דוקטור יוריס

כללי

תיאור התכנית

USQ מציעה עד 25% מלגות סטודנטים בינלאומיות.
קרא עוד אודות המלגות המוצעות להלן:

מלגה לינה בינלאומית
המלגה הבינלאומית לתמיכת סטודנטים
מלגת סטודנטים בינלאומית לתמיכה בסיעוד

מעבר לקריירה במשפטים

דוקטור Juris הוא תכנית כניסה לתארים בוגרים שאינם חוקיים. אם אתה רוצה קריירה במשפטים וכבר יש לך תואר ראשון, אתה יכול להיכנס לרופא Juris ולא לתואר הראשון במשפטים.

מכיוון שאנחנו יודעים שאתה מגיע אלינו עם שפע של ניסיון קודם, הרופא של יוריס מוצב ברמה גבוהה יותר כדי לאתגר אותך ולבנות את היכולות שלך במקום עבודה חוקי.

אתה תמצא שהמרצים שלנו נגישים מאוד כאשר אנו מתגאים ביכולת שלנו להכיר את הסטודנטים שלנו באופן אינדיבידואלי, בין אם אתה לומד בקמפוס או באינטרנט.

רלוונטיות מקצועית

תוכניות המשפט שלנו פותחו עם תשומות נרחבות של מומחים במקצוע. למרצים שלנו קשרים הדוקים עם פרקטיקה משפטית ומבינים את צרכיו של המקצוע המשפטי. באופן קולקטיבי, יש להם ניסיון עשיר במגוון רקע, כולל פרקטיקה משפטית כללית, משפט פלילי, זכויות אדם, משפט בינלאומי והשוואתי, דיני משפחה וירושה, דיני משאבי טבע וסביבה, דיני מסחר ומיסוי, ומשפט ציבורי ומדיניות.

הסמכה מקצועית

הרופא של יוריס הוסמך על ידי מועצת הקבלה למתרגלים משפטיים, קווינסלנד והשופט הראשי של בית המשפט העליון בקווינסלנד, כתואר אקדמי מאושר על פי תקנת 2004 של בית המשפט העליון (הודאה).

זה יספק באופן חלקי את הדרישות לעסוק כעורך דין או עורך דין בקווינסלנד או כעוסק משפטי במקומות אחרים באוסטרליה. על עורכי דין ובכירי משפט מתכוונים גם לסיים קורס הכשרה משפטית מעשית מאושרת על מנת להתקבל לעבודה. לכל בוגרי המשפטים אפשרות להשלים את הכשרתם המשפטית המעשית באמצעות הכשרה לשנה אחת בפרקטיקה במשפטים, או באמצעות מוסד המציע הכשרה מעשית משפטית מעשית.

תוצאות קריירה

מלבד הקריירה הברורה כמתרגלת משפטית, רופא Juris פותח גם מגוון רחב של מסלולי קריירה בשירות הציבורי, הממשל, הפוליטיקה, ארגונים לא ממשלתיים ועסקים.

מטרות התוכנית

עם סיום לימודיהם של דוקטור Juris יוכלו הסטודנטים:

  • להפגין הבנה מתקדמת ומשולבת של גוף ידע קוהרנטי הכולל את תחומי המשפט הבסיסיים, מערכת המשפט האוסטרלית, ואת העקרונות והמושגים הבסיסיים (כולל הקשרים בינלאומיים והשוואתיים), ההקשרים הרחבים יותר שבהם מתעוררים סוגיות משפטיות, העקרונות ערכי צדק ופרקטיקה אתית בתפקידי עורכי הדין, והתפתחויות עכשוויות במשפטים ובעשייה המקצועית.
  • להפגין הבנה מתקדמת ומשולבת של גישות לקבלת החלטות אתיות, יכולת לזהות ולהרהר ויכולת פיתוח להגיב לסוגיות אתיות העשויות להתעורר בהקשרים מקצועיים.
  • להפגין יכולת להכיר ולהרהר באחריותם המקצועית של עורכי דין בקידום צדק ובשירות לקהילה ויכולת פיתוח להפעיל שיקול דעת מקצועי.
  • לזהות ולנסח סוגיות משפטיות מורכבות, ולהחיל נימוקים ומחקר משפטי כדי לייצר תגובות משפטיות וענייניות מתאימות לנושאים משפטיים.
  • לעסוק בניתוח ביקורתי ולעשות בחירות מנומקות ומתאימות בין חלופות.
  • להפגין כישורים קוגניטיביים ויצירתיים מתוחכמים בגישה לנושאים משפטיים ויצירת תגובות מתאימות.
  • להפגין את הכישורים האינטלקטואליים והמעשיים הנחוצים להצדקה ופרשנות של הצעות תיאורטיות, מתודולוגיות משפטיות, מסקנות והחלטות מקצועיות, כמו גם לזהות, לחקור, להעריך ולסנתז סוגיות עובדתיות, משפטיות ומדיניות רלוונטיות.
  • לתקשר בדרכים יעילות, מתאימות ומשכנעות לקהלים משפטיים ולא משפטיים; ולשתף פעולה ביעילות.
  • עבודה עם רמה גבוהה של אוטונומיה, אחריות ומקצועיות; לשקול ולהעריך את יכולותיהם וביצועיהם; ועושים שימוש במשוב, לפי הצורך, לתמיכה בהתפתחות אישית ומקצועית.

דרישות כניסה

  • אושר תואר ראשון לשלוש שנים, או שווה ערך, בתחום אחר שאינו משפט.

דרישות שפה אנגלית

אתה נדרש לעמוד בדרישות החלות בשפה האנגלית. תוכנית זו דורשת מינימום של IELTS 6.5 או שווה ערך .

אם אינך עומד בדרישות השפה האנגלית אתה רשאי להגיש בקשה ללמוד תוכנית שאושרה באוניברסיטה באוניברסיטה.

שונות

חיצוני
צריכת סמסטר: סמסטר 1 (פברואר)
סמסטר 2 (יולי)
עמלות: מקום תשלום מקומי מלא בתשלום
תשלום בינלאומי מלא בתשלום
משך סטנדרטי: 3 שנים במשרה מלאה, עד 6 שנים במשרה חלקית
עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... קרא יותר

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programmes, you can choose to study on campus, external or online. קרא פחות
טואומבה , ספרינגפילד , בריסביין , אוסטרליה אונליין + 3 יותר פחות