מוסמך במשפטים חוקתיים ומנהלי

כללי

תיאור התכנית

הפרשי קורס

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של חוק המדינה הסוציאל-דמוקרטית הוא עליונות החוקה. כתוצאה מכך, על תיאורית הבריאה מלמדת כי לחסום החוקתי שנקרא נוצר על ידי הכללים של זכויות וערובות היסוד וארגון המדינה וכוחות, אשר נקראים בשם מהותי בדרישות החוקתיות. בתרחיש זה, ענפי משפט חוקתי משפט מינהלי הם של מרכזיותה עוררין במימוש העקרונות החוקתיים ולשים אותם כללים הנובעים. לכן זה חיוני כי השחקנים המשפטיים להבין את התיאוריה והפרקטיקה התומכים החלטות שיפוטיות ומנהליות במדינת הברזילאי. מוכנס במציאות זו, במהלך התמחות חוקתי ומנהלי חוק של Tiradentes המרכז האוניברסיטאי (UNIT-AL) בשותפות עם Superior בית הספר למשפטים (ESA - OAB / אל) מציע בוגר רב תחומית, תיאורטי ומעשי, שמטרתה עדכון ההיווצרות של איש מקצוע מסוגלת לפעול בתחומים השונים בתחומי המשפט, במשפט הציבורי מסוים. זהו פרויקט חדשני כפי שהוא עוסק בנושאים ושיטות אינהרנטי המקצועות המשפטיים השונים. זו הסיבה מדוע היה צורך השותפות Tiradentes המרכז האוניברסיטאי (UNIT-AL) ואת הספר הגבוה למשפט (ESA- OAB / AL) על מנת לאפשר התמחות זה. הגישה בשימוש במהלך ממשיך לשקול את הצרכים המקצועיים של עורכי דין ואתגרים חדשים בהכשרת תואר במשפטים.

מטרות

כללי: להעפיל מקצוע חוק באמצעות ניתוח בינתחומי של משתני השלטון הסוציאל-דמוקרטי של החוק, אשר מחלחלים עליונות החוקה בתור validator עיקרון החוק ברזילאי, נמצא בשליטה של ​​חוקתיות חוקים, הוא עדיין בתרגיל של שיפוט חוקתי של בית המשפט העליון והשפעתו על שדות תירס משפטיים ומנהליים. יתר על כן, מטרת הקורס בפרט לשפר את האימון המעשי ומקצועי, המאפשר תרגיל יותר יעיל ואחראי בפעילות משפטית וחברתית ברמת זיהוי הפלילית והמנהלית.

ספציפי: • לפתח את חוש ביקורת ובין תחומי של תפקוד גופים שיפוטיים ומנהליים בארצנו, לוקח את החוקה כבסיס תוקפו של הפרשנות והיישום של חוקים קיימים, כמו גם יצירת הפרשות משפטיות חדשות. • כדי להקל על ההבנה של העבודה בפועל על ידי אנשי מקצוע של משפט חוקתי משפט מינהלי. • להעריך מושגים, טכניקות וערכים הננקטת בפועל על ידי בית המשפט העליון כדי לפתור את הבעיות judicialized זה, במיוחד את "מקרים קשים" בהקשר של זכויות יסוד, והשפעתה על גופים שיפוטיים ומנהליים. • לדעת ולחקור את הטכניקות של פרשנות חוקים בהקשר של ההרמנויטיקה קלסית וחוקתית.

לקהלים

קורס זה הוא במקצועות המשפטיים השונים, שכן כל הפעילות השיפוטית מחייבת הבנה ברורה של התופעות המשפטיות אינסטרומנטלית, כלומר, התמקד פעולות פרוצדורליות, כגון: עורכי דין, תובעים וסנגורים ציבוריים, אלה בהכנות קריירה כזו.

מתודולוגיה

הקורסים ייערכו באמצעות הרצאות, שבו היבטים התיאורטיים ומעשיים יטופלו, כולל במקרים של דיונים, להיות תמיד מעודד ההשתתפות הפעילה של תלמידים, כמו גם את הקריאה הקודמת של התוכן להילמד.

עדכון אחרון: נוב 2016

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Developing the society through quality services related to education and culture.

Developing the society through quality services related to education and culture. קרא פחות