מגיסטר למשפטים

כללי

תיאור התכנית

נוסדה בשנת 1933, המחלקה למשפטים של Yunnan University כבר אחד הראשונים בתי הספר המשפטיים באזור הדרום מערבי של סין. ב -1952 הועברה המחלקה לצ'ונגצ'ינג על בסיס התאמת הסגל הארצי, יחד עם בתי ספר אחרים למשפטים, כדי להקים את מכללת דרום קוריאה למדע המדינה ולמשפט. בשנת 1980, המחלקה למשפטים של Yunnan University היה מחדש והחל לרשום סטודנטים חדשים בשנה הבאה. בשנת 1999, התמחויות החוק והמשפט הכלכלי של מכללת יונאן לשעבר לג'וניור לפוליטיקה ומשפטים נכנסו לבית הספר החדש למשפטים של Yunnan University , בהיותו המרכז החשוב ביותר בתחום החינוך והחקירה במחוז יונאן.

מטרות

בעידן חדש של המאה ה -21, בית הספר למשפטים של Yunnan University התחייבה לשיפור טיפוח כישרונות, בנייה משמעת, מחקר מדעי שירות קהילתי, ובינתיים גם תורם לפיתוח של מערכת המשפט.

מייג'ורים

בבית הספר יש כיום ארבע מחלקות, כולל המחלקה למשפטים תיאורטיים ואתניים, המחלקה למשפט פלילי ותרופות, המחלקה למשפט כלכלי וקניין רוחני, המחלקה למשפט בינלאומי ודרום מזרח אסיה, 10 משרדי הוראה ומחקר, 10 מכוני מחקר ואת מחלקת העריכה של Yunnan University Journal (מהדורה משפטית).

בית הספר ארגן שני מקצועות לתואר ראשון, מדע למשפט ותרופות נגד סמים, והוא הוסמך על תואר ראשון במשפטים עם 10 מקצועות מקצועיים. כמו כן, הוא מספק חינוך הורים juris למשפטים ולא משפטים מתחייב מתחייב טיפוח של מועמדים לדוקטורט במגמות משפט אתני ובינלאומי באוניברסיטת Yunnan University .

הפקולטה

בית הספר מונה כיום כ -95 אנשי מינהל ומורים, בהם 14 פרופסורים, 35 פרופסורים עמיתים ו -26 מרצים, מהם 80 אחוז בעלי תואר שני ומעלה.

מחקר

בית הספר פרסם למעלה מ -200 ספרים ויותר מ -2,000 מאמרים אקדמיים. זה השיג כמעט 30 ברמה הלאומית ברמה של מעל 100 פרובינציאלית ברמת המחקר פרויקטים, הזוכה הרבה הוראה ומחקר פרסים. מספר מורים קיבלו תארים ממומחים בתחום מדעי החברה.

בִּנאוּם

בשנים האחרונות, בית הספר עוסק באופן פעיל בחילופים בין-לאומיים בינלאומיים ושיתוף פעולה וערך תקשורת אקדמית מעמיקה עם אוניברסיטת לואיסוויל, אוניברסיטת אברדין, אוניברסיטת אוסלו, אוניברסיטת ליידן ועוד. חוץ מזה, היא ביצעה חילופי והכשרה תוכניות עבור postgraduates עם אוניברסיטת סערלנד.

מילגה

מלבד המלגה של Yunnan University , בית הספר למשפטים מציעה מלגה ומענקים כספיים לסטודנטים כולל קרן חינוך Rongding, מלגת פן חן, ומלגת עורך דין Baqian. מדי שנה מאות סטודנטים יכולים לקבל את הגמול והסובסידיות.

פרטי התקשרות

כתובת: בניין משפטים, קמפוס צ'נגגונג, Yunnan University , מכללת צ'נגגונג, קונמינג, פרובינציית יונאן
דואר אלקטרוני: lawchool@ynu.edu.cn
טלפון: 86-871-65033171 (משרת פקולטה), 65036550 (משרת מנהל הוראה), 65033627 (משרה לתואר שני)

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and ... קרא יותר

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and the Action Plan of Yunnan University to Serve Yunnan Province. The "go-global" approach will allow the university to reach new academic heights and a stronger competitive position. קרא פחות