תואר שני במשפטים משפטיים (LLM)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

התכנית שמה לה למטרה להכין אנשי מקצוע מוסמכים מאוד עם מגוון רחב של מיומנויות רב תחומיות בתחום המשפט והטכנולוגיות.

התחום המשפטי מושפע מ- IoE (Internet of Everything), ולכן חיוני לעורך דין להבין את תחום הטכנולוגיה. תוכנית זו שמה לה למטרה לכסות טכנולוגיות מסוג זה (אך לא רק): בינה מלאכותית, ניתוח נתונים גדולים, שימוש חוזר בנתונים פתוחים, חסימת שרשרת, קהל המונים, טכנולוגיות סמנטיות ושאר הפרעות חדשות, גם gamification.

נושאי התוכנית מתמקדים ב- GDPR, IP, Cyber Security, Cyber Crime and Forensics, Fintech, Regtech, AI and Law, Semant Legal Legal, Robotics ואחרים.

הלימודים יהיו שונים מתכניות אחרות, מכיוון שהסטודנטים ישתתפו בהאקתונים, מפגשים, סדנאות, תחרויות בינלאומיות ואזוריות, ותהיה להם הזדמנות ייחודית ליצור בעצמם אזור סטארט-אפ של Legaltech ו- MRU אזור ההפעלה של Legaltech. ההשתתפות בתוכנית היא גמישה מכיוון שכל החומרים יסופקו און ליין. כמובן, אנו ממליצים מאוד להזמין את כל זמנך להרפתקה פנטסטית זו, כדי להשיג כמה שיותר תועלות מהתוכנית.

עם זאת, המחקרים יאורגו כך שתפכו לאחד התלמידים הראשונים, שילמדו כיצד ניתן להשתמש במשחק בתחומים ותחומים שונים.

התוכנית מיועדת על פי צרכי השוק:

 • עורכי דין זקוקים למיומנויות טכנולוגיות ועסקיות חדשות;
 • פיתוחים טכנולוגיים משפיעים על שוק השירותים המשפטיים;
 • סטארט-אפים חדשים של Legaltech דורשים עורכי דין שהוכשרו במיוחד.

אפשרויות ניידות בינלאומיות

מעודדים את הסטודנטים להשתתף בתוכנית הניידות של ERASMUS + שנותנת אפשרות ללמוד באוניברסיטה בחו"ל במשך סמסטר 1 או 2 ולעשות סטאז 'במדינה אחרת.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

הכישורים האקדמיים מאפשרים עבודה כחוקרת (גישה ללימודי המחזור השלישי) וכן פסיכולוג בעסקים שונים, ארגונים לא ממשלתיים ומוסדות ממשלתיים. בפרט, הבוגרים יוכלו ליישם את הידע והכישורים שהושגו בניהול משאבי אנוש, ליישם טכניקות פסיכולוגיות על עולם העסקים על מנת להגביר את האפקטיביות של חברות מסוימות.

דרישות כניסה

מועמדים חייבים להיות בעלי תואר ראשון במשפטים כדי להתקבל לאוניברסיטה.

מיומנות בשפה האנגלית - רמה לא נמוכה מ -2 B2 (בעקבות מסגרת הפניה משותפת לשפה שאושרה על ידי מועצת אירופה). מבחן השפה האנגלית מרחוק מאורגן עבור אלה, שאינם בעלי תעודות IELTS או TOEFL.

נוהל בקשה ומסמכים נדרשים

בצע 4 שלבים:

 1. מלא את טופס הבקשה המקוון בכתובת apply.mruni.eu
 2. העלה את המסמכים הדרושים.
 3. אבטח את הרישום שלך באמצעות תשלום אגרת ההרשמה.
 4. הגש את בקשתך.

מסמכים נדרשים:

 1. מסמכים חינוכיים:
  1. עבור סטודנטים המבקשים תואר ראשון: עותקים אמיתיים מאושרים של תעודה תיכונית או תעודה גבוהה עם תמליל של רשומות אקדמיות. המסמכים חייבים להיות מתורגמים באופן רשמי לליטאית או אנגלית.
  2. הערה: יתכן ויהיה צורך במסמכים חינוכיים נוספים (כגון תוצאות בחינות מדינה או חינוך קדם אוניברסיטאי) בהתאם למדינת מגוריו של המבקש.
  3. לסטודנטים לתואר שני לתואר שני: עותקים אמיתיים מאושרים של תמליל ודיפלומה באוניברסיטה (מועמד חייב להיות בעל תואר ראשון או תואר אקדמי מקביל ראשון עם משך לימוד מינימלי של 3 שנים). המסמכים חייבים להיות מתורגמים באופן רשמי לליטאית או אנגלית.
 2. מסמך המוכיח את תוצאות הבקיאות בשפה האנגלית.
  1. לסטודנטים המחפשים תואר ראשון: לפחות ברמה B1; הערכות של תעודות מיומנות בשפה האנגלית המקבילות לרמה B1: נייר TOEFL 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, רמת PTE.
  2. לסטודנטים לתואר שני: לפחות ברמה B2, הערכות של תעודות מיומנות בשפה האנגלית שוות לרמה B2: TOEFL Paper 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. הערה: במקרה שאין לך IELTS או TOEFL, יש אפשרות לקחת את מבחן השפה האנגלית המקוונת המאורגנת על ידי האוניברסיטה. עליך לבחור באפשרות זו בעת מילוי הבקשה. אין תשלום נוסף עבור בדיקה זו.
 3. העתק דרכון.
 4. תצלום מסוג דרכון.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... קרא יותר

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. קרא פחות