שמן, גז וכריית חוק

כללי

תיאור התכנית

הקורס מתבסס על מומחיותנו הרבה בתחום זה ומעוצב בתגובה למשמעות הגוברת של סוגיות משפטיות סביב תעשיית הנפט, הגז והכרייה.

זה יספק לך את היסודות לקריירה עתידית או מחקר נוסף לתואר שני (MPhil / PhD) המחקר ברוב ההיבטים של העולם הרגולציה והמסחר, כפי שהם מתייחסים לתעשיית האנרגיה הבינלאומית, עם דגש ספציפי על נפט כריית מגזרים של זה אזור מתפתח של הפעילות הכלכלית.

למה לבחור בקורס זה?

 • להשיג הבנה חזקה אנליטי של הסוגיות המשפטיות המרכזיות במומחה זה ואזור הרחבת של חוק.
 • קבל הערכה של הנפט, הגז ותעשיות הכרייה בהקשר הכלכלי העולמי שלהם.
 • תועלת מהמומחיות שלנו בנפט, גז וכרייה, כמו גם תחומים המשלימים של סחר בינלאומי ומשפט המסחרי.
 • בחר מסלול לימודים שמתאים לך עם אפשרויות במשרה מלאה, במשרה חלקית ולמידה מרחוק זמינות.
 • להשתתף בית ספר קיץ בינלאומי עם ההזדמנות לחקור חוק בהקשר אירופאי.
 • מלגות זמינות.
 • מודולים בודדים ניתן ללמוד על המשך פיתוח מקצועי (CPD) פרסים. שלח לנו דוא"ל לקבלת פרטים.
 • 98% מהסטודנטים לתואר שני במשפטים עבדו או עבדו במחקר נוסף שישה חודשים לאחר סיום הלימודים (DLHE, leaversuate leavers 2015-16).

מה תוכל ללמוד

קורס זה יספק לכם הבנה אנליטית חזקה של הנושאים המשפטיים המרכזיים בתחום, תוך התמקדות מיוחדת בהיבטים של חוק איכות הסביבה והשקעות בתעשיות הנפט, הגז והכרייה. זה גם שואב את היתרונות שלנו במסחר הבינלאומי והמשפט המסחרי, אשר יסייעו לך לקבל הערכה של נפט, גז וכרייה תעשיות בהקשר הכלכלי העולמי שלהם.

איך אתה למדת

השנה האקדמית לקורסי תואר שני במשפטים מחולקת לשלושה חלקים: שני מונחי עשרה שבועות (תקופת כהונה אחת יוצא מתחילת השנה האקדמית עד חופשת חג המולד, לטווח שבין שני חג המולד ופסחא) ותקופת הקיץ.

סטודנטים במשרה מלאה אשר להשלים את הקורס מעל שנת הלימודים, ללמוד שלושה מודולים בכל מונח ולהשלים את עבודת הדוקטורט במהלך הקיץ.

סטודנטים במשרה חלקית אשר משלימים את הקורס על פני שתי שנות אקדמיות, ללמוד שלושה מודולים על פני תנאי אחד ושניים בכל שנה (שישה בסך הכל), החל לעבוד על המחקר של עבודת הדוקטורט שלהם במהלך תקופת הקיץ הראשונה ולהשלים אותו במהלך השני.

במצבים במשרה מלאה וחלקית מודולים לומדים בכל ימות השבוע. בהתאם ללוח הזמנים שלך אתה יכול להיות צפוי להשתתף ביום אחד או יותר. סמינרים בראשות אקדמיה אך בדרך כלל דורשים ממך לבצע את עבודת הכנה מודרכת נרחבת ולעתים קרובות כרוכים במצגות קצרות או תרומות אחרות. מודולים עשויים במיוחד למועד אחר בשל הצרכים כמובן.

הקריירה שלך בעתיד

המודולים הנלמדים על חוק הנפט, הגז והכרייה של LLM מעניקים לתלמידים את היסודות לקריירה עתידית או מחקר נוסף במרבית ההיבטים של העולם הרגולטורי והמסחרי, בהתייחס לתעשיית האנרגיה הבינלאומית, תוך התמקדות ספציפית בנפט כריית מגזרים של אזור כלכלי מתפתח זה.

פיתוח קריירה היא חלק בלתי נפרד מהתוכנית וצוות הקריירה שלנו מפעיל סדרה של סדנאות שבהן תוכל לזהות שיטות ואסטרטגיות שיאפשרו לך להמשיך את מטרות הקריירה שלך.

בשל המוניטין המצוין של בית הספר בתחום המקצועי, הבוגרים שלנו מבוקשים מאוד ומזהים את עומק הידע הרלוונטי שלהם.

דרישות כניסה

בריטניה

 • תואר במשפטים טובים, 2.2 ומעלה.
 • מועמדים אשר התואר הראשון שלהם אינו חוק יידרשו לספק ראיות של מחויבות לנושא LLM שהם רוצים ללמוד.
 • מועמדים מתחומים אחרים יתקבלו בברכה בנסיבות מתאימות, במיוחד אם יש להם ניסיון בתחום, גם אם לא כעורכי דין.

אנו מציינים דרישות כניסה מינימליות אלו, אך נעריך אותך באופן אישי על יכולתך להפיק תועלת מהקורס. לפעמים אנחנו מציעים מקומות על בסיס כישורים לא סטנדרטיים כניסה, וניסיון תעשייתי או מקצועי.

בינלאומי

אנו מקבלים כישורים מבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות בכל רחבי העולם עבור הכניסה שלנו UG ו PG מעלות. אם אינך בטוח כיצד ההסמכה הבינלאומית שלך מתאימה לדרישות כמובן שלנו מבקרת בדף הכישורים הבינלאומי שלנו.

קורסי קרן

אם אתה צריך לעשות קורס יסוד כדי לעמוד בדרישות הקורס שלנו מבקר נוטינגהאם טרנט הבינלאומית מכללה (NTIC). אם אתה כבר לומד בבריטניה בבית ספר או מכללה ואתה מעוניין לדעת אם נוכל לקבל את ההסמכה שלך בקר בדף קורסי יסוד שלנו.

דרישות כניסה בשפה אנגלית

אם אנגלית היא לא השפה הראשונה שלך אתה צריך להראות לנו כי כישורי השפה שלך חזקים מספיק ללימודים אקדמיים אינטנסיביים. בקורס זה אנו דורשים בדרך כלל אחת מהפעולות הבאות:

 • IELTS 6.5 עם מינימום של 5.5 בכל מיומנות.
 • הסמכה בשפה מקבילה אנגלית.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to pr ... קרא יותר

Nottingham Law School is one of the largest university law schools in the UK with a reputation for innovation and delivering the highest standards of legal training and education. Our mission is to prepare students for their future careers and we have a proven track record in graduate employability. The School's credentials speak for themselves... קרא פחות
נוטינגהם , ניימגן + 1 יותר פחות