תואר שני במשפטים בינלאומיים

כללי

תיאור התכנית

לפתח את הקריירה המשפטית הגלובלית עם LLM מקוון מבית הספר דיקסון פון למשפטים, אחד המובילים של בתי הספר המובילים בעולם למשפטים.

הפיננסי הבינלאומי

כיום, עולם המסחר והפיננסים נשלט על ידי המסחר העולמי והזרימה החופשית של הון והשקעות. הפרקטיקה המשפטית מתפתחת ללא הרף ומתאימה למוצרים חדשים, לשווקים חדשים ולטכנולוגיות חדשות. חדשנות פיננסית פורחת במסגרת מתמדת של הרגולציה הפיננסית, וכתוצאה מכך הופעתם של שחקנים חדשים בשוק, מוצרים פיננסיים חדשים וטכניקות מסחר חדשות.

על מנת ללכוד תפיסות אלו באופן קונספטואלי, עלינו ליישם את הטכניקות המשפטיות המסורתיות שלנו בדרכים חדשניות ולעתים קרובות להמציא מנגנון משפטי חדש שיתאים יותר למציאות הכלכלית הגלובלית שלנו. זה דורש עורכי דין להסתמך על שפע של מקורות משפטיים - מקומיים, בינלאומיים ו לאומי - כמו גם ניצול של גישה בינתחומית למשפט, המבוססת על תובנות של כספים וכלכלה.

זה תואר שני תואר במשפטים הוא לימד 100% באינטרנט, כלומר אתה יכול לקדם את החינוך שלך בלי לקחת הפסקה מהעבודה, ואתה יכול להתאים את הלימודים סביב התחייבויות החיים שלך. אתה יכול ליהנות מהוראה בעלת שם עולמי של קינג קולג 'בלונדון בכל מקום שבו אתה נמצא בעולם.

הקורס מיועד לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה בתחום המשפט הפיננסי או המסחרי, ויהיה אידיאלי לעורכי דין המעוניינים להגביר את הבנתם את עולם המסחר והפיננסים, הנשלט על ידי המסחר העולמי וזרימת ההון החופשית והשקעות. זה יהיה גם עניין של אנשים עובדים כספים ועסקים שתפקידם יש להתמקד משפטי.

פירוט הקורס

הבינלאומי הבינלאומי פיננסי

התוכנית:

  • לספק לך ידע והבנה מפורטים של מגוון תחומים בתחומי המשפט הפיננסי והמסחרי (מושגים משפטיים, ערכים, עקרונות וכללים) מנקודות מבט של החוק האנגלי, האירופי, הבינלאומי והבין-לאומי.
  • לצייד אותך עם ידע עובד של העקרונות הבסיסיים של האוצר הרלוונטיות שלהם עבור החוק הארגוני. זה חיוני עבור כל מי שרוצה להמשיך קריירה בתחום המשפט המסחרי והפיננסי הבינלאומי.
  • לספק גישה מובנית להבנת הריאליזם המסחרי המשפיע על ההחלטות המשפטיות שעסקים צריכים לעשות בכלכלת העולם שלנו, ולסייע בפיתוח מודעות קריטית לבעיות הקיימות במגוון תחומים של המשפט הפיננסי והמסחרי.
  • להעריך באופן ביקורתי את התפקוד והתפקוד של השווקים הפיננסיים המודרניים על ידי כיסוי הן בצד הטכני והן מבחינה משפטית של האופן שבו מכשירים פיננסיים שונים מונפקים, מוחזקים ונסחרים.

הוא מבוסס על החשיבה המשפטית המתקדמת ביותר, הנובעת מניסיון של מערכות משפטיות גדולות ומשטרי משפט בינלאומיים ובין-לאומיים. אתם תיהנה מפרספקטיבת המשפט הבין-לאומי החלוצית של דיקסון פון למשפט בתחום המשפט וההוראה המשפטית.

מדורגת לראשונה בבריטניה למצוינות מחקרית (אקסלנס אקסלנס Framework 2014) ואחד מ -10 בתי הספר המובילים בבריטניה בעולם, האקדמאים שלנו מספקים הוראה משפטית חדישה בסביבה אינטלקטואלית קפדנית ומעוררת. קבל תואר שני במשפטים מ קינגס קולג 'בלונדון ולשפר הזדמנויות הקריירה שלך.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות (או שווה ערך בחו ל ") במשפטים, או בתואר עם תוכן של 70% משפטים או בתואר שני במשפטים.

אם יש לך גבוה 2: 2 (כלומר 57% -59%) בחוק, או במידה מסוימת עם תוכן חוקי 70%, ולפחות 3 שנות ניסיון בעבודה בחוק, הבקשה שלך תיחשב.

ניסיון מקצועי. מועמדים אשר השיגו 2: 1 או מעל תואר במשפטים (כלומר, כספים או עסקים) ייחשב עבור תוכנית זו ובלבד שיש להם לפחות 3 שנות ניסיון בעבודה בחוק (כלומר אלה שעובדים בחוק המשרד כעו"ד בפועל או אלה שעברו את בחינת הבר ועובדים כעורך דין בפועל). מועמדים יוצאי דופן עם ניסיון עבודה משמעותי אשר קשורה קשר הדוק לחוק אבל לא באופן מהותי משפטי בטבע (למשל מנהלי חוזים) עשוי גם להיחשב.

עדויות

חיי העבודה שלי עסוקים מאוד. אני נוסע הרבה וגם צריך לבלות בבית עם המשפחה שלי. ידעתי שאני צריך ללהטט אלה איכשהו להתאים את הקורס בין התחייבויות אחרות. בין אם אתה בבית או בעבודה, אתה יכול לקבל גישה כמובן בכל עת. קורס זה מיועד באופן שמתאים לעבודה שלי ולחייו האישיים, ולכן בחרתי בה.

- סליו, סטודנט מקוון של המלך

קריירה לקוחות פוטנציאליים

בקינגס, תיכנס לאחד מגופי הסטודנטים התחרותיים בעולם ותצטרף למורשת הבוגרים, שאותם מחפשים כמה מהמעסיקים המובילים בתחום. בית הספר דיקסון פון למשפטים יש קשרים חזקים עם כמה משרדי עורכי הדין המובילים בעולם ומעסיקים בינלאומיים. A King's College בלונדון LLM יאפשר לך ללמוד לצד מקצוענים משפטיים אחרים ברחבי העולם ולשפר את הקריירה שלך לקוחות פוטנציאליים.

הפיננסי הבינלאומי

עדכון אחרון: מאי 2019

אודות בית הספר

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established i ... קרא יותר

The Dickson Poon School of Law, King's College London is one of the oldest law schools in England and recognised globally as one of the top 10 UK law schools in the world. The School was established in 1831 and has played an integral role in the life of King's since the university was formed almost 200 years ago. קרא פחות