החוק ופיננסים LLM הבינלאומי

כללי

תיאור התכנית

למה קורס?

המשבר הפיננסי והכלכלי העולמי של 2008 יש לו השפעה עצומה ברחבי העולם. רגולציה פיננסית כיום בראש סדר עדיפויות של קובעי מדיניות וממשלות. כתוצאה מכך, ואנחנו כל זמן בהתחשב בדרישות ואילוצים משפטיות השונות בעת קבלת החלטות ועל מדיניות פיננסיות.

קורס זה מפגיש את עקרונות החוק, מדיניות וחשבונאית. תוכל לפתח הבנה מעמיקה של עקרונות אלה שעליהם מושתת בשווקים הפיננסיים. כמו כן תוכל לקבל פרספקטיבה ייחודית על האזור המשתנה במהירות של רגולציה.

מה תלמד

תוכל ללמוד מגוון רחב של שיעורי חוק חובה, נלמד על ידי בית הספר למשפטי Strathclyde. כמו כן תוכל לקבל שיעורי מימון וחשבונאות חובה מוצעים על ידי בית הספר לעסקים של Strathclyde.

שיעורים אלה יכסו נושאים כמו:

  • דיני בנקאות בינלאומיים
  • ההיבטים המשפטיים של הרגולציה הפיננסית
  • עקרונות של מימון חברות
  • חשבונאות לניתוח פיננסי

כמו כן תוכל לבחור מתוך שיעורי בחירה אשר מתייחסים לנושאים כדוגמת:

  • חוק ההשקעות הבינלאומי
  • דיני חוזים השוואתיים

בסמסטר הקיץ, תוכל להשלים דיסרטציה.

ניסיון תעסוקתי

אנחנו בית למרפאת חוק Strathclyde. קליניקת החוק היא הזדמנות בשבילך לעבוד כיועץ סטודנט עבור לקוחות מן החיים אמיתיים.

ניתן להחיל לעבוד ביחידת דיני עסקים קטנים (SBLU) בתוך מרפאת חוק. הוא מספק שירותים משפטיים ברזולוצית הטרנזקציות ומחלוקת פרו-בונו לעסקים בגלזגו והסביבה.

SBLU יעזור בעלי עסקים מקומיים וארגונים להבין את האחריות המשפטית שלהם. זה יהיה גם לסייע לעסק המקומי וארגון להגן על עצמם במקרה הצורך.

אנחנו רוצים לסייע לעסקים אלו בהצלחה. בעזרתנו שהם יכולים:

  • למען הקהילה הרחבה יותר על ידי יצירת הזדמנויות תעסוקה
  • לשפר את הנגישות לשירותים
  • לעודד את אלה בתוך הקהילה כדי לקדם את שאיפותיהם

דרישות כניסה

בדרך כלל משורה ראשונה או 2: 1 בהצטיינות תואר (משפטים / חשבונאות / כלכלה / בנקאות). כניסה תיתכן גם עם כישורים מקצועיים רלוונטיים.

אנו עושים לקבל 2: 2 אם יש להם ניסיון תעסוקתי רלוונטי ומהותי.

אם למבקש אין תואר בהצטיינות, נשקול אם יש להם ניסיון בעבודה כבדי משקל וממין העניין.

דרישות שפה האנגלית

עבור לימודי ההתמחות, אוניברסיטת Strathclyde דורש ציון כולל מינימלי של IELTS 6.5 (אין ניקוד בדיקה אישית להלן 6.0) או שווה ערך. בדיקות תקפות למשך שנים.

קורסים קדם-sessional באנגלית זמינים.

אגרות ומימון

סקוטלנד / איחוד אירופי

2016/17 - £ 12,000

שאר בריטניה

2016/17 - £ 12,000

בינלאומי

2016/17 - £ 19,000

קריירה

יותר ויותר עורכי דין ואנשי מקצוע אחרים הקשורים פועלים בסביבות הדורשות הבנה של עקרונות הכספיים והחשבונאיים שבבסיס איך עסקים פועלים.

לימוד על תוכנית זו יהיה לצייד אותך עם הידע, ההבנה והכישורים האנליטיים רלוונטי לעבודה או מתכנן קריירה בתחום הבנקאות והפיננסים עם מוקד בינלאומי, לרבות משרדי עורכי דין בינלאומיים, בנקים ועסקים, וארגונים ממשלתיים או לא-ממשלתיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understandin ... קרא יותר

The Faculty of Humanities and Social Sciences enjoys an excellent reputation across a wide spectrum of disciplines. We aspire to generate new ideas, knowledge and skills to increase our understanding of the world and strive to make a significant contribution to the economy, society and culture of Scotland and beyond. With one of Scotland’s top law schools, and as the country’s largest provider to teacher education, we also have significant expertise in developing the professional practice needed to equip modern societies at all levels. קרא פחות