תואר שני במשפטים (LLM)

כללי

תיאור התכנית

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אמורי מציע גישה מעשית וממושמעת ללימוד החוק המעסיק את התלמידים בתפקידים שמילא החוק בקהילה, בחברה ובעולם. ההתמקדות שלנו במרכזי הסטודנטים, התוכניות החדשניות והמחויבות למלגות מכינות את הבוגרים כדי להשפיע באופן מיידי ובר קיימא.

Emory Law LLM ניתן להשלים במשרה מלאה תשעה חודשים או במשרה חלקית עד ארבע שנים. ריכוזים אחדים זמינים או תוכנית ניתן להתאים אישית את האינטרסים של התלמיד ספציפי באמצעות אפשרות המחקר הכללי. תוכנית LLM פתוחה לאנשים בעלי תואר במשפטים זרים ו / או תואר שלישי בארה"ב מבית ספר למשפטים של אוניברסיטת ABA.

" Emory Law הוא מוסד עולמי, והיכולת שלנו להציע מגוון תוכניות להכשרת מוחות משפטיים מדברת על המחויבות שלנו למלגות, להכללה ולנגישות".

ג 'יימס בי יוז ג' וניור, דיקן הביניים

למה Emory Law ?

Emory Law יש הכל:

  • סגל הפקולטה למומחים בתחומי המשפט והמורים הדינמיים בכיתה.
  • אין ספור הזדמנויות עבור הידיים, למידה חווייתית.
  • תוכניות חתימה לבנות ידע ומיומנויות באמצעות תוכנית הלימודים כי גם מלמד את התהליך ואת שיטות השיטה.
  • סביבה של תמיכה ושיתוף פעולה המעודדת אתגר קוו.

מועדי יישום

סתיו בסתיו: המועד האחרון, 15 באפריל; מועד אחרון, 30 ביוני

סמסטר אביב: תאריך יעד מוקדם, 30 בספטמבר; 15 בנובמבר

הודאה LLM

תוכנית לימודי LLM של Emory Law מציעה לבוגרי בתי הספר למשפטים בארה"ב ובחו"ל את ההזדמנות להמשיך את תואר שני החוקים מאחת מבתי הספר למשפטים המדורגים ברמה הארצית בארצות הברית.

זכאות

כדי להיחשב לכניסה לתכנית LLM Emory Law , המועמדים חייבים לקבל את התואר הראשון בחוק המאפשר להם לתרגל את החוק בארץ המוצא שלהם לפני ההרשמה LLM.

בוגרי ארה"ב: מועמדים חייבים להיות בעלי תואר דוקטורט מבית הספר למשפטים של ABA.

עורכי דין בעלי השכלה זרה: התואר הראשון למשפטים משתנים ממדינה למדינה.

הקבלה מבוססת על ההכשרה האקדמית של המבקש, על הרקע המקצועי, על ההצהרה האישית ועל הפניות מקצועיות ואקדמיות. מועמדים חזקים יהיה בעל שיא אקדמי מעולה עניין רציני לחוות חינוך משפטי בסביבה חינוכית אמריקאית מעולה.

יכולת שפה

סטודנטים בתוכנית LLM צריך כישורי שפה אנגלית ברמה המאפשרת להם לקרוא ולדון בכיתה, חומר טכני קשה. הכנה יומית בכיתה דורש ותלמידים עם מגבלות השפה האנגלית עלול להיות קושי. רק תלמידים שמרגישים בטוחים ביכולתם בשפה האנגלית צריכים לחול.

מסיבה זו, ה- TOEFL (מבחן אנגלית כשפה זרה) נדרש ממבקשים זרים ששפת האם שלהם אינה אנגלית. ציון TOEFL של 600 על הבדיקה מבוססת נייר, 100 על הבדיקה מבוססת אינטרנט, או 250 על המחשב מבוסס הבדיקה צפויה. כל ההיבטים של כל יישום נחשבים כישורי שפה עוד הערכה באמצעות הראיון וככזה, מועמדים עם ציונים נמוכים יותר עשוי להיחשב.

מועמדים אשר שפת האם שלהם אינה אנגלית, אבל יש להם תואר מוסד שבו אנגלית היא שפת ההוראה רשאי לבקש ויתור על דרישה זו. ניתן להגיש את הבקשות בדוא"ל לכתובת llmadmission@emory.edu

שאינם ילידי אנגלית דוברי אנגלית, לעומת זאת, נבדקים בנפרד מן דובר אנגלית דובר את הקורסים שלהם ולפעמים מותר זמן נוסף על בחינות. אם יינתן ויתור על ה TOEFL / IELTS במהלך תהליך הקבלה, התלמיד יהיה פטור מחופשה זו וייבחן כאילו אנגלית הייתה שפת האם שלהם. לפיכך, יש להתייחס לבקשות לוויתור בזהירות, ואם יש אי ודאות לגבי יכולת השפה, הוגש ציון TOEFL או IELTS.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of ... קרא יותר

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of twenty-seven students. קרא פחות