תואר ראשון במשפטים (LLB)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תואר ראשון בהצטיינות (בהצטיינות) הוא תואר אקדמי מכובד ברמה בינלאומית.

ANU היא האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה בעלת מוניטין עולמי במשפט בינלאומי, חוקתי, ציבורי ופרטי. ANU היא האוניברסיטה המדורגת באוסטרליה והיא מדורגת במקום ה -12 בעולם ללימודי משפטים (QS World Rankings by Subject, 2018).

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ANU מספק לתלמידי התואר הראשון שלו הבנה ייחודית של המשפט והפרקטיקה הקיימים. גישת ההוראה שלנו משלבת קשיחות אקדמית עם מומחיות מעשית. תוכלו לקבל ידע מעמיק על תפקידו ותפקודו של החוק, ולפתח הבנה מתקדמת של איך החוק משפיע ומשפיע כמעט בכל היבט של העולם שלנו.

כסטודנט למשפטים באוניברסיטת תל אביב, תלמד מאקדמאים ברמה עולמית ומרצים אורחים עם ניסיון מקצועי בעולם האמיתי. גודלי הכיתות הקטנות מספקים הזדמנויות מוגברות לתלמידים ליצור אינטראקציה עם אנשי סגל אקדמי, לבקר אורחים אורחים ותלמידים אחרים.

מרכיב מכובד של התוכנית מוטבע במבנה תואר כדי לשפר את סיכויי הקריירה שלך ולספק לך בסיס חזק ללימודים לתואר שני.

במסגרת לימודי המשפטים שלכם, יוצגו בפניכם הזדמנויות רבות להעמיד את הידע המשפטי שלכם לפעולה ולצבור ניסיון מעשי באמצעות מגוון התמחויות, מיקומים קליניים, תחרויות סטודנטים וחילופי סטודנטים באוסטרליה, אסיה, בריטניה, אירופה והאיגוד מדינות.

בין אם אתה לומד משפטים בפני עצמו או לשלב אותו עם משמעת אחרת כחלק מ תואר כפול גמיש ANU, את תואר ראשון בוגרי החוקים (בהצטיינות) יהיה לצייד אותך עם הידע המשפטי ואת הכישורים המעשיים הדרושים להצלחה במגוון רחב של תחומים.

כתלמיד לתואר ראשון בבית הספר למשפטים של אוסטרליה, תיהנה מהזדמנויות ייחודיות ללימודי משפטים בבירת המדינה, העיר שבה נעשים חוקים ומדיניות פדרליים.

הקרבה שלנו לבית המשפט העליון של אוסטרליה, בתי משפט של חבר העמים והסוכנויות הפדרליות מציעה גישה ללא תחרות למתרגלים משפטיים, לקהילה הדיפלומטית, לאנשי הרשות השופטת ולמקבלי ההחלטות בממשלה, שרבים מהם בוגרי חוק האוניברסיטה.


תוצאות קריירה

ANU יש את הרמה הגבוהה ביותר של employability בוגר של כל אוניברסיטה אוסטרלית.

כאשר אתה בוגר תואר ראשון במשפטים של אוניברסיטת ניו-יורק, אתה הופך להיות חלק מרשת מאוד מקושרת של למעלה מ -20 אלף בוגרי חוק עולמי, הכוללים את שופטי בג"ץ, קצינים, חברי פרלמנט, דיפלומטים, חוקרים, סופרים ומנהיגים של חברות בינלאומיות .


גמיש כפול מעלות ב ANU

אתה יכול לקחת ANU LLB (Hons) כתואר אחד, או לשלב חוק עם אחד מעל 30 דיסציפלינות אחרות כחלק גמיש כפול תואר. תואר כפול גמיש יאפשר לך להרחיב ולהעמיק את הידע שלך בשני תחומים, למשל, משפט ויחסים בינלאומיים, או משפט ומסחר.

לימוד כפול גמיש תואר לא אומר כפול עומס העבודה או זמן של תואר אחד. מבנה התכנון המורכב של התואר גמיש מאפשר לך להשלים שני תארי בוגר ולוקח רק שנה אחת יותר מדרגה אחת.


מבנה תואר

במסגרת לימודי המשפטים תלמד מגוון קורסי חובה בתחומי המשפט, כגון משפט בינלאומי, משפט מינהלי, דיני תאגידים, משפט פלילי, חוזים, ראיות וליטיגציה.

אתה יכול גם להתאים את התואר שלך כדי להתאים את האינטרסים שלך ואת מטרות הקריירה על ידי בחירת בחירה מתוך מגוון רחב של נושאים עכשוויים בחוק, כולל חוק הסביבה האקלים, משפט הסחר הבינלאומי, השווקים הפיננסיים השתלטות, טכנולוגיית המידע, החוק הבינלאומי ביטחון זכויות האדם חוק.

הודאה בפועל

השלמה של ANU LLB (Hons) ואת ההכשרה המשפטית המעשית הנדרשת, מסמיך אותך לעסוק בכל מקום באוסטרליה ובמקומות אחרים, כולל ניו זילנד, הודו, סינגפור, וייטנאם, מלזיה והונג קונג.

צוות הוראה מומחים

עם התמחות מיוחדת במשפט בינלאומי, חוקתי, ציבורי ופרטי, הצוות האקדמי שלנו מוזמן לעיתים קרובות על ידי ועדות פרלמנטריות, גופי שיא, אגודות מקצועיות ואמצעי התקשורת לניתוח, ייעוץ והדרכה על משפט ומדיניות.

רבים של צוות המחקר המומחים שלנו הם גם מורים עטורי פרסים אשר נגישים ועובדים בשיתוף פעולה הדוק עם התלמידים שלנו כדי לתמוך בהם במהלך לימודיהם.

עדכון אחרון: נובמבר 2018

אודות בית הספר

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Sub ... קרא יותר

ANU is Australia’s national university with a global reputation in international, constitutional, public and private law. ANU is ranked 12th in the world for the study of law (QS World Rankings by Subject, 2018). קרא פחות