ממשל תאגידי מקוון LL.M - אוניברסיטת קומבריה (בריטניה)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

ממשל תאגידי LLM עונה על הדרישה הנוכחית לידע ומיומנויות מומחים בתחומים המתרחבים במהירות של משפט מסחרי בינלאומי ודיני ממשל תאגידי. זה מספק לסטודנטים את האפשרות לחקור לעומק את הרגולציה החוקית של עולם העסקים הבינלאומי וממשל תאגידי. בקפדנות אקדמית, ה- LLM יחשוף את הסטודנטים ליישום מעשי של החוק האמיתי.

תוכנית זו מאפשרת לך להמריץ מחדש את הקריירה שלך על ידי לימוד מספר מושגים מעשיים שתוכל ליישם באופן מיידי לפתרון מצבים מאתגרים. היבט ייחודי בתכנית הוא האפשרות ללמוד באמצעות מקרי מקרה יישומיים אמיתיים, שישפרו את כישורי פתרון הבעיות שלך, ולכן ימקסמו את פוטנציאל הקריירה.

LLM מועבר על ידי צוות מצטיין של צוות מקצועי פעיל-מחקר, בעל ניסיון עשיר וניסיון אקדמי. התכנית נועדה לשפר את הידע ואת החשיבה הביקורתית בתחום זה.

התוכנית מספקת ניתוח קריטי מתקדם של נושאי המפתח והאתגרים העומדים בפני עסקים, בהקשר גלובלי כמו בסביבות עסקיות בינלאומיות / גלובליות וחדשנות ויזמות.

למדו במכללה הפרטית המובילה ביותר בשוויץ ובוגרת, עם סטודנטים ממעל 130 מדינות שונות, מאוניברסיטת קומבריה .

מֶשֶׁך

מינימום 12 חודשים, מקסימום 5 שנים.

שיטת אספקה

100% באופן מקוון באמצעות OnlineCampus (סביבת למידה מקוונת אינטראקטיבית) עם דיון ושיתוף פעולה אינטנסיבי בכיתה.

מקומות

מספר המקומות לקדנציה מוגבל לחלוטין ל -40.

דירוג

אוניברסיטת קומבריה מדורגת במקום ה -8 בעולם לחינוך איכותי על ידי Times Higher Education בשנת 2020.

תנאים

ארבעה תנאים בשנה (חורף, אביב, קיץ וסתיו).

הסמכה והכרה

תוכנית אוניברסיטת קומבריה LL.M המוצעת באופן מקוון מוכרת ברחבי העולם. אוניברסיטת קומבריה קיבלה את תואר האוניברסיטה וסמכויות הענקת תארים מאת מועצת החסידות הנכבדה ביותר של הוד מלכותה. היא מוכרת במלואה על ידי ממשלת בריטניה והיא רשומה כראוי ברשימת המחלקה לעסקים, חדשנות ומיומנויות של בריטניה.

קבל מידע נוסף על ממשל תאגידי מקוון LL.M!

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institutio ... קרא יותר

Our mission is to provide academic excellence in distance education for students worldwide, through application of leading-edge technologies. Robert Kennedy College is a private educational institution in Zürich, Switzerland that was founded in 1998. קרא פחות
ציריך , שווייץ און ליין , יורק , סלפורד , UK Online , עיר קרלייל + 5 יותר פחות