תואר שני במשפטים תָכְנִית

כללי

תיאור התכנית

תואר שני במשפטים תָכְנִית

חוק MC מציע כמה תואר שני במשפטים שונים תואר למועמדים עם רקע מגוון ואינטרסים, כוללים מחקרים מסורתיים, אמריקאי לימודי משפט, בינלאומי ולימודים אירופיים, וסנגור. התוכניות מותאמות למועמדים שרוצים לנצל את מלוא יתרונות של גודל הכיתה הקטן של MC החוק, קהילת מחקר דינמית, חוגים, ומיקום בבירה לרדוף את המטרות האישיות ומקצועית שלהם. בנוסף לסיור באתר, אנא צור קשר עם LLM@mc.edu כדי ללמוד עוד על הזדמנויות אלה.

תמיכה אקדמית

חוק MC הוא ייחודי בעמידה בדרישות הפרט המגוונות של תואר שני במשפטים מועמדים. במרכזו של תואר שני במשפטים תוכניות הם המועמדים עצמם. בנוסף למגוון רחב של הנפקות כמובן כדי לחדד את הכישורים מקצועיים מסגל עם ניסיון עשיר ומומחיות סנגור משפטית בינלאומית, חוק MC מציע מחירים תחרותיים, הדרכה סגל אחד-על-אחד, כיתות קטנות, ותמיכה ניהולית בכל שלב שלך מחקרים, מעזרה בהשגת דיור ומצב הגירה להכנה לניו יורק, קליפורניה, אלבמה, DC או ארה"ב בר אחר שלאחר סיום לימודי עבודת מיקום. מועמדים מוצעים גם מגוון עצום של חוגי פעילויות, כוללים אירועי קריירה, טיולים, התמחות, הרצאות וסדנאות לביקור, ופעילויות חברתיות רגילות.

סנגור לימודים

ריבונו של החוקים (LL.M.) בפרקליטות בחוק MC

בשוק המשפטי המודרני, מקבלים עורכי דין צעירים מעט, אם בכלל, הזדמנויות לפתח את כישורי ההסברה המתקדמים כל כך קריטיים לייצוג לקוח אפקטיבי. ההרכבה בעיה זו היא העובדה שרבים עורכי דין חדש ניצנים לא להשלים שיעורים יותר מאחד או שתיים בתמיכה במהלך לימודי JD. הפתרון הוא מאסטר במשפטים (LL.M) בפרקליטות בחוק MC.

על ידיים, כמובן תרגול מבוסס של מחקר, תואר שני במשפטים הסנגור משלב משפט וexternships סנגור לערעורים במוסדות מדינה פדרלי והעליונים. תלמידים יכולים להתמקד בפיתוח הידע והכישורים שלהם בסנגור אזרחי או פלילי במשפט ו / או הרמה לערעורים. מושלם עבור עורך הדין מתאמן, יש תלמידים חמש שנים כדי להשלים את התואר, מגוון רחב של אפשרויות תזמון וכל המעמדות גם לספור לקראת אשראי CLE.

פרופ 'פטרישיה בנט, אחד תומכי משפט המכובדים ביותר באזור, שלא לדבר על מדינת מיסיסיפי; ופרופ 'ויקטוריה אפלולי, שבנו חוק MC בתכנית הסברה לערעורים מכובד ארצי, ידריך וללמד את אלה מסיימים תלמידים משפטיים, הופכים אותם לתומכים מלוטשים מוכנים להצטיין מול כל בית משפט במדינה. סיוע פרופסורים אלה יהיה צוות של המשפטנים המנוסים והמכובדים ביותר והתומכים בדרום.

תנאי קבלה

 • מועמדים חייבים השלימו או להיות מתוכנן כדי להשלים את תואר JD מבית ספר למשפטי ABA מוכר על ידי הזמן הם מתחילים תואר שני במשפטים תָכְנִית.
 • מועמדים חייבים להיות זכאים לאו כבר הודה להתאמן לפני בית המשפט הגבוה ביותר במדינה בארה"ב לאחר בחינת בר.
 • מועמדים חייבים להחזיק את היושרה המקצועית ואישיות הקשורים לפרקטיקה של החוק בארצות הברית.
 • מועמדים חייבים להיות רקורד מוכח של הצלחה אקדמית.

דרישות הלימודים

 • 24 נקודות הושלמו מהרשימה של שיעורים במסגרת התכנית בתוך חמש שנים של תחילת התכנית
 • ממוצע 2.0 כיתה מצטבר

עלויות ומלגות

חוק MC מחויב לספק איכות גבוהה, אך השכלה משפטית סביר, וג'קסון הוא אחת מבירות העלות ידידותית יותר בארצות הברית. אף על פי כן, תואר שני במשפטים תואר יכול להיות התחייבות כספית משמעותית ומועמדים פוטנציאליים יתבקשו להפגין את היכולת לממן כמובן כל לימודיהם. מועמדים שהם אזרחי ארה"ב ותושבי קבע יכולים להגיש בקשה להלוואות סיוע כספית, ומועמדים בינלאומיים מומלצים ליצור קשר עם משרד MC חוק הסיוע הפיננסי ותואר שני במשפטים תוכניות משרד לדון הזדמנויות מימון אפשריות.

תואר שני במשפטים סטודנטים בחוק MC ליהנות בדיוק את אותו נמוך לשיעור שכר לימוד אשראי כתלמידי JD הנכנס שלנו. לשנת לימודי 2015/16, שיעור שכר הלימוד הוא 1068 $ לשעה אשראי. סה"כ עלויות משתנות בהתאם למספר הנקודות (12-36) והאורך (1-4 סמסטרים) של התכנית האקדמית הספציפית שלך. לעלות משוערת כוללת של נוכחות ספציפית למטרות שלך אקדמיות, LLM@mc.edu דוא"ל בנוסף, חוק MC מספק מלגות סלקטיבית המבוסס על הצטיינות [RM1] לתואר שני במשפטים יוצא דופן מועמדים, כמו גם עלויות מוזלות באופן משמעותי למועמדים מהמוסדות שותפות בינלאומיים. מועמדים פוטנציאליים מומלצים ליצור קשר עם תואר שני במשפטים תוכניות המשרד בLLM@mc.edu כדי ללמוד עוד על הזדמנויות מלגה זמינות.

רשימת פעולות לביצוע יישום כניסה לתואר שני

תואר שני במשפטים תוכניות בחוק MC מציעות לתלמידים הזדמנות שאין כמותו כדי לחדד את ההבנה שלהם של החוק האמריקאי ולחדד את האינטרסים מיוחדים שלהם באמצעות מחקר מתקדם בתחומי משפט אמריקאים או שאינם אמריקאים. מועמדים שסיים את לימודי הלכו על מנת לעבור את ניו יורק וברים מקומיים אחרים, תעסוקה משפטית מאובטחת בארצות הברית, ומצאו בהצלחה עבודת מיקומים בינלאומיים בתעשייה, פיננסים, משרדי עורכי דין ואוניברסיטאות. חוק MC מספק מותאם תמיכה אקדמית וקריירה בכל שלב של התואר כדי להבטיח מועמדים להשיג את היעדים המקצועיים שלהם.

לפנות לתואר השני במשפטים תוכניות, מועמדים חייבים להיות גם סיימו עם JD מABA אושר בארה"ב בית ספר למשפטים, קבל תואר שווה ערך JD מבית ספר למשפטים זרים, או להיות השלמת תואר ממוסד שותף בינלאומי. בניגוד לבתי ספר למשפטים בארה"ב רב, חוק MC לא גובה עמלה כלשהי יישום, שהוא חלק מהמחויבות שלנו לספק מידה סביר שיושג בפרק זמן יעיל. מועמדים לתואר שני במשפטים כל תוכניות להגיש את הדברים הבאים:

 • טופס בקשה (בין אם באמצעות LSAC או mc.edu @ תואר שני במשפטים)
 • קורות חיים או קורות חיים
 • הצהרה אישית
 • תמלילים
 • אימות מיומנות שפת אנגלית
 • מכתבי ההמלצה (אופציונאלי)
 • הפקדת מושב

אימות מיומנות שפת אנגלית

המבקש חייב להיות מסוגל להוכיח שליטה בשפה אנגלית על ידי מהפעולות הבאות:
 • להיות דובר אנגלית ילידים;
 • ראיון אישי שנערך על ידי מנהל תואר שני במשפטים החוץ תכנית בחוק MC;
 • ציון של לפחות 550 במבחן TOEFL מבוסס-הנייר (http://www.ets.org);
 • ציון של לפחות 95 (5) על TOEFL iBT; אוֹ
 • ציון של לפחות 6.0 (http://www.ielts.org) על IELTS.

מסורתיים ללימודים, לימודי משפט אמריקאים, ובינלאומי ולימודי אירופה

המסורתי, אמריקאי לימודי משפט, ובינלאומי ולימודים אירופיים תואר שני במשפטים תוכניות נועדו במיוחד למועמדים משכילים מחוץ לארצות הברית או עם עניין בפיתוח הידע שלהם על מערכות משפטיות שאינם אמריקניות. מספר משמעותי של הסגל יש להם מומחיות משפטית בינלאומית או לכלול אלמנטים השוואתיים בהוראה שלהם. דרך גישה לתכנית הלימודים מלאים JD, המחקר והעיסוק מעשי, יש לי מועמדים ההזדמנות לחזק את הידע שלהם על מערכת המשפט האמריקנית כדי להעביר את בר ניו יורק המקומי או בזמן השחזת האינטרסים מיוחדים שלהם. חוק MC מציע מחירים תחרותיים, הדרכה סגל אחד-על-אחד, כיתות קטנות, ותמיכה ניהולית בכל שלב של הלימודים שלך; מעזרה בהשגת דיור ומצב הגירה להכנה למקומית או בניו יורק בר לפרסם-סיום מיקום עבודה. מועמדים מוצעים גם מגוון עצום של חוגי פעילויות, כוללים אירועי קריירה, טיולים, התמחות, הרצאות וסדנאות לביקור, ופעילויות חברתיות רגילות. בנוסף, מועמדים זכאים עם השלמה מוצלחת של תואר שני במשפטים תואר כדי להיכנס לתכנית JD בדרישת יחידה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Mississippi College, affiliated with the Mississippi Baptist Convention, is a private, co-educational, Christian university of liberal arts and sciences. As the oldest institution of higher learning i ... קרא יותר

Mississippi College, affiliated with the Mississippi Baptist Convention, is a private, co-educational, Christian university of liberal arts and sciences. As the oldest institution of higher learning in Mississippi, MC has a long history of commitment to academic excellence and the cause of Christ. קרא פחות