התואר שני במשפטים בקורסים ודו"ח מחקר (LLM)

כללי

תיאור התכנית

תכנית התואר השנייה במשפטים מתאימה לבוגרי חוק ואנשי מקצוע משפטיים המתעניינים במחקר ובכתיבה ושיש להם הזמן, כמו גם את היכולת לבצע מחקר משפטי נרחב למדי ברמה אקדמית מתקדמת. בגלל האופי התובעני של רכיב המחקר, כניסה לתכנית מוגבלת למועמדים עם רקורד אקדמי מצוין בLLB. עם זאת, ישנם מסלולי כניסה חלופיים למועמדים שיכולים להוכיח את התאמתם לתכנית.

רכיב הקורסים מורכב מארבעה קורסים, שניתן לקחת גם בתחום מקצועי או בתחום הכללי. מרכיב המחקר מורכב מקורס נוכחות במחקר מתודולוגיה, שני מאמרי מחקר של 5 000 מילות כל אחד ודוח מחקר של 10 000 מילות.

יתרונות של התכנית:

LLM ידי Coursework הוא דרך מצוינת לבנות את מומחיות בתחום מסוים של החוק, וכך לשפר את הסחירות של אחד כמתרגל משפטי. על ידי טיפוח מיומנויות המחקר וכתיבה שלהם, LLM נותן עורכי דין הכלים שהם צריכים כדי להעמיק את הידע המשפטי שלהם לאורך הקריירה שלהם. כישורים אלה מאפשרים להם לתרום לצמיחה של ידע בקהילה המשפטית ולבנות את המוניטין שלהם כמומחים בתחומים מסוימים של עניין משפטי.

מתאר תכנית לימודים:

השילוב של נושאים שנלקחו לתואר השני במשפטים בCoursework ודוח מחקר תלוי בתחום שבחר. תוכניות מוצעות בתחומים הבאים:

כללי זה גמיש ביותר של השדות, המאפשר לתלמידים לבחור ארבעה קורסים מכל התחומים האחרים.

משפט מסחרי ועסקים קייטרינג לעורך הדין העסקי שדורש ידע מיוחד בתחום תחרותי מאוד של החוק, תחום זה מאפשר לתלמידים לבחור ארבעה קורסים מתוך מגוון רחב של נושאים מסחריים.

דיני חברות תחום מאוד פופולרי זה נועד לעורכי דין מסחריים שרוצים להתמקד בחוק החברה בפרט.

דיני איכות הסביבה תחום מתפתח ומרגש זה מציע עורכי דין ההזדמנות להתמחות בדיני איכות סביבה ופיתוח בר קיימא.

זכויות אדם וסנגור ליטיגציה זכויות אדם וליטיגציה העניין הציבורית-היא בחוד החנית של התפתחות משפטית ברחבי העולם. שדה זה נותן עורכי דין, כמו גם המעשי הידע התיאורטי הנדרש כדי להתאמן באזור התוססת של החוק.

חוק מידע ותקשורת תחום זה מציע מומחיות חדשנית לעורכי דין מעוניינים בהתקדמות הטכנולוגית העצומה של שני העשורים האחרונים.

חוק הבינלאומי שדה זה נותן עורכי דין הבנה מצוינת של המשפט הבינלאומי הפומבי וההשלכות משמעותיות שלה לעולם הגלובלי שלנו.

כלכלי בחוק הבינלאומי (משפט הבינלאומי לשעבר וכלכלה) תחום זה מכין עורכי דין לקריירה מתגמלת בסחר בינלאומי על ידי העמקת הידע שלהם במשפט וכלכלה של יחסים מסחריים העולמיים.

הערה: תלמידים שלא סיימו את התואר הראשון בכלכלה ברמת שנה השלישית חייבים להשלים את הכלכלה כמובן מנדלה המכון למשפט, בנוסף לקורסים שנקבעו לתחום זה.

דיני עבודה האופי הדינמי של שוק העבודה והפיקוח עליה מהווה אתגר תמידי לרופא המשפטי. שדה זה מספק עורכי דין עם ידע up-to-the-דקות של דיני עבודה בדרום אפריקה ונותן להם את הכלים שהם צריכים להתמודד עם פיתוח משפטי עתידי בתחום זה.

חוק פנסיה תשובות בשדה זה כדי צורך מפרקטיקה ללמידה המתמחה בתחום המשפט כי יש לראות גידול עצום בעשור האחרון.

דיני מסים שדה זה בונה על המוניטין המצוין של הדיפלומה הגבוהה של בית הספר בחוק המס, שזה למעשה מחליף.

סגירת תאריכים:

  • 31 אוגוסט 2015 (סטודנטים בינלאומיים)
  • 30 ספטמבר 2015 (תלמידים בדרום אפריקה)
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... קרא יותר

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. קרא פחות