תואר שני במשפטים (LLL)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

זה LLM בחוק טכנולוגיית המידע מתמקדת המסגרת הרגולטורית השולטת טכנולוגיית המידע בתוך הבינלאומי, האירופי המקומי הגדרות.

התוכנית אקטואלית מאוד, בוחנת את הדור השני - ולפעמים אפילו את הדור השלישי - של הרגולציה כי התפתח המסגרת המשפטית של תחילת שנות ה -2000. ההתפתחויות החדשות בטכנולוגיה הן גם מוקד עיקרי, שכן אלה מכריחים אותנו לבחון כל העת את עצם הרעיון של טכנולוגיית המידע והתגובות המשפטיות המתאימות.

תקנת טכנולוגיית המידע פועלת על פני תחומי שיפוט, והפריה הדדית של תגובות רגולטוריות מתרחשת בממשק בין המשפט המקומי, האזורי והבינלאומי. מטרתנו היא לאפשר לכם להבין את ההפריה ההדדית הזו, להיות מסוגלת להקשר אותה ולהכניס את עצמכם לתוכה.

מבנה התוכנית

כדי לקבל את חוק טכנולוגיית המידע LLM, עליך להשלים בהצלחה שישה קורסים, ארבעה מהם חייבים להיות קורסי חובה, וכן עבודת 10,000 מילים במהלך הזמן שבחרתם של המחקר.

במהלך הלימודים, תהיה לך גם הזדמנות ללמוד עד שני מודולים מאזורים שונים כגון דיני קניין רוחני, משפט רפואי או משפט מסחרי בינלאומי.

מידע מפורט על התוכנית ועל אפשרויות הקורס שלך ניתן למצוא באינטרנט.

אנא שים לב לבחירה המוצעת של המודולים בכל שנה נתונה.

תוצאות למידה

עד סוף הלימודים שלך, אתה צריך לצאת עם הבנה של טכנולוגיית המידע לא רק החוק שלה, אלא גם חברתי, אתיים, תרבותיים ומסחריים ההקשרים.

אפשרויות קריירה

בוגרי תוכניות הלימוד המקוונות שלנו מתקדמים למגוון תחומי הקריירה בתחומי המשפט והמשפטים הקשורים בהם, לרבות עבודה בחברות מקומיות ובינלאומיות, מחלקות משפטיות ממשלתיות, מוסדות ציבור אחרים, ארגונים בינלאומיים ואקדמיה.

התוכניות הן גם פלטפורמה אידיאלית למחקר מתקדם.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה. התואר שלך לא צריך להיות בנושא של החוק, אבל זה חייב להיות ממוסד מוכר להשכלה גבוהה.

אנו נשקול גם את הכישורים האחרים והניסיון המקצועי שלך כחלק מהבקשה שלך.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אדינבורו

בית הספר למשפטים של אדינבורו, בשיתוף עם המחלקה לחינוך בשפה האנגלית של האוניברסיטה, פיתח מבחן שפה אלטרנטיבי בשפה האנגלית למועמדים לתכניות ללימודי המשך מרחוק לתואר שני במכללה ללימודים מתקדמים לשנת הלימודים 2017/18.

המבחן הוא חלופה לבדיקות השפה האנגלית המקובלות כיום על ידי האוניברסיטה, כגון IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ו- CPE.

שים לב כי בדיקה זו יכולה לשמש רק כדי לספק את דרישות השפה האנגלית עבור כניסה לתוכנית לתואר ראשון בחוק על ידי למידה מרחוק באינטרנט בבית הספר למשפטים של אדינבורו, אוניברסיטת אדינבורו.

מועדי יישום

  • תאריך תחילת התוכנית: 14 בינואר 2019
  • מועד אחרון להגשה: 13 בנובמבר 2018

אנו ממליצים מאוד להגיש את הבקשה שלך הושלמה מוקדם ככל האפשר, במיוחד אם אתה גם המבקש מימון או ידרוש ויזה. אנו עשויים לשקול יישומים מאוחרים אם יש לנו מקומות זמינים.

אנו עוקבים אחר מספרי יישומים בקפידה כדי להבטיח שנוכל להתאים את כל אלה שמקבלים הצעות. לכן, ייתכן שיהיה צורך לסגור את התוכנית לפני המועד האחרון שפורסם. אם זה המקרה, נניח הודעת אזהרה של ארבעה שבועות.

איך ליישם

עליך לשלוח הפנייה לבקשה שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות