קורס תרגול משפטי (LPC) - סוף שבוע במשרה חלקית

כללי

9 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

קורס תרגול משפטי (LPC) - סוף שבוע במשרה חלקית

אם יש לך תואר במשפטים או GDL ואת רוצה להתאמן בתור עורך דין, אנו מציעים שלוש אפשרויות כולל LPC MSC בחוק, עסקים וניהול כדי להפוך את העסק שלך מוכן.

 • זכאי עם LPC, עם אפשרות לקבל MSc או LLM ללא עלות נוספת
 • לפתח את המודעות המסחרית שלך, חשיבה ביקורתית והכישורים המקצועיים הדרושים כדי להכין אותך לאתגרים של להיות עורך דין
 • ללמוד LPC שלך עם תואר שני ואתה יכול להיות זכאי לקבלת סטודנט לתואר ראשון הלוואה
 • גישה עטורת הפרסים קריירות תמיכה כדי לעזור לך עם החוזה שלך הדרכה יישומים ברגע שאתה מקבל את המקום שלך

עם התמקדות ברורה על workability העתידי שלך, אנחנו בטוחים יותר מאשר אי פעם את ההצלחה שלך ולהציע LPC שלנו תעסוקה הבטחה. קבל עבודה בתוך תשעה חודשים, או אתן לך 100% דמי שלך בחזרה: 50% דמי שלך כמו cashback פלוס 50% דמי שלך כמו אשראי לקראת כל קורסים נוספים.

על פי הנתונים העדכניים ביותר העומדים לרשותנו, 97% מתלמידי 2016/17 במשרה מלאה והאיץ סטודנטים LPC לשנת 2017/17 שסיימו את לימודיהם בקיץ 2017, הבטיחו עבודה, חוזה הכשרה או לימודים נוספים תוך תשעה חודשים מסיום ההצלחה.

דרישות הקורס

כדי להיות זכאי לתפוס את מקומך ב- LPC שלנו, עליך לעמוד בדרישות לתחילת קורס עיסוק משפטי (LPC) שנקבע על ידי הרשות להסדרת עורכי הדין (SRA) - ראה להלן. אי עמידה בדרישות הזכאות האלה פירושה שלאוניברסיטה לא תהיה ברירה אלא לבטל את מקומך בקורס.

אם אתה סטודנט שאינו EEA אתה גם דורשים ויזה המכסה את משך הזמן המלא של הקורס שלך - ראה דרישות ויזה להלן.

אוניברסיטת LPC קריטריונים לבחירה
 • פרופיל אקדמי והישגים, בדרך כלל מינימום של תואר שני בפועל או חזוי בהצטיינות תואר שני או GDL / CPE / MA חוק *
 • פקודה מספקת של השפה האנגלית כדי להשלים בהצלחה את הקורס - ראה להלן דרישות השפה האנגלית
 • כל נסיבות מיוחדות שהתגלו בבקשה שלך
הפניות אקדמיות או אחרות

* דרישה זו מתקיימת על ידי: א) הענקת תואר מוסמך במשפטים. התואר המשפטי שלך חייב לעמוד בסטנדרטים אקדמיים מסוימים כדי להעפיל. זה חייב לכלול הערכות נאותות בהערכות בשבעת יסודות הידע המשפטי - משפט ציבורי, חובותיו (חוזים), חובות 2 (נזיקין), משפט פלילי, דיני מקרקעין, הון

האוניברסיטה מקיימת במלואה חקיקת שוויון הזדמנויות ומעודדת באופן פעיל מגוון בתחומי המשפט. תהליך הקבלה שלנו פועל באופן הוגן ומטרתו לאפשר לסטודנטים לעשות שימוש מיטבי בכישוריהם. אתה מוזמן לספר לנו על כל הדרישות המיוחדות בהקדם האפשרי. זה יאפשר לנו לדון איך אנחנו יכולים ללכת על הפגישה הדרישות שלך.

עליך למלא את כל דרישות הזכאות עד תחילת הקורס - כישלון לעשות זאת עלול לגרום למנוע ממך להצטרף לקורס. אם אתה חושב שמדובר בבעיה (לדוגמה, אם יש לך תוצאות הערכה מאוחרות), צור קשר עם ההרשמות בהקדם האפשרי.

עורכי דין עתידיים

ה - SRA התייעץ לאחרונה עם מספר שינויים מוצעים לתקנותיו, כולל הסרת הדרישה לסטודנטים להגיש בקשה להרשמת סטודנטים ואישור שלב ההכשרה האקדמי שלהם לפני תחילת ה LPC.

אם הוצע לך חוזה הכשרה, אתה צריך לוודא את חוק הרגולציה הרגולציה (SRA) בדק את "אופי והתאמה" להיות עורך דין.

פעולה זו עשויה להימשך לפחות שישה חודשים אם יש לך:

 • ביצעו עבירות פליליות מסוימות
 • נמצא אשם בעבירה אקדמית
 • היו בעיות פיננסיות רציניות (כגון פשיטת רגל, הסדרים אישיים מרצון או שיפוט בית המשפט המחוזי)
 • היה נתון לממצאים רגולטוריים שליליים
 • הפגין כל התנהגות אחרת שלא היינו מצפים ממנה (למשל התנהגות לא הוגנת, אלימה או מפלה)

אנא עיין במבחן ההתאמה של SRA לשנת 2011 לקבלת מידע נוסף ומלא את בקשת הזכאות אם אתה צריך לספר להם על בעיות כלשהן.

אם אין לך מה לספר את SRA, אתה יכול להודיע ​​להם על זה כאשר אתה והמעסיק שלך לתת להם לדעת את האימון שלך הוא להתחיל.

אם החלטת ה- SRA לא תאושר לפני תאריך ההתחלה של LPC, תוכל להמשיך בקורס, אך לעשות זאת על פי הסיכון הפיננסי שלך. אם יש לך חששות לגבי אופי והתאמה בעיה, אנא צור קשר עם SRA.

הסמכה של למידה מוקדמת

אם יש לך בעבר למד BVC או BPTC, אתה עשוי להיות פטור מרכיבים מסוימים של LPC. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של SRA ופנה לצוות הקבלה שלנו.

דרישות השפה האנגלית

אם סיימת תואר מחוץ לאנגלית ואתה לא בא מ 'רוב מדינה דוברי אנגלית', בבקשה לספק עותק מאושר של אחד הבדיקות שאושרה בשפה האנגלית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... קרא יותר

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. קרא פחות
לונדון , בירמינגהם , בריסטול , צ'סטר , אקסטר , גוילפורד , לידס , מנצ'סטר , לונדון , UK Online , מדריד , קריאה , לונדון , וינה , ליברפול , נוטינגהם , הונג קונג , נוריץ ' + 17 יותר פחות

אקרדיטציות

AACSB Accredited