סקירה כללית

קורס זה של שנתיים הוא בשבילך אם יש לך כבר תואר ראשון בנושא שאינו חוק.
הקורס מעניק לך את ההזדמנות ללמוד על החוק, הן במובן המסורתי של "חשיבה כמו עורך דין" והן במובן הרחב של המשפט כמסד חברתי. זוהי תואר מוסמך במשפטים * המאפשר לך להתקדם ישירות לשלב המקצועי של החינוך המשפטי אם אתה רוצה להיות זכאי בתור עורך דין או עורך דין באנגליה וויילס. זה מוכר גם במספר תחומי שיפוט אחרים.
תוכלו לכסות את שבעת היסודות של ידע משפטי לפתח את כישורי המחקר המשפטי שלך. מגוון רחב של מודולים אופציונליים גם יאפשר לך לעקוב אחר תחומי העניין שלך בתחומים משפטיים מומחים כגון דיני חברות או תעסוקה, משפט זכויות אדם, דיני איכות הסביבה ודיני משפחה. אתה יכול גם לחקור נושאים הפלילי צדק קרימינולוגיה, כגון שיטור או נוער פשע.
* רשות הרגולציה הסוציאלית מציעה שינויים במערכת משנת 2020.

הַאֲמָנָה

כל הקורסים LLB שלנו כרגע מוכר על ידי הרשות רגולציה תקנה (SRA) ואת המועצה בר *
* הרשות רגולציה חוק מציע שינויים במערכת מ 2020. כדי לברר פרטים נוספים, בקר www.sra.org.uk

פטורים

תוכנית זו מובילה לתואר מוסמך במשפטים *, אשר מאפשר לך להשיג את הפטור המקסימלי מן השלב האקדמי של הכשרה של שניהם בר המועצה וחוק האגודה של אנגליה וויילס. זה מאפשר לך להתקדם ישירות לשלב המקצועי של האימון.
* רשות הרגולציה הסוציאלית מציעה שינויים במערכת משנת 2020.

תוכן קורס

בשנה הראשונה שלך, אתה לוקח קבוצה של מודולים חובה לפתח את הידע שלך על היבטים מרכזיים של החוק, כגון חוזה החוק הפלילי. מודול יסודות המשפט הוא מודול אינטנסיבי, נטען מראש, שנועד להכשיר אותך לדרישות הלמידה במשפטים לתואר ראשון וכולל תכנים מהותיים ומיומנויות מעשיות כגון עבודה קבוצתית ואופטימיזציה.

תמשיכו ללמוד מודולי חובה בשנה הבאה, להרחיב את הידע שלכם ולהתמקד בנושאים כגון חוק האיחוד האירופי, הון עצמי ואמון. במקביל, תוכל לבחור מתוך מודולים אופציונליים נותן לך הזדמנות להתמקד בנושאים המתאימים תחומי העניין שלך ואת תוכניות הקריירה. זה יכול להיות לך להתמקד להתמקד במשפחה דיני, זכויות אדם, דיני חברות או מערכות משפטיות של מדינות שונות באירופה בין היתר.

כדי להדגים את הידע והמיומנויות שצברת במהלך הקורס, תהיה לך גם אפשרות להשלים את עבודת הדוקטורט - חתיכת עצמאית של מחקר בנושא משפטי על פי בחירתך.

מבנה הקורס

אלה מודולים אופייניים / רכיבים שנלמדו ועשויים להשתנות מעת לעת.

מודולים

שנה 1

מודולי חובה

 • דיני חוזים
 • יסודות המשפט
 • משפט חוקתי ומנהלי
 • חוק פלילי

שנה 2

מודולי חובה

 • חוק האיחוד האירופי
 • הון ונאמנות
 • דיני מקרקעין
 • נְזִיקִין

מודולים אופציונליים

תוכלו ללמוד 40 נקודות זכות מתוך רשימה של מודולים אופציונליים, אשר עשויים לכלול:

 • משפט זכויות האדם הבינלאומי
 • חוק בינלאומי
 • Cyberlaw: חוק והרגולציה של חברת המידע
 • חוק נכות
 • עֵדוּת
 • מין והחוק
 • מושגי משפט
 • פנולוגיה
 • פשע, משפט ושינוי חברתי: פשע וצדק פלילי בפרספקטיבה היסטורית
 • מַסָה
 • משפט מסחרי: מכירה מסחרית וצרכנית
 • פשעים המוניים וצדק פלילי

הרחבת האופקים האקדמיים שלך

בלידס אנחנו רוצים שתיהנה מעומק ורוחב המומחיות של האוניברסיטה, כדי להכין אותך להצלחה בעולם משתנה ומאתגר. קורס זה נותן לך את ההזדמנות להרחיב את הלמידה שלך על ידי לימוד מודולים גילוי.

למידה והוראה

אחת המטרות העיקריות של קורס זה היא ללמד אותך "לחשוב כמו עורך דין", אבל אנחנו גם לעזור לך לפתח את המיומנויות להעברה המאפשרים לך להשתמש וליישם את החוק במצבים שונים.

תוכלו ללמוד באמצעות שיטות מסורתיות כגון הרצאות, הדרכות סמינרים, נתמך על ידי חומרים תרגילים הניתנים באופן מקוון באמצעות למידה וירטואלית הסביבה (VLE). בשנה הראשונה שלך, מודול יסודות המשפט יכין אותך ללימוד משפטים ויאפשר לך לקבל מיומנויות מעשיות כגון עבודה קבוצתית ואוטומציה.

עם זאת, זהו קורס תובעני המיועד לומדים עצמית מוטיבציה עצמאית, ואתה מבלה את רוב הזמן שלך במחקר עצמאי עושה מחקר הקריאה הכנה. יש לנו משאבי ספריה מצויינים עם למעלה מ -50,000 כרכים בספריית המשפט, המתקיימת בתוך ספריית אדוארד בויל, בנוסף לגישה אלקטרונית נרחבת לחומרים משפטיים ולכתבי עת.

הערכה

כדי לעזור לך לפתח את מגוון המיומנויות שאתה צריך בקריירה העתידית שלך, אנו מעריכים מודולים באמצעות מגוון של שיטות שונות. אלה כוללים בחינות נראות ובלתי נראות, קורסים, עבודה קבוצתית והשתתפות אוראלית, למשל בקבוצות דיון.

דרישות כניסה

רמה: 2.1 מעלות

בדיקות ספציפיות לקורס:

תואר ראשון עם 2: 1 (hons) על נושא שאינו חוק.

בינלאומי

אנו מקבלים מגוון של כישורים בינלאומיים שווים.

שנת הקרן הבינלאומית

סטודנטים בינלאומיים שאינם עומדים בדרישות האקדמיות ללימודים לתואר ראשון עשויים להיות מסוגלים ללמוד את אוניברסיטת לידס השנה הבינלאומית. זה נותן לך את ההזדמנות ללמוד בקמפוס, להיות לימד על ידי אוניברסיטת לידס אקדמאים והתקדמות אל מגוון רחב של קורסים בלידס לתואר ראשון.

דרישות השפה האנגלית

IELTS 6.5 הכוללת, עם לא פחות מ 6.0 בכל רכיב.

שפר את האנגלית שלך

אם אתה סטודנט בינלאומי ואתה לא עומד בדרישות השפה האנגלית עבור תוכנית זו, ייתכן שתוכל ללמוד את הקורס שלנו אנגלית מראש הקורס באנגלית, כדי לשפר את רמת השפה האנגלית שלך.

איך ליישם

החל על קורס זה באמצעות UCAS. קוד המוסד של אוניברסיטת לידס הוא L23.

סטודנטים בינלאומיים חלים באמצעות UCAS באותה הדרך כמו תלמידי בריטניה / האיחוד האירופי. רשת של נציגי הבינלאומי שלנו יכול לעזור לך עם הבקשה שלך. אם אינך בטוח לגבי תהליך הבקשה, פנה לצוות הקבלה לקבלת עזרה.

אגרות

לקבלת המידע העדכני ביותר לגבי עמלות, ראה באתר האינטרנט שלנו: https://courses.leeds.ac.uk

העמלה עשויה לעלות בשנים הבאות של הקורס בהתאם לאינפלציה, וכפי שמתיר החוק. לדוגמה, העלייה של 2.8% בשנת 2017/18 התבססה על תחזית הממשלה למדד ה- RPI-X של האינפלציה.

ממשלת בריטניה אישרה כי סטודנטים שאינם מתגוררים באיחוד האירופי, החל משנת הלימודים 2019/20, יקבלו מעמד של דמי בית ויהיו זכאים לקבל הלוואות לסטודנטים בבריטניה. ממשלת בריטניה לא אישרה את המצב לשנים הבאות, לכן המשיכו לבדוק את האתר שלנו לקבלת עדכונים.

אם אתה לוקח מחקר בחו"ל או עבודה מיקום השנה, תשלם שכר לימוד מופחתת במהלך תקופה זו.

תמיכה כלכלית

אם יש לך את הכישרון ואת הכונן, אנחנו רוצים שתוכל להיות מסוגל ללמוד איתנו, מה הנסיבות הפיננסיות שלך. יש עזרה לסטודנטים בצורה של הלוואות מענקים שאינם לפרעון מהאוניברסיטה ומממשלה.

אפשרויות קריירה

חוק LLB (לתואר שני) מספק לסטודנטים את הקרן להמשיך ולהיות זכאי כעורך דין באנגליה וויילס ולקבל מיומנויות להעברה אשר מוכרים במספר תחומי שיפוט.

בוגרי הבינלאומי המבקשים להתאמן בארץ המוצא שלהם ייתכן שיהיה צורך להשיג עוד הכשרה ספציפית למדינה.

כתלמיד בבית הספר למשפטים נספק לך מגוון רחב של הזדמנויות כדי לעזור לשפר את סיכויי הקריירה שלך; מ פיתוח מיומנויות ב mooting ו משא ומתן, דיון מעסיקים פוטנציאליים בשיחות מומחה או ירידי קריירה או לקחת חלק mentoring הקריירה. התמיכה שתקבל בבית הספר למשפטים תעזור לך להתחיל את הקריירה שלך, בין אם בחוק או בתחום אחר.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law »

עדכון אחרון: אוקטובר 15, 2018
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
2 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

University of Leeds: School of Law