תואר שני במשפטים בתכנית משפט זכויות אדם בינלאומית

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במשפטים בתכנית משפט זכויות אדם הבינלאומי

המאסטרים של החוק הבינלאומי לזכויות אדם בתכנית החוק נועד לאפשר לתלמידים ליצור הבנה מושגית מתקדמת של המשפט הבינלאומי הנוגע לקידום והגנה על זכויות אדם ברמות הבינלאומיות, אזוריות ומקומיות.

המאסטרים של החוק בינלאומי בתכנית לזכויות אדם הוא כמובן-שנת לימודים אחת, המשלבים לשנה אחת של עבודה כמובן והכנת תזה לתואר שני. זה יכול להיות גם המשיך לשנה נוספת כדי להרוויח את הדוקטור למשפטים, דוקטורט במדע משפטי. מטרתו להכין את הבוגרים לעבודה בתחום זכויות אדם בינלאומיים, עם ארגונים בינלאומיים, ארגונים לא ממשלתיים ותומכים בודדים כ.

הקורסים, מודולים והתוכן כוללים מבוא כללי למערכות ומסמכים של משפט זכויות האדם הבינלאומי, ותמורה לשורה של מודולים מיוחדים וקורסים בתחומים כמו דיני זכויות מיעוט, מערכות זכויות אדם אזוריות כגון האמנה האירופית לאדם זכויות, העמדה לדין פלילי על ידי בתי דין בינלאומיים של הפרות זכויות אדם, זכויות הילד ומגדר, פליטים ומבקשי מקלט ושל משפט ההומניטארי בינלאומי.

התכנית מדגישה את התקשורת, הניתוח וביקורת של משפט זכויות אדם הבינלאומי ומשטרים משפטיים. בעוד הדגש בתכנית הוא חוקי היא מקבלת כראוי מועמדים מתאימים מרקע אחר באמונה האיתנה שזכויות אדם עצמו היא רב-תחומית.

תואר שני במשפטים בתכנית הבינלאומית לזכויות אדם חוק שמטרתו לבנות מיומנויות ספציפיות וכלליות ביחס למשטר המודרני של הגנה על זכויות אדם, וידע של הפילוסופיות והתיאוריות שעומדות בבסיסו. הקורס מקנה לתלמידים את הדרישות המאפשרות להם לתרום לקידום זכויות אדם ברחבי העולם, הן ביכולות האישיות שלהם ובשיתוף עם מוסדות שיש להם מוקד כזה.

עדכון אחרון: אוג 2015

אודות בית הספר

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... קרא יותר

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! קרא פחות