מכון אנגלית משפטי

כללי

תיאור התכנית

משפטי אנגלית המכון פתוח לכל מאסטר סאפוק הבינלאומי של תלמידי חוקים כדי להבטיח להם את הכלים הדרושים כדי לעבור בהצלחה לקורסי תואר שני במשפטים.

קורס אינטנסיבי בן שלושת שבועות זה נועד להציג בפניכם את מערכת המשפט בארה"ב תוך התמקדות בכישורי שפה ואנשי אקדמיה מסוימות אתה צריך כדי להצליח בלשכת עורכי הדין אמריקאי (ABA) בית ספר למשפטים מוכרים.

חוק סאפוק הוא רק אחד מתוך כמה בתי ספר למשפטים בארץ המציע תכנית בשפה מיוחדת אך ורק לתלמידי תואר שניים במשפטים. המכון בראשות עורך דין עסקים בינלאומי מנוסה שהוא גם מדריך מוסמך באנגלית לדוברי שפות אחרות.

משפטי אנגלית המכון פועל חמישה ימים בשבוע במשך חמש שעות ביום, המכסה את הערה לקיחת, דקדוק, כתיבה, דיבור בפני קהל, אוצר מילים משפטיות, ותוך שימוש בחומרים משפטיים בארה"ב. זה גם דרך לא יסולא בפז בשבילך לפגוש את תלמידי תואר שניים במשפטים בינלאומיים אחרים ולבנות את הרשת שלך לפני תחילת לימודים.

חוגים לפגוש שני - שישי 9:00-1:00. סטודנטים יהיו גם כיתה 2 שעות נוספות בארבעה ימים אחרים בשבוע. בסך הכל, תלמידים יכולים לצפות להיות בכיתה לפחות 28 שעות בכל שבוע. בנוסף, יש שלוש כיתות 2 שעה עם ספרני התייחסות חוק סאפוק במהלך הפגישה שלושה בשבוע.

התכנית תתמקד i) לפתח את רמת אנגלית מדוברת וכתובה כישורי שפה הדרושים כדי להצליח בבית הספר למשפטים; ii) ללמוד את המושגים הבסיסיים של המערכות המשפטיות וממשלתיות האמריקאים; ג) ללמוד את התרבות ואת ציפיותיו של החוק כיתה בבית הספר.

עדכון אחרון: אפר 2015

אודות בית הספר

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unma ... קרא יותר

For more than 100 years, Suffolk Law has produced some of the nation’s most distinguished legal professionals. With an emphasis on real world practice and experiential learning, Suffolk Law is an unmatched place to start, build, and launch a successful career and life in the law. קרא פחות