תואר שני במשפטים באנרגיה ודיני איכות הסביבה

כללי

תיאור התכנית

החדש תואר שני במשפטים תכנית באנרגיה ודיני איכות הסביבה בבית הספר למשפטים UConn יעסוק תלמידים ולפתח את המומחיות שלהם בצרכי אנרגיה העולמיים, שינוי האקלים, מדיניות אנרגיה מתחדשת, מדיניות סביבתית ושימוש בקרקע.

באמצעות מוקד לחוק אנרגיה והסביבה, יהיו תלמידי ההזדמנות להתקדם מעבר לכיתה להזדמנויות למידה מבוססת בפועל, לרבות:

  • Externships עם רשויות מדינה, משרדי עורכי דין, אנרגיה ותאגידים סביבתיים, ושירותים מוסדרים;
  • סמסטר בתכנית DC, אשר מציבה את התלמידים בסוכנויות פדרליות כגון הסוכנות להגנת הסביבה ומשרד אנרגיה; ו
  • מחקר יישומים במגוון רחב של תחומים.

יצטרכו תלמידי הזדמנויות להשתתף בהרצאות ובאירועים עם מחלקות מדע ומחקר באוניברסיטת קונטיקט ומוסדות אחרים. התכנית הגמישה וייחודית תכין תלמידים לשלב אנרגיה ודיסציפלינות סביבתיות לעבודתם, מה שהופך אותם להפליא ערך בתחומים המקצועיים הנבחרים שלהם.

בית הספר למשפטים UConn הוא בוסט אנד המגורים של הרטפורד, קונטיקט, בקמפוס בסגנון גותי יפה שמופיע על הרשמה הלאומית של ארה"ב של מקומות היסטוריים. הזדמנויות תרבות ופנאי בשפע באזור, הנמצא במרחק שעות מניו יורק ובבוסטון.

דרישות לתואר

תלמידים הלומדים בתואר השני במשפטים תכנית בחוק אנרגיה וסביבתית בבית הספר למשפטים UConn חייב:

  • השלם מינימום של 24 נקודות,
  • השלם דרישת כתב 2 או 3 אשראי, ו
  • לשמור על ממוצע ציונים + C.

סטודנטים בינלאומיים נרשמו בתואר השני במשפטים תכנית באשרה יכולה להשלים את התכנית בשתי או (באישור) שלושה סמסטרים רצופים של מחקר במשרה מלאה החל בטווח הנפילה בסוף אוגוסט או בטווח האביב באמצע ינואר. סטודנטים בארה"ב יכולים להירשם גם במשרה מלאה או במשרה חלקית עם הציפייה שהם יסיימו בתוך חמש שנים.

כל הקורסים פתוחים לתואר שני במשפטים מועמדים, כמו גם מועמדי JD, ותנאים מוקדמים רק כמה קורסים נדרשים. תואר שני במשפטים תלמידים יכולים לבחור להירשם במרפאת Externship CEEL. סטודנטים בינלאומיים נדרשים לקחת שתי בארה"ב חוק ומוסדות משפטיים ומחקר משפטי וכתיבה.

כיצד לבקש להתקבל

יישומים נחשבים על בסיס מתגלגל. יישומי סטודנט בינלאומיים צריכים בדרך כלל יתקבלו עד ה -15 ביוני להרשמה סתיו, או ה- 15 נובמבר עבור הרשמה האביב. בקשות שהתקבלו לפני התאריכים אלה יינתנו שיקול עדיפות. החלטות קבלה בדרך כלל להתבצע בתוך מספר שבועות מיום קבלת בקשה מלאה.

ועדת הקבלה רואה ביצועים האקדמיים של המבקש, סקרנות אינטלקטואלית וניסיון מקצועי. הכניסה היא סלקטיבית ומוגבלת למי שלהפגין מצוינות אקדמיות.

זכאות החל

מועמדים נדרשים להחזיק או מצפים לקבל תואר מבית ספר למשפטים שאושר על-ABA או מפקולטה למשפטים מוכרים מחוץ לארצות הברית לפני בחינות הבגרות בתואר השני במשפטים תכנית בבית הספר למשפטים UConn וגם חייב לעמוד בסטנדרטים השטף של בית הספר האנגלי.

יש כמה יוצאים מן הכלל לדרישות התואר שיוצרות גמישות נוספת בקבלה. סטודנטים שלומדים בתואר ראשון במשפטים שהוא תכנית של חמש שנים עשויה לחול על תואר שני במשפטים תכנית ואילו בשנה הרביעית או החמישית של התואר הראשון. סטודנטים שלומדים בתואר שני ודוקטורט משולבים תכנית בחוק עשויה לחול על תואר שני במשפטים תכנית כאשר כל הקורסים שלהם הוא מלאה. לבסוף, תלמידים בתואר ראשון ארבע שנים בתכנית החוק רשאי להגיש בקשה לקבלה בשנה הרביעית שלהם באישור של מוסדות הבית שלהם. בית הספר UConn של תואר שני במשפטים חוק תואר יוענק לאחר האישור כי מוסד הבית זכה תלמיד תואר ראשון במשפטים.

תאריכים חשובים

15 ביוני, 2016 - מועד הגשת מועמדות עבור סמסטר סתיו 2016 1 בנובמבר, 2016 - מועד הגשת מועמדות עבור סמסטר האביב 2016 18 באוגוסט, 2016 - הסתיו כיווני סמסטר

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the ... קרא יותר

The UConn School of Law is one of the leading public law schools in the country. Its campus, listed on the National Register of Historic Sites, is probably the most beautiful of any law school in the United States. קרא פחות