תואר ראשון במשפטים (LLB)

כללי

תיאור התכנית

תכנית הלימודים לתואר ראשון במשפטים (LLB), לצד תואר שני במשפטים, תואר שני במשפטים וסביבה, מוצעת על ידי בית הספר למשפטים של USP. תוכניות אלה מתמקדות באופן ספציפי במערכות המשפטיות של דרום האוקיינוס ​​השקט, בפרט אלה של 12 המדינות החברות של USP: איי קוק, איי פיג 'י, קיריבטי, איי מרשל, נאורו, ניואה, סמואה, איי שלמה, טונגה, Tokelau, טובאלו ו ונואטו. התוכנית כוללת גם הבנה של חוקי המעצמות האימפריאליות של האזור, כגון אוסטרליה, ניו זילנד, בריטניה וצרפת. לבית הספר יש פרופיל מחקרי חזק במספר תחומים, כולל חוק ומדיניות סביבתית, משפט מקובל ודיני מקרקעין.

לוגו של פיג'י

תואר ראשון של משפטים (LLB) של אוניברסיטת דרום האוקיינוס ​​השקט הוא מוכר באמצעות פיג'י המועצה לחינוך משפטי, הפועל תחת סמכות של חוק מתרגלים משפטיים 2009. התואר מוכר על ידי מועצת המנהלים כמספקת את הדרישות האקדמיות להרשמה כמתמחה משפטי בפיג'י. ההסמכה של פיג'י מקובלת גם כעניין של מוסכמות בתחומי השיפוט האחרים של אזור USP לצורך קבלה לפרקטיקה משפטית באותן תחומי שיפוט.

לוגו LCA

בנוסף, קורסים LLB הם גם מוכר על ידי חוק הקבלות הוועדה המייעצת של מועצת המשפט של אוסטרליה.

תואר ראשון בחינוך מוצע כתכנית פנים אל פנים בת ארבע שנים בקמפוס אמלוס, אך מוצע גם באינטרנט במצב למידה מרחוק וגמיש.

Lady-justice-2388500_960_720

תנאי קבלה מיוחדים:

כדי להתקבל לתואר ראשון במשפטים יהיה לאדם: א) עבר טופס מוכר של הסנאט 7 או בדיקה מקבילה עם 60% (או שווה ערך) באנגלית; או) ב עמד בקריטריונים לבחינות סטודנט בוגר; או תואר ג ') או תואר ראשון (או תואר מקביל, הכולל לפחות שלוש שנות לימוד במשרה מלאה ממוסד מוכר שלישוני אחר. (סטודנטים שהוכנסו תחת סעיף זה ידועים כ"מתמודדים לתואר שני ").

דרישות התוכנית:

בוגר החוקים מורכב מ 32 קורסים, מתוכם 8 הם ברמה 100, 8 הם ברמה 200 ו 16 הם ברמה 300.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... קרא יותר

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. קרא פחות