הלשכה הכללית מציעה בוגרי משפטים הזדמנות להרחיב את הרקע שלהם בתחומים מסוימים של החוק על ידי הצטרפות לקורסים מתקדמים סמינרים ועל ידי העוסקים במחקר מיוחד. למרות שבית הספר למשפטים אינו מעניק שום נושא ספציפי שיוקדש ללימודי תואר ראשון במשפטים. במסגרת תוכנית זו, רוב הסטודנטים המבקשים תואר זה מתמקדים בתחומים כגון משפט תאגידי ומשפט מסחרי, משפט בינלאומי, פרקטיקה משפטית ונוהל, חוק משאבי טבע או דיני מקרקעין.

21432_Prof._Hanna.jpg

לקבלת דרישות תואר

לקבל את הלשכה הכללית. יש לעמוד בסטנדרטים הבאים:

(א) מגורים בבית הספר למשפטים לא פחות משני תנאי אם סטודנט במשרה מלאה ולא פחות משלושה תנאים אם סטודנט במשרה חלקית.

(ב) השלמת 24 שעות קצרות בקורסים, סמינרים, או מחקר וכתיבה המומלצים על ידי היועץ האקדמי של הסטודנט. סטודנט הנכנס לתוכנית חייב להיות ממוצע של C או 2.00 על כל הקורסים שנלקחו. ה- GPA הנדרש של C או 2.00 חייב להתקבל ב -24 שעות האשראי הראשונות. סטודנט לא יקבל אשראי עבור קורס או סמינר שבו הציון שלו הוא מתחת D או 1.00.

באישור מוקדם של הוועדה ללימודים משפטיים מתקדמים, סטודנט רשאי לקחת ארבע משעות 24 השעות הנדרשות בתכניות לתואר שני במכללת דדמן (ביה"ס למדעי הרוח והמדעים של סמו), בבית הספר לתיאולוגיה של פרקינס, או בבית הספר לעסקים של קוקס . התלמיד יקבל אשראי למשפטים על השלמת כל העבודה לשביעות רצונם של המדריכים, אך הציונים לא יחושבו לממוצע בית הספר למשפטים.

הסטודנט רשאי להיות רשאי לבצע מחקר מכוונת עבור אחד עד שלוש שעות מדורגת נייר אם התלמיד יכול לקבל חסות הפקולטה.

לתלמיד יש אפשרות לכתוב תזה של מאסטר (במשך ארבע עד שש שעות אשראי). תיזה זו חייבת להיכתב בהנחייתו של פרופסור בבית הספר למשפטים, ויש לקבל את אישורם הן של הפרופסור והן של הוועדה ללימודי משפטים מתקדמים. לאחר שהפרופסור המנחה יאשר את התזה, על התלמיד להגיש ארבעה עותקים של התזה לועדת לימודי המשפטים, לפחות 60 יום לפני המועד שבו מבקש הסטודנט לקבל את התואר. בכתיבת התזה, על הסטודנט לעמוד בהוראות הוועדה. תזה אושרה או לא אושרה; זה לא מדורגת.

(ג) השלמת כל הדרישות תוך 36 חודשים מיום הרישום הראשוני כתלמיד למשפטים. עם זאת, מועמד נרשם באופן קבוע כסטודנט במשרה חלקית יש 60 חודשים כדי להשלים את כל הדרישות.

21430_28439363.jpg

איך ליישם

קריטריונים לקבלה

הקבלה לתוכנית זו היא על ידי בחירה. מועמד לקבלה ללימודי תואר שני במשפטים. תואר תואר חייב להיות בעל תואר JD. אם אתה פונה לתוכנית זו ואתה סטודנט בינלאומי, יהיה עליך גם לעמוד בקריטריוני הקבלה ללימודי LL.M. בוגרי בית הספר למשפטים.

דרישות יישום

מועמדים לתואר LL.M תוכניות (עבור בוגרי משפטים זרים, מיסוי, כללי) להגיש את הדברים הבאים:

  • הצהרה אישית (כולל למה אתה מעוניין להיכנס לתוכנית הלימודים לתואר שני)
  • קורות חיים
  • שתי מכתבי המלצה
  • מוסמך לתואר ראשון ותמלילי בית הספר למשפטים. תמלילי חייב להישלח ישירות אל משרד הקבלה מבתי הספר שלך.

בנוסף, על המבקשים הבינלאומיים להגיש אישורים אישיים ובנקאיים של משאבים כספיים מספיקים לכיסוי שכר הלימוד, העמלות, הספרים והוצאות המחיה הצפויות. אישורים אלה חייבים להיות בדולרים אמריקאיים.

מועמדים בינלאומיים אשר אנגלית אינה שפתם הראשונה נדרשים גם הם לבחינת אנגלית כשפה זרה (TOEFL), המנוהלת על ידי שירות הבחינה החינוכית, PO Box 6151 Princeton, New Jersey 08541 (www.TOEFL.org). יש לדווח למשרד הקבלה ישירות משירות הבדיקות החינוכיות. חשוב בעת החלת כי אתה מציין על טופס TOEFL קוד 6660, קוד המחלקה 03, כדי להבטיח את הציון שלך נשלח לבית SMU Dedman School of Law . ציון ה- TOEFL המקובל המינימלי הוא 575 או שווה ערך. תלמידים אשר ציון ה- TOEFL שלהם אינו עומד בדרישות אלו, יכולים לבקש קבלה מותנית בכפוף לסטודנט שהשלים בהצלחה את הקורס באנגלית כקורס שפה שנייה ב- SMU או במוסד אחר.

מועד אחרון להגשת בקשה

בקשות ללימודי תואר ראשון במשפטים תוכניות מעובדות על בסיס מתמשך החל בתחילת דצמבר. זה האינטרס שלך להגיש את הבקשה שלך מוקדם ככל האפשר עם כל התיעוד התומך. בקשות יתקבלו על בסיס מקום פנוי. הבקשות יבדקו עם השלמתן, והחלטות יתקבלו זמן קצר לאחר מכן.

סיוע כספי

משרד סיוע פיננסי SMU זמין לסייע לתלמידים בקבלת הלוואות לסטודנטים.

מלגות

SMU Dedman School of Law בדרך כלל יציע סיוע מלגה לרוב הלמידה שלנו. סטודנטים. כל המועמדים נחשבים אוטומטית למלגות חלקיות. בנוסף למלגות החלקיות, אנו מציעים מספר מלגות מלאות. בקשה נפרדת למלגות אלה אינה הכרחית. לקבלת מידע נוסף, אנא פנה אל Office of Graduate Legal תוכניות באמצעות דוא"ל בכתובת bheine@smu.edu או בטלפון בטלפון 214-768-2758 או שיחת חינם ב 1-888-768-5291.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpg

על אודות

נוסדה בשנת 1925, SMU Dedman School of Law הוא SMU Dedman School of Law העליון בדירוג 1 שכבת המשפט הפרטי הממוקם בדאלאס, טקסס, והוא ממוקם בשכונה מצופה עצים, רק דקות ממרכז העיר. הוקם בשנת 1949, משפטים של בית הספר למשפטים תואר ראשון יש תפקיד חשוב באימון כמה מנהיגים בראש ובראשונה בעולם. אנו גאים ברשת הבוגרים הגלובלית שלנו - יותר מ -2,000 בוגרים מ -80 מדינות המחזיקים בתפקידים בולטים בממשלה, במשפט משפטי, בעסקים, במערכת המשפט ובחינוך המשפטי ברחבי העולם.

SMU Dedman Alumni Network

תוכניות לתואר שני בוגר

SMU Dedman School of Law Dedman מציע תוכניות לתואר שני לתואר שני SMU Dedman School of Law בארה"ב, מאומנים בחו"ל. LL.M. ו SJD תוכניות לשפר את הקריירה בפרקטיקה הפרטית של החוק, ההוראה, ואת השירות הציבורי על ידי ניתוח ההוראה ואת כישורי פתרון בעיות לצורך עמידה בדרישות המורכבות של העולם שלנו. התוכניות מגבירות את הבנתו של התלמיד בתיאוריה ובמדיניות המשפטית, מרחיבות את האופקים המשפטיים של התלמיד ומעודדות פיתוח של מיומנויות משפטיות וכתיבה.

לומד ב דאלאס תוססת, טקסס

SMU Dedman Law מציע לסטודנטים בינלאומיים הזדמנות להיות חלק מקהילה תוססת ומגוונת, מדעית, עם היתרון של לימוד בדאלאס - לא רק מרכז עסקים בינלאומי, אלא גם מרכז תרבות דינמי הממוקם באמצע הדרך בין מזרח לחוף המערבי של ארצות הברית. מדינות באזור ידוע האקלים המתון, שמש. דאלאס היא העיר התשיעית בגודלה ואת דאלאס / Ft. שווה metroplex להמציא את המטרופולין הרביעי בגודלו בארצות הברית. זוהי עיר מתוחכמת עם שוק עבודה משגשג, איכות חיים גבוהה ועלות חיים נמוכה יחסית. זה מקום נהדר לחיות וללמוד!

הפקולטה להכרה בינלאומית

הפקולטה כוללת חוקרים וממציאים במגוון תחומים, לרבות משפט חוקתי, דיני חברות, משפט פלילי, דיני איכות הסביבה, דיני בריאות, קניין רוחני, דיני ביטחון לאומי, דיני נפט וגז, דיני אינטרסים ציבוריים ודיני מסים. חוקרים אלה עוסקים בקביעות בעולם על ידי הופעתם בפני ועדי הקונגרס, עובדים מול רשויות רגולטוריות ממלכתיות ופדרליות, מתווכחים בפני בתי המשפט של המדינה ובתי המשפט הפדראליים, עובדים עם מנהלים ומלכ"רים, ומציגים באופן קבוע בתקשורת לתרגם את מחקריהם או להציע פרשנות לסיפורים חשובים של היום. לימודי משפטים ב- SMU מעניקים לתלמידים גישה לפקולטה יוצאת דופן העוסקת במחקר עתיר וחדשני המודיע על ידי שנים רבות של ניסיון.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg

חוויית הלמידה

בנוסף לתוכנית הלימודים המגוונת שלנו, התלמידים מוזמנים לנצל את הפעילויות השונות מחוץ לכיתה. במסגרת חוק ה- SMU Dedman Law, יועבר ניסיון הלמידה שלכם באמצעות כנסים והרצאות בינלאומיות מכל רחבי העולם, שיביאו דמויות בינלאומיות בולטות לקמפוס כדי לדון בסוגיות המשפטיות הנוכחיות. LL.M בינלאומי הסטודנטים לוקחים שיעורים עם סטודנטים אמריקאיים של JD ו משתתפים בתוכנית בית המשפט שלנו - תוכנית המוצגת במהלך הכיוון שבו תלמידים מתחברים לקבוצות קטנות עם חבריהם לכיתה, סגל, מנהיגי סטודנטים, יועצי קריירה ובוגרים לחוויה קהילתית לאורך כל חייהם SMU Dedman School of Law . חבר סגל ישמש כיועץ האקדמי האישי שלך. עורכי דין מתמחים מהאגודה למשפט בינלאומי של לשכת עורכי הדין בדאלאס משמשים גם כמדריכים לתלמידים שלנו.

בוגרים בולטים בעולם

בוגרי הבינלאומי של SMU Dedman School of Law יש השפעה בכל רחבי העולם. רשת הבוגרים הבינלאומית שלנו כוללת יותר מ -2000 בוגרי בלמעלה מ -80 מדינות. אנשי מקצוע אלה ניתן למצוא ברמות הגבוהות ביותר של הממשלה, בפועל משפטי, ועסקים. הבוגרים הבינלאומיים של ה- SMU מייצגים קשת רחבה של מערכות משפטיות, כולל אלה ממרכז ודרום אמריקה, מקסיקו, קנדה, אירופה, אפריקה, הודו, דרום מזרח אסיה, סין, המזרח התיכון וה- Pacific Pacific. אנו שואפים למגוון גיאוגרפי עולמי ברישומי התלמידים שלנו ומספקים רמה גבוהה של תשומת לב אישית ותמיכה לכל תלמיד בינלאומי.

סובצ'וק סוכרהומנה 81 '

נשיא בית המשפט העליון, תאילנד

ד"ר שן שיומינג 81 '

יועץ משפטי בינלאומי עבור מקנזי

כבוד SM קרישנה '59

השר לענייני חוץ בהודו (2009-2012)

סיריפורן חייא 85 '

היועץ המשפטי לממשלה, חברון אירופה, אירואסיה וחקר המזרח התיכון

מועת אל חוסיין '11

אס. יועץ משפטי, תאגיד סעודי תעשיות בסיסיות

אנטוניו מ. גארזה 83 '

שגריר ארה"ב לשעבר במקסיקו

ד"ר הלמוט סוהמן

יו"ר ונשיא, קבוצת BW

ד"ר חסן אוקור

דיקן לשעבר, בית הספר למשפטים של קטאר

ג'ינסונג לי 88 '

צדק, בית המשפט החוקתי של קוריאה

יוקיו הוריגומה '71

שופט בית המשפט העליון של יפן

הנס חפה 97

שותף בינלאומי, לוק לורד LLP הקונסול הגרמני הכבוד

חיי תלמיד

בית הספר למשפטים ממוקם בפינה הצפונית-מערבית של הקמפוס הראשי של ה- SMU - עם בנייני הכיתות, בניין המנהלה וספריית המשפט המרכיבים את מה שמכונה "חוק קוואד". מיקום אידיאלי זה מספק גישה קלה למשאבי הסטודנטים הנפלאים של SMU, כולל שירותי אוכל, מרכז כושר מעולה, ומרכז שירותי בריאות.

21430_28439363.jpg

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 3 תוכניות שמוצעות על ידי SMU Dedman School of Law »

עדכון אחרון: ספטמבר 17, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
אוג 2020
Duration
36 - 60 חודשים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
54,094 USD
2018-2019 שכר לימוד ואגרות. הוצאות משוערות: הוצאות מחיה (17,700 $) שונות (3,000 $) = סך הכל שכר לימוד, אגרות והוצאות (74,794 $)
Deadline
בקשת מידע
Spring term for part-time students
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
אוג 2020
End Date
דצמ 31, 2021
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Spring term for part-time students

אוג 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
בקשת מידע
Spring term for part-time students
End Date
דצמ 31, 2021