מוסמך במשפט בינלאומי ובאירופה

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

  • הפקולטה למשפטים היא בית הספר למשפטים הוותיק והיוקרתי בליטא.
  • תוכנית המיועדת לקורסים הרלוונטיים והמעודכנים ביותר בשלושה מסלולים שונים (זכויות אדם בינלאומיות; משפטים טכניים; דיני עסקים).
  • סטודנטים זכאים להשתתף בכנסים בינלאומיים ובאירועים אקדמיים אחרים.
  • פרופסורים מצטיינים מכל רחבי אירופה.

מטרת תכנית הלימודים היא להכשיר מומחים משפטיים ואנשי מקצוע בתחום השירות המשפטי עם הידע המקיף והעמוק אודות נורמות משפטיות בינלאומיות, בינלאומיות-אזוריות ואירופיות המשפיעות על התחומים החשובים ביותר במערכות המשפט הלאומיות, כמו גם על פיתוח, פרשנות. ונוהג יישום של נורמות משפטיות אלה; יכולות לזהות, לנתח ולפתור בעיות מורכבות הקשורות בקביעת חוק ויישום משפטי בהקשרים של המשפט הבינלאומי והאירופי; יכולות ליישם את הידע הנרכש בפרקטיקה המקצועית באופן חדשני ואינטגרלי על מנת ליישב סכסוכים ועימותים משפטיים המתעוררים בסביבה בינלאומית; גישה ביקורתית ומיומנויות לביצוע מחקר עצמאי ומתן הצעות המבוססות על ניתוח מדעי.

141913_QB3A8336.jpgVilnius University","author_url":"","source":""}" alt="141913_QB3A8336.jpg" />

התוכנית אורכת שלושה סמסטרים (1.5 שנים, 90 ECTS). בתחילת הלימודים, כל סטודנט בוחר במסלול שהוא מעוניין בשלוש אפשרויות:

  • משפט בינלאומי וזכויות אדם;
  • חוק טק;
  • חוק עסקים.

הסטודנטים לומדים שני קורסי חובה כלליים (20 ECTS) המייצגים את ליבת התוכנית, וכן ארבעה קורסי חובה (20 ECTS) במסלול העניין שנבחר. הזיכויים הנותרים (20 ECTS) מוקצים לבחירתו החופשית של התלמיד. קורסים אופציונליים אלה (4 בחירות) מעניקים הזדמנות לעצב פרופילי לימודים אישיים בתחומי החששות והצרכים של התלמיד ולנהל את סדר היום בחינוך האישי. כל קורס כולל הרצאות וכן זמן הדרכה מעשית (סמינרים, סדנאות, פעילויות מוט וכו '). כמו כל המאסטרים, תוכנית לימודים זו מסתיימת בהכנת עבודת מאסטר (30 ECTS) בנושא רלוונטי מדעית ו / או מעשית.

תנאי הקבלה וקריטריונים לבחירה

  • תואר ראשון במשפטים או הכשרה שווה ערך של משפטן ממוסדות להשכלה גבוהה.
  • בקיאות בשפה האנגלית - הרמה שאינה נמוכה מ- B2 (בהתאם למסגרת ההתייחסות המשותפת לשפה שאושרה על ידי מועצת אירופה), הוכחת בקיאות באנגלית: IELTS 5.5+, iBT TOEFL 65+; הדרישה אינה חלה על מי שסיימו את הלימודים שהועברו באנגלית או אם זו שפת האם של מועמד.

ניידות בינלאומית

סטודנטים יכולים להשתתף בתכנית הניידות ERASMUS + הנותנת הזדמנות להתמחות בחו"ל.

אפשרויות קריירה

ההסמכה מאפשרת לבוגרים להיות מומחים משפטיים (יועצים) לגופים ציבוריים ופרטיים, לעסוק בעצמם כאנליסטים בעייתיים או כחוקרים במוסדות אקדמיים וכן לעבוד בכל המקצועות המשפטיים העיקריים בארגונים לאומיים ובינלאומיים, ממשלתיים ולא ממשלתיים ו חברות. אפשרות להחזיק משרה במקצועות מוסדרים (שופטים, עורכי דין, תובעים, עובדי מדינה וכו ') תהיה תלויה בדרישות הכשרה החלות במדינה מסוימת ובהכרה בלימודי חוץ.

בוגרי התוכנית יוכלו להמשיך בקריירה אקדמית בליטא ומחוצה לה בהמשך לימודיהם לתואר שני בתואר שלישי. תכנית במדעי החברה.

המלצות סטודנטים

אנדריי הובאי, סטודנט מאוקראינה

"התוכנית למשפט בינלאומי ואירופאי המוצעת באוניברסיטת Vilnius University בולטת בין היתר מכיוון שהיא מספקת תובנות על חוויית ההשתלבות הליטאית באיחוד האירופי. על ידי לימוד זה אני מרגיש את עצמי נמצא על סף התפתחות הדור החדש של עורכי הדין העומדים להפוך להיות הכוח המניע של מזרח אירופה. "

אלן טבזדז, סטודנטית מגאורגיה

"בחרתי Vilnius University בגלל ההיסטוריה ארוכת השנים שלה ובגלל הידיעה שהאוניברסיטה מספקת איכות חינוך טובה. כרווק תמיד רציתי להמשיך את לימודי בתחום המשפט הבינלאומי והאירופי Vilnius University הייתה אחת. מהטובים ביותר שהעניקו לי את ההזדמנות הזו. לימוד במדינה אחרת בשפה אחרת היה אתגר עבורי. אבל אחרי פרק זמן קצר מאוד, זה הפך להיות קל יותר ללמוד בגלל הצוות הידידותי שעזר לי במצבים קשים.

מרצים מקצועיים עזרו מאוד, הצלחנו לשאול שאלות בכל עת במהלך ההרצאות כמו בדוא"ל שהקל עלי את הלימודים כל עוד ידעתי שבמקרה שלא אבין משהו אוכל לקבל תשובות בכל עת. האוניברסיטה מציעה גם הרצאות וכנסים ציבוריים שונים, דבר שמועיל מאוד בכדי להשיג השכלה נוספת.

למרות ההשכלה, אני מאוד שמח שצברתי חברים ממדינות שונות והייתה לי הזדמנות לתקשר עם אנשי מקצוע מצוינים שהם גם הקולגות שלי. אני שמח מאוד וגאה להיות החלק Vilnius University ואני בטוח שהידע שצברתי כאן יעזור לי ליצור קריירה מצליחה בעתיד. "

אולגה שבצ'נקו, סטודנטית מאוקראינה

"תהליך הלימוד באוניברסיטת Vilnius University הוא קומפלקס של מגוון עצום של הזדמנויות שמטרתן לספק את רמת החינוך האיכותית הגבוהה ביותר לסטודנטים המקבלים תארים שונים. במהלך התוכנית למשפט בינלאומי ואירופי יש לי לא רק את האפשרות להצליח להשלים מגוון רחב של שיעורי משפט, אך גם להשתתף במספר עצום של סמינרים נוספים, שולחנות עגולים, כנסים ובתי ספר למשפטים, בהם פרופסורים מהאיחוד האירופי וממדי ארצות הברית סיפקו לי ולעמיתי את יכולת לשאת נאומים מדעיים ומשפטים ולהשתתף בבתי משפט. לפיכך, אני מעריך מאוד להיות חלק מקהילת Vilnius University ומאחל לכל סטודנט מכל קצוות העולם להרגיש אותו דבר. "

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science ... קרא יותר

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science and culture has embodied the concept­ of a classical university and the unity of studies and research. קרא פחות
וילנה , קובנה + 1 יותר פחות