תואר שני במשפטים (לובן)

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

הפקולטות למשפטים של אוניברסיטת לובן ( KU Leuven ) ואוניברסיטת ציריך מציעות תכנית תואר כפול הנלמד באופן מלא באנגלית. תכנית המאסטר לשנתיים משלבת שנת לימודים אחת בלובן ושנייה בציריך.

על מה כל התוכנית?

התוכנית מתמקדת בחוזקותיו האישיות של כל מוסד: משפט בינלאומי ואירופי בליבן ודיני בוררות, משפט פיננסי ודיני זכויות אדם בציריך. שוויץ נהנית ממוניטין ברמה העולמית כמרכז לבוררות ובנקאות, ומוסדות בינלאומיים רבים ממוקמים שם בז'נבה, ממש כמו שהם נמצאים בבריסל, כשלושים ק"מ מליובן.

עם סיום התוכנית הסטודנטים מקבלים תואר כפול - אחד מטעם ה- KU Leuven והשני מאוניברסיטת ציריך. תואר כפול משתי פקולטות למשפטים מובילים באירופה יהיה בעל ערך מוסף עצום לקריירה המקצועית העתידית שלך בהקשר בינלאומי.

כל אוניברסיטה שותפה תבחר חמישה עשר סטודנטים שישתתפו בתוכנית.

חוזק

  • 2 תארים משתי הפקולטות המובילות למשפטים באירופה.
  • נלמד באופן מלא באנגלית.
  • שנת לימודים אחת בלובן ושנה נוספת בציריך.

האם זו התוכנית הנכונה בשבילי?

באופן אידיאלי, עליך להחזיק בתכונות הבאות:

  • ידע בסיסי במשפט המקומי, האירופי והבינלאומי והבנה כללית של הקשר ההדדי בין שלוש מערכות החוק הללו;
  • יכולת לאיתור משפט בהקשרו החברתי, ההיסטורי והגאוגרפי;
  • יכולת לטפל בחוק במחקר ביקורתי ומשקף;
  • שליטה להסבר במופשט, לסנתז ולנתח כדי לחשוב בצורה יצירתית ומכוננת חוק;
  • הכרות מעמיקה עם המקורות האופייניים לחוק.

אפשרויות קריירה

התוכנית לתואר שני במשפטים היא צעד צעד לקריירה משפטית מעניינת. כמומחים למשפט אירופי ובינלאומי, הסטודנטים שלנו עובדים במשרדי עורכי דין בינלאומיים, במגוון רחב של תחומי שירות ציבורי בכל דרגות הממשלה ובמוסדות אירופיים ובינלאומיים ובקבוצות אינטרסים מיוחדים. בוגרינו מגויסים גם על ידי ארגונים לא ממשלתיים וחברות במגזר הפרטי.

התחל את הקריירה שלך, במהלך הלימודים

במהלך לימודי התואר הראשון והשני אתה כבר יכול לעצב פרופיל משלך על ידי בחירת התמחות מסוימת, לימודים בחו"ל (ארסמוס), ביצוע עבודת עבודה או פתיחת עסק משלך.

המרכז לקריירת הסטודנטים שמח להעביר אותך למסלול הנכון לקראת חווית העבודה הראשונה שלך. המרכז גם מאמן אותך בחיפוש אחר עבודה מעניינת ועוזר לך בראיונות עבודה. לסטודנטים שרוצים לפתוח עסק משלהם ל- KU Leuven יש גם Lcie, קהילת KU Leuven המעודדת סטודנטים עם רעיונות חדשניים ויזמיים.

לא יודעים מאיפה להתחיל? מאגרי המידע של המרכז לקריירת סטודנטים מכילים הצעות למשרות, עבודה בהתנדבות, פרויקטים של חדשנות ומשרות סטודנטים. תוכלו גם לבקר באחד האירועים שארגנו מרכז הקריירה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... קרא יותר

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. קרא פחות
בקר באתר בית הספר