קורס הכנת מבחן LSAT

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

האם אתה מתכונן למבחן הקבלה לבית הספר למשפטים (LSAT)?

הירשם למבחן אבחון בחינם כדי לקבוע את נקודות החוזק והחולשה שלך.

ציון הכי טוב שלך! שוחח עם יועצי החינוך והקריירה שלנו כדי ללמוד עוד על קורסי ההכנה המקוונים שלנו למבחנים, קבלה לאוניברסיטאות וייעוץ לקריירה.

כל קורסי ההכנה למבחנים כוללים:

  • שיעורי וידאו
  • חומרי לימוד מקוונים
  • רב-בחירה בפועל שואלת בנקים
  • שיעורים מקוונים חיים בהנחיית מדריכים מובילים
  • בחינות דמה
  • גישה לאפליקציות לנייד במקרים רבים

מבוא

במשך כמעט עשור, Grace Education הוא מכון ללימוד מרחוק דיגיטלי לסטודנטים ואנשי מקצוע המשלב ייעוץ קבלה והכנה לבחינות כניסה ללימודים במכללות, עסקים ובוגרים עם שירותי השמה בתעסוקה, ייעוץ לניהול קריירה והכשרה לפיתוח מנהיגות לטיפוח אקדמאים לכל החיים. התקדמות והתפתחות מקצועית מתמשכת.

מאז הקמתה בשנת 2012, Grace Education שיתפה פעולה עם מדריכי LSAT מצוינים לתכנן קורסים להכנה דיגיטלית, אחד על אחד, בהתאמה אישית למבחנים כדי לשפר את הביטחון העצמי, לחזק אסטרטגיות לקיחת מבחנים ולשפר את הציונים שלך.

ציון הכי טוב שלך ב- LSAT עם גרייס

לקראת הקבלה לתכניות לבתי ספר למשפטים אמריקאיים ואירופאים, המועמדים נדרשים להפגין קריאה ביקורתית מסוימת, חשיבה מילולית וחשיבה אנליטית הנמדדים במבחן הסטנדרטי: LSAT.

בנוסף לאימון ההכנה למבחני LSAT שלנו, רבים מהתלמידים שלנו מנצלים גם את מאמני הקבלה למכללות, לעסקים או לתארים מתקדמים של Grace Education כדי לעזור ביישומים שלהם באוניברסיטאות ולקבל כניסה למכללות ואוניברסיטאות אמריקאיות, בריטיות ואירופיות בררניות ביותר.

עם הצלחה של 97% בקבלת סטודנטים מאז הקמתה בשנת 2012, Grace Education סייעה למאות מועמדים לקבל קבלה לתכניות יוקרתיות במשפטים בהרווארד, ייל, סטנפורד, קולומביה ואוניברסיטת פנסילבניה, עד כמה שם.

יתר על כן, רבים מתלמידים אלה ממשיכים להוביל קריירות נהדרות בעזרת מאמני קריירה ומנהיגות Grace Education .

פֵּדָגוֹגִיָה

גרייס בונה את הצלחתה בשיטות לימוד בדוקות

נקודות החוזק והחולשה של התלמיד נקבעות על ידי מבחן אבחוני. סגנון הלמידה שלו נקבע גם על ידי מבחן סגנון למידה. לאחר הניתוח, התלמידים משויכים למאמן הכנה למבחנים איתו הם יארגנו קורס מותאם ואישי כדי להכין אותם בצורה הטובה ביותר לציון במיטבם בבחינה.

הדרכה מבוססת דוגמה, אסטרטגיות לקיחת מבחנים, סימולציות מבחן וסקירה הם הליבה של שיטות הלימוד של Grace Education .

התלמידים בוחרים את היום והשעה של הקורסים האישיים שלהם.

תוכניות תשלום גמישות זמינות.

אנו אחד החברות הבודדות ששוקלים את העלות הגיאוגרפית של המחירים בתמחור שלנו כדי להנגיש את התכניות והשירותים שלנו לכל התלמידים ללא קשר למקום מגוריהם.

עדויות

" חשבתי שקורס LSAT Grace Education היה נהדר. היה לי מדריך נהדר שידע מה היא עושה והצליח ללמד את המתודולוגיה ביעילות. חומרי הקורס היו נהדרים מכיוון שהם סיפקו כמות עצומה של שאלות ומבחני תרגול שכולם נלקחו מ- LSAT קודמים. דרך השיעורים והסקירה לבד באמצעות חומרי הלימוד המקוונים הצלחתי להגדיל את הציון שלי 18 נקודות ממבחן התרגול הראשון למבחן ה- LSAT האמיתי שלי. קורס זה הומלץ לי על ידי מספר חברים וכל כך שמחתי שהקשבתי להם. מאז שעברתי את הקורס המלצתי עליו למספר אנשים שנרשמו כעת לשיעור ואני חיובי שגם הם לא יתאכזבו מהקורס. ”קימברלי, ארה"ב

" קורס הכנת מבחני LSAT Grace Education עובד. בין אם אתם מחפשים עליית ציון גדולה ובין אם רק מנסים לגרום לנקודות האחרונות האחרונות להגיע לציון האידיאלי שלכם, קורס Grace Education יכסה אתכם. רוחב ועומק החומרים הם המפתח. עם זאת, הארגון הייחודי של שאלות בחינה אמיתיות, משאבים מקוונים ומדריכים יעילים הוא מה שגורם לקורס זה לעבוד באמת. אם אתה רוצה לעבוד על כל שאלה שפורסמה אי פעם, כולם נמצאים בחומרים. אך אם אתה זקוק לאיזון הלימודים בבית הספר ובקורס זה, שיעורי Grace Education ושיעורי הבית הופכים את כל הזמן שאתה מבלה ליעיל ביותר. החלק הטוב ביותר הוא שהגישה של Grace Education לכל השאלות עקבית, ולכן כאשר אתה מכוון לסוג שאלה אחד שמכשיל אותך, הבקיאות שלך בכל סוגי השאלות גוברת. שמעתי סיפורים על מדריכים בחברות הכנה למבחנים אחרים "שלומדים את המבחן יחד עם התלמידים" (האימה!), אבל המדריכים של Grace Education אינם רק מהשורה הראשונה, אלא שהם עברו הכשרה אינטנסיבית ועברו גישה למשאבי הוראה נרחבים ומתמשכים. ”סוניל, ארה"ב

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. קרא פחות