LAWSTUDIES.CO.LI

LLM בהולנד - תוכניות LLM במנהל עסקים בנורווגיה

הולנד מושך תלמידים מכל רחבי העולם על תוכניות תואר שני עורכי דין. עם אוכלוסיית הסטודנטים הבינלאומי, הולנד מאמצת גיוון. התלמידים נהנים החברה צופה פני חשיבה, אין ספור הזדמנויות לצמיחה תרבותית, גירוי אינטלקטואלי, כי הוא מנוסה, כאשר חיים ולומדים בהולנד. עם תואר שני בהולנד, יהיה על התלמידים לא חסרים דברים לראות, לעשות ולחקור.

יש הרבה הזדמנויות להרוויח מומחיות בתחום מסוים של החוק בתוך LLM בתוכניות בהולנד. תחומי התמחות של תואר שני בהולנד כוללים החוק האירופי, משפט בינלאומי, מיסוי, מימון, משפט פלילי, עסקים, טכנולוגיה, וכלכלה, בין אפשרויות אחרות. בוגרי תואר שני בתוכניות הולנד יכולים להפיק תועלת מהרשת מקצועי רב, כי ניתן לפתח ניסיון בינלאומי יקר, גם מתן יתרון תחרותי בשוק העבודה הגלובלי.

ניתן לעיין בתוכניות מתחת למצוא תואר שני בהולנד, כי הוא מתאים לך. לעשות את הצעד הבא לקראת העתיד שלך, היום!

תוצאות Filter

מורה אירופי למשפט וכלכלה (אמל)

University of Haifa, Faculty of Law
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע מדינת ישראל חיפה גרמניה המבורג צרפת אייקס-אן-פרובנס פולין ורשה הולנד רוטרדם איטליה בולוניה בלגיה גנט הודו מומבאי אוסטריה וינה + 16 more

מאסטר האירופי זה במשפטים וכלכלה (EMLE) התוכנית מציעה הזדמנות ייחודית ללימודי בינתחומי של משפט וכלכלה על שניים או אפילו שלושה אוניברסיטאות אירופיות שאינן אירופיות. כל פרסים האוניברסיטה שותף תואר שני (LL.M. / MA / M.Sc.).

תואר שני במשפט עסקים בינלאומי: שינוי אקלים וקיימות

Vrije Universiteit Amsterdam
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הולנד אמסטרדם

מהם מקומות משפטיים להילחם בשינויי אקלים? אילו זכויות ותחומי אחריות יש לעסקים וממשלות מבחינת קיימות? האם ניתן לכפות על מדינות להביא את המדיניות שלהן עם הסכם פריז 2015? כיצד דיני חברות יכולים להקל על חברות סטארט-אפ ירוקות? VU Amsterdam היא האוניברסיטה הראשונה באירופה המציעה תואר ספציפי לדיני עסקים בינלאומיים המשלב תואר שני מצטיין וכולל דיני עסקים עם התמקדות ספציפית באחד האתגרים המשפטיים המורכבים ביותר בימינו: שינויי אקלים. עולם העסקים לקח זמן להכיר באיום הקיומי על המין האנושי ששינויי האקלים מהווים. אולם כעת קיימות הולכת יד ביד עם הצלחה עסקית - והישרדות עסקית. VU Amsterdam תעזור לכם להפוך לעורך דין בביקוש גבוה, הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

מגיסטר למשפטים: דיני טכנולוגיה בינלאומיים

Vrije Universiteit Amsterdam
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הולנד אמסטרדם

טכנולוגיה יוצרת מצבים שהיו דברים של פנטזיה כשרוב החוקים שלנו נוצרו. רובוטים, ביוטק, כלי רכב וכלי נשק אוטונומיים, והסתבכות וריסוק נתונים אינסופיים - מה המשמעות של להיות בן אנוש? ואיך אנו מתייחסים זה לזה ולעולם הטבע? אלה שאלות שאנחנו נאלצים לשאול את עצמנו שוב אל מול ההתקדמות הטכנולוגית. החוק מעצב ומשקף את התשובות שאנו מוצאים. לצד קורסי ליבה בדיני טכנולוגיה בינלאומיים, ובנתונים גדולים, זכויות אדם וביטחון, תוכלו לבחור מבין נושאים הכוללים: דיני נשק בינלאומיים, ביוטק ומשפט, רובוטים ובינה מלאכותית, ובלוקצ'יין וטק משבש. אתם תהיו חלק מקבוצה של מורים ותלמידים ידידותיים, נגישים ובינלאומיים המעוניינים לחקור את גבולות הרגולציה והטכנולוגיה, ותסיימו כמומחה עם ידע ומיומנויות ביקוש.

תואר שני במשפט עסקים בינלאומי: מימון והתנהגות

Vrije Universiteit Amsterdam
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הולנד אמסטרדם

תוכנית מאסטר זו מספקת עורכי דין שיודעים את דרכם בזירה הרחבה של העתיד. החוק עדיין חשוב. דיני נזיקין, דיני חוזים, דיני חברות, דיני רגולציה ודיני חדלות פירעון; האנטומיה של שדות אלה נחקרת לעומק. אך נוספות נקודות מבט נוספות. נבחן את הצד המשפטי של מימון תאגידי, אך נתעמק גם במאזנים הבסיסיים ובחשבונות הרווח וההפסד; נבחן את המסגרת הרגולטורית בה פועלים בנקים, אך נשאל גם את תפקידם בחברה כולה; נבחן את מבנה דיני החוזים, אך נתמקד בפסיכולוגיה העומדת מאחורי משא ומתן על חוזים ופתרון סכסוכים. בקיצור, אנו מציעים תוכנית לימודים לתואר שני רב-תחומי המעמיק גם את הבנתנו את החוק ומטפח את הידע שלנו על התחומים עמם מתקיים החוק, כמו פיננסים, פסיכולוגיה ואתיקה.

תואר שני במשפטים: לימודי משפט רב-לאומיים

Vrije Universiteit Amsterdam
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הולנד אמסטרדם

תלמד לעומק את עקרונות הליבה של המשפט האירופי והבינלאומי, ותעבור מעבר לכך להבנת תפקיד החוק בעולם הגלובליזציה, ואת האתגרים שהוא מעלה לרעיונות המסורתיים שלנו בנושא ריבונות ודמוקרטיה. קורסים אופציונליים מאפשרים התמחות, והאם האינטרסים שלך הם בזכויות אדם, משפט כלכלי, עקרונות חוקתיים, ביטחון וטרור, שוויון וצדק, או תופעות חוצות גבולות כמו התחממות כדור הארץ והאינטרנט, המחלקה הידידותית והמגוונת של משפטים בין לאומיים הלימודים יסייעו לכם להשיג תואר שני במשפטים (LLM) אשר לוקח אתכם הלאה בקריירה.

מאסטר במשפטים: הגירות בינלאומיות ודיני פליטים

Vrije Universiteit Amsterdam
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע הולנד אמסטרדם

פליטים ממלחמת האזרחים הסורית שנמלטו מלוחמה נאלצים לאחר מכן לנווט בנושאים משפטיים דחופים ומורכבים. אם פיליפינית המבקשת איחוד מחודש עם משפחתה באירופה עומדת בפני מכשולים דומים. שניהם מתמודדים עם יחסי הגומלין בין החוק ההומניטארי לזכויות האדם, והאינטראקציה בין מערכות משפט בינלאומיות ובין-לאומיות. לפיכך יש לנתח את ההגירה הבינלאומית ואת דיני הפליטים ממגוון זוויות ותחומים. התמחות זו חוקרת הגירה בינלאומית מנקודת מבטם של המשפט הבינלאומי והאירופי, ומתמקדת באופן תפקודם בצווים משפטיים מקומיים. יחסי הגומלין בין המשפט הבינלאומי, האירופי והפנימי הם מוקד ספציפי של התמחות זו ומאפשר לכם להבין ולנתח את המורכבות של סוגיות המפתח של משפט ההגירה הבינלאומי והפליטים העכשווי.

מורה אירופי למשפט וכלכלה (אמל)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה בקשת מידע צרפת אייקס-אן-פרובנס איטליה רומא בלגיה גנט מדינת ישראל חיפה אוסטריה וינה גרמניה המבורג הולנד רוטרדם פולין ורשה הודו מומבאי ספרד ברצלונה + 18 more

מאסטר האירופי זה במשפטים וכלכלה (EMLE) התוכנית מציעה הזדמנות ייחודית ללימודי בינתחומי של משפט וכלכלה על שניים או אפילו שלושה אוניברסיטאות אירופיות שאינן אירופיות. יהיה LL.M משותף תואר ראשון מהאוניברסיטאות בהמבורג, גנט ורוטרדאם וכל שאר האוניברסיטאות השותפות יקבלו תואר שני נוסף (LL.M / MA / M.Sc.).

LL.M מתקדם ביישוב סכסוכים ובוררות בינלאומיים

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

Leiden University שני במשפטים של Leiden University בלימודים מתקדמים ביישוב סכסוכים ובוררות בינלאומיים (LLM) הוא תכנית לתארים מתקדמים ברמה הגבוהה העוסקת בתיאוריה ובפרקטיקה של יישוב סכסוכים בינלאומי ובוררות במשפט הבינלאומי.

LL.M מתקדם בחוק העבודה הגלובלי והאירופי

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

דיני עבודה אינם עוד נושא לאומי גרידא. הידיעה וההבנה של המימדים הגלובאליים והאירופיים של דיני העבודה הינם אפוא חיוניים בפועלו של כל עורך דין עבודה.

לימודי תואר שני במשפט בינלאומי ובינלאומי לזכויות האדם

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה 1 שנה ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 1 more

המאסטר בדיני זכויות אדם אירופיים ובינלאומיים מעניק לדו-קיום ולמיקוד הגומלין של מנגנוני זכויות אדם רבים גאווה של מקום על-ידי בחינתם בפרספקטיבה השוואתית.

לימודי תואר שני במשפטים בינלאומיים לזכויות הילד

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

האופי הבינתחומי הרב-שכבתי והמשפטני של זכויות הילדים מחייב ידע מקצועי על מנת שיוכלו להעריך את משמעותו ואת השלכותיו על מעמדם של הילדים.

LLM לימודי המשך במשפט עסקים אירופאי ובינלאומי

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

תוכנית זו היא ייחודית במיקוד שלה, אשר עוסק בפיתוח של יכולות אקדמיות ומקצועיות כאחד. זה קורס תובעני עבור בוגרי משפטים או בוגרי עם רקע בחוק.

תואר שני במשפטים מתקדמים בחקר האוויר והחלל

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים פברואר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

תוכנית ייחודית זו מציעה שילוב של חוק אווירי ציבורי, חוקי אויר פרטיים ודיני חלל, הן מבחינה בינלאומית והן מבחינה אירופית.

תואר שני במשפטים מתקדמים במשפטים

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 חפש תואר דוקטור במשפטים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

בית הספר למשפטים ע"ש ליידן גאה להשיק תכנית לימודים משולבת של שנה לתואר שני במשפטים מתקדמים

תואר שני במשפטים מתקדמים וטכנולוגיות דיגיטליות

Leiden University
קמפוס תכנית מלאה תכנית חלקית 1 - 2 שנים ספטמבר 2020 הולנד ליידן האג + 2 more

המאסטר המתקדם במשפטים ובטכנולוגיות דיגיטליות מכסה, באופן שיטתי ומעשי, את התיאוריה המשפטית והרגולטורית ואת המערכות ממגוון נושאים חיוניים.