Filter
קורס
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

קורסים במנהל עסקים.מצא קורסים וקורסים קצרים במנהל עסקים

קורס במשפט בינלאומי מספק את התלמידים עם ידע מקצועי של המסגרת המסדירה את היחסים בינלאומיים יציבים. החל דיפלומות לתעודות לקורסים, כמה קורסי משפט הבינלאומי דורשים מחויבות זמן גדולות יותר מאשר לאחרים.

מה הם היתרונות של קורס במשפט בינלאומי?

קורס במשפט בינלאומי מייצג מחויבות זמן צנועות עם תמורה משמעותית. הידע מקצועי שנרכש באמצעות קורס במשפט הבינלאומי יכול לשפר את סיכויי קריירה במיוחד בתחומי תקני חוקים מקובלים של התנהגות והסכמים בינלאומיים ואמנות בינלאומיים.

איזה קריירה עם קורס במשפט בינלאומי?

קורס במשפט הבינלאומי מכין את האנשים לעבוד עבור האו"ם, בית הדין הפלילי הבינלאומי, בית המשפט האירופי לזכויות אדם, ובין איחוד אירופי ולארגונים בחסות האו"ם.

כמה זה יעלה לי לקחת קורס במשפט בינלאומי?

העלויות של לקחת קורס במשפט בינלאומי עשויות להשתנות תלוי במספר שבועות או קורס שעות, מיקום, התמחות ואוניברסיטה. סיוע במימון עשוי להיות זמין עבור מועמדים בקנה מידה או המבוסס על הצטיינות מבוססת צורך. אוניברסיטאות תספק מידע ספציפי יותר על פי בקשה, שניתן להגיש בקלות מהאתר זה.

מהן הדרישות לקורס במשפט בינלאומי?

דרישות קדם לקורס במשפט בינלאומי משתנות במידה רבה.חלקם דורשים תעודה בגרות משנית, בעוד שאחרים דורשים תואר רמת בוגר תואר ראשון או. קורסי חוק מורכבים מהרצאות הנדרשות, קורסים ובחינות בכתב.

למה לקחת קורס מקוון בחוק הבינלאומי?

קורסי חוק באינטרנט הם אופציה עבור אנשי מקצוע או אנשים עובדים עם לוח זמנים עמוסים. ניתן לקחת קורסי חוק באינטרנט, עם כל חומרים הנדרשים ובלבד באופן דיגיטלי. רבים באוניברסיטאות ובבתי ספר מציעים קורסים מקוונים בחוק הבינלאומי, ומבטל את הצורך לנסוע לקמפוס או עבודת הקרבה בעבודה הנוכחית של 's אחד.

כיצד להירשם לקורס במשפט הבינלאומי?

חיפוש עבור התכנית שלך למטה ולפנות ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי טופס העופרת.

 

קרא יותר קרא פחות

2 תוצאות ב משפט בינלאומי

Center for International Legal Studies

קורס 3 "הכרה בפסקי דין זרים" כולל למעשה שני נהלים נפרדים, "ההכרה" של פסק דין זר ואכיפתו של פסק דין זה על בסיס המעמד שניתן לו על ידי בית משפט מקומי. ... [+]

הכרה בפסקי דין זרים

קורס 3 "הכרה בפסקי דין זרים" כולל למעשה שני נהלים נפרדים, "ההכרה" של פסק דין זר ואכיפתו של פסק דין זה על בסיס המעמד שניתן לו על ידי בית משפט מקומי. בהליך הכרה, בית משפט במדינה אחת מתבקש לקבל החלטה שיפוטית שניתנה על ידי בית משפט של מדינה "זרה" ולהוציא פסק דין בצורה זהה במהותה, מבלי לבחון מחדש את עילות התביעה המקורית. בהליך אכיפה, אם פסק הדין הזר מוכר הוא פסק דין כספי ולחייב יש נכסים בסמכות השיפוט המקבלת, הנושה השיפוט המוצלח יקבל גישה לכל סעד האכיפה הזמין במדינה המכינה על מנת לבצע את פסק הדין. הכלכלה הגלובלית גורמת לפסיקה להיות גלובלי גם כן. Crossborder העסק מייצר חוצה גבולות ליטיגציה. התדיינות משפטית של קרוסברדר מעוררת תהליכי הכרה ואכיפה חוצי גבולות. דמי ניהול - 90 ש"ח.... [-]

אוסטריה Salzburg הונגריה Budapest פולין Warsaw הרפובליקה העממית של סין Shanghai  + 4 יותר
אוקטובר 2019
אנגלית
8 שבועות
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Justus-Liebig-Universität Gießen

כל הקורסים שלנו נועדו להקנות ידע בתחומים הפופולריים ביותר של המשפט הבינלאומי ההשוואתי. הקורסים, כולם נלמדים באנגלית, משלבים הוראה איכותית עם מגוון רחב של פעילויות תרבותיו ... [+]

ברוכים הבאים לבית הספר למשפטים של ארה"ב-גרמניהלבלות את הקיץ שלך בלב אירופה

הפקולטה למשפטים באוניברסיטת יוסטוס ליביג גיסן, בית הספר למשפטים באוניברסיטת Marquette וחוק אוניברסיטת ויסקונסין מצפים לארח סטודנטים מכל רחבי העולם עבור בית הספר למשפטים של בית הספר למשפטים של ארה"ב-גרמניה ב- Giessen.

התכנית משלבת הוראה איכותית עם מגוון רחב של פעילויות תרבותיות וחברתיות.

במהלך ארבעת השבועות בגיסן, התלמידים ילמדו באווירה מוכרת ויפגשו מרצים מעולים ומתרגלים מכל רחבי העולם. חוץ מזה, יש להם את ההזדמנות להשתתף בקורס השפה הגרמנית המוצעים ברמות שונות.... [-]

גרמניה Giessen
יולי 2020
אנגלית
תכנית מלאה
4 שבועות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית