תואר שני במשפטים - LLM

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

קח את תשוקתך למשפטים לשלב הבא באמצעות לימודים ומחקר מתקדם. היו במרכז הדיון, הניתוח והדיאלוג בנושאי משפט ומדיניות משפטית בניו זילנד.

במשרה מלאה או במשרה חלקית הלימוד שלך יהיה רלוונטי, נגיש ומתגמל אינטלקטואלית - חקר תחום משפט שמעניין אותך או יתאים מסלול לימודים שמתאים ליעדי הקריירה שלך.

מחקר גמיש

עוצב על מנת להיות גמיש, המאסטר של חוקים מציע קורסים מלמדים בפורמטים שונים. כמה קורסים נפגשים מדי שבוע, אחרים נלמדים בצורה קומפקטית יותר.

קורסי חסימה מועברים בצורה מרוכזת במשך שבוע עד שבועיים, וקורסים אינטנסיביים נחלקים לנתחים של שמונה עד שתים עשרה שעות. הם מועברים לרוב במשך שבועיים עד שלושה ערבים ברציפות או במפגשי יום שישי אחר הצהריים והשבת, עם הפסקה של שבועיים עד שלושה שבועות בין המפגשים.

מחקר ופיקוח

לא משנה איך אתה בוחר ללמוד את המאסטר של החוקים יהיה אלמנט של מחקר נדרש. נצל הזדמנויות מחקר מרגשות במרכז המחקר המחקרי האקדמי של ניו זילנד.

ואם אתה מתכנן לעשות תואר שני על ידי תזה, או דוקטורט, תהיה לך הזדמנות להיות בפיקוח במגוון רחב של תחומים על ידי חוקרי החוק הטובים ביותר של ניו זילנד.

מלגות

ישנן מספר מלגות זמין כי סטודנטים LLM יכול לבקש.

את ויקטוריה מאסטרס על ידי מלגות תזה מציעה 15,000 $ הקצבה ו ויתור עמלה שווה את דמי המקומי. יישומים סגור 1 נובמבר.

אם אתה מדרום האוקיינוס ​​השקט ומחזיק בתואר אקדמי ממדרגה ראשונה, תוכל להגיש בקשה למלגה החינוכית של אנג'לו דרום פסיפיק. יישומים סגור 1 אוקטובר.

כל הסטודנטים הבינלאומיים רשאים להגיש בקשה למלגת שכר לימוד של הפקולטה למשפטים, אשר תורמת 5,000 דולר לעמלות.

כל תלמידי LLM שעושים תזה LLM בתחום דיני הפרטיות יכולים להגיש בקשה למלגת המאסטר של LLM (חוק הפרטיות), אשר מכסה את הוצאות המחיה ואת שכר הלימוד עד לגבול שנקבע.

עדכון אחרון: אוג 2020

אודות בית הספר

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... קרא יותר

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. קרא פחות
וולינגטון , וולינגטון , וולינגטון + 2 יותר פחות