לא חוקי

כללי

תיאור התכנית

משפטנים מגדילים את היעילות של משרד עורכי דין על ידי ביצוע משימות משפטיות מאתגרות שונות בפיקוח עורך דין מורשה. עורכי דין לעיתים קרובות עורכים ראיונות עדים, מנסחים מסמכים משפטיים, מבצעים מחקר משפטי ומתקשרים ישירות עם לקוחות. משפטי עורכי דין מאומנים גם לסייע לעורכי דין בעת הכנתם לדיונים, עריכת משפטים וניהול משא ומתן להסדרים.

המכללה הבינלאומית לעסקים מציעה תואר של 16 חודשים ל- Associated of Applied Science. מרבית השיעורים שלך ספציפיים להכנתך לקריירה פרלגנטית מצליחה. תוכלו לסיים את הלימודים במהירות ולהתחיל לעבוד!

התוכנית כוללת גם התמחות של 8 שבועות בה תוכלו לתרגל את הכישורים שרכשתם וליצור קשרים בין התעשייה.

כדי להצטיין בתחום המשפטי, על פרלג'ים לשים לב לפרטים, להיות מארגנים מיומנים ולעבוד היטב בצוות. במהלך התכנית למשפט משפט למשך 16 חודשים במכללה הבינלאומית לעסקים, תוכלו ללמוד מיומנויות חשובות וללמוד תחומי תוכן משפטיים רבים, כולל:

דיני פלילים, משפחה ונזיקין

הליכי התדיינות אזרחית

עסקאות נדל"ן

אתיקה משפטית

תכנית התארים של 16 חודשים ל- Associate of Applied Science תוכננה כך שתבזבז את מרבית זמנך בלמידת מיומנויות הקשורות ישירות לקריירה שלך בעולם המשפט. אתה יכול גם לבלות 8 שבועות בהתמחות בה תוכל לתרגל את מה שלמדת ולהתנסות בעבודה במסגרת משפטית.

הפקולטה למשפט משפטי שלנו במכללה הבינלאומית לעסקים עבדה בתחום המשפטי ויכולה להכניס את הניסיון המשפטי שלהם לכיתה. השיעורים הקטנים יותר שלנו מקלים עליך לקבל תשומת לב אישית.

במהלך התוכנית למשפט משפטי, תהיה לך גם ההזדמנות להשלים התמחות. זוהי דרך נהדרת ללטש את כישוריך ולשפר את הזדמנויות העבודה העתידיות שלך.

כסטודנטים בתכנית המשפטית המשפטית שלנו תוכלו ללמוד על: מינוחים משפטיים, כישורי מחקר משפטי, הליכי משפט, חוזים, דיני מקרקעין, תכנון עיזבון, דיני משפחה, משפט פלילי, התדיינות אזרחית.

כבוגר מכללת עסקים בתחום המכללה הבינלאומית לעסקים, מחלקת השמת הקריירה שלנו יכולה לעזור לך להתחיל את הקריירה שלך על ידי מציאת העבודה הנכונה! הסיוע בקריירה שלנו מתחיל לפני סיום הלימודים. תוכלו ללמוד קורסים שיכינו אתכם לחיפוש העבודה על ידי כתיבת קורות חיים ותרגול ראיונות. יועץ השמה יעבוד איתך אחד על אחד לאורך כל חיפוש העבודה שלך, והמחויבות שלנו אליך לא תסתיים בזה. בוגרים מוזמנים לחזור ולהשתמש בשירותי השמת הקריירה שלנו לאורך כל הקריירה שלהם.

בוגרי מכללות ללימודי משפטים בינלאומיים לעסקים יכולים לעבוד עבור:

משרדי עורכי דין פרטיים

ארגוני שירות משפטי

בנקים

תאגידים גדולים וקטנים

משרדי נדל"ן

חברות משכנתא

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

International Business College, located in Indianapolis, IN, offers students a hands-on education leading to a diploma or an applied science degree associate. Programs are offered in the fields of bus ... קרא יותר

International Business College, located in Indianapolis, IN, offers students a hands-on education leading to a diploma or an applied science degree associate. Programs are offered in the fields of business, design and technology, and health care. קרא פחות