Filter
תואר שני במשפטים
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-דיני זכויות האזרח, חפש את התוכניות הטובות ביותר LLM כאן! - LLM

תואר ראשון במינהל עסקים (LLM) מוענק לתואר שני במחקרים משפטיים. אנשים יכולים לבחור לקבל תואר שני כדי לקבל מומחיות בתחום התמחות של החוק, כגון חוק פשיטת רגל או חוק כלכלי.

מה זה LLM בחוק זכויות האזרח? תוכנית זו נועדה לגרום לתלמידים לחשוב באופן ביקורתי על נושאים המניעים מיעוטים היום. קורסים עשויים להתמקד בזכויות נשים, לימודי מגדר, ילידים, עולים או כל קבוצה אחרת המכוונת באופן קבוע על ידי הרוב. מטרת הקורסים היא לשפר את הניתוח של המשתתפים ואת המיומנויות האנליטיות שלהם, כדי שיוכלו ליישם רפורמות משפטיות או לכל הפחות לפתח תיאוריות כיצד להוביל רפורמה משפטית עתידית.

אנשים בוגרי תואר זכויות אזרח נוטים להיות בעלי חמלה עמוקה והבנה לכל העמים והתרבויות. לבוגרים רבים יש גם חוש עמוק של טוב ורע ויכולת לחשוב בצורה עמוקה ורציונלית על איך ללכת על עוולות. כל אחת מהמאפיינים הללו יכולה לשרת אותם היטב בכל תחומי החיים.

העלות של LLM משתנה במידה ניכרת תלוי במספר גורמים. בנוסף למיקומם ולמוסד שנבחר, אנשים צריכים גם לשקול את הוצאות המחיה.

בוגרי תואר ראשון במשפט זכויות האזרח עשויים להפוך לעורכי דין פרטיים לזכויות האזרח, פעילי זכויות אדם או עורכי דין לארגונים גדולים. מאחר שרוב התאגידים צריכים ליישם נהלים ונהלים כדי להקל על הסיכון של חליפת אפליה, בוגרי תוכנית זו עשויים להיות מסוגלים למצוא עבודה במגזר העסקי. חלקם עשויים להפוך לעורכי דין ציבוריים, המצדדים בזכויותיהם של חסרי המשאבים.

בתי ספר רבים מציעים תוכניות LLM מקוון, אשר נוח עבור סטודנטים שיש להם עבודה במשרה מלאה או משפחות לטפל. למידע נוסף על האפשרויות העומדות בפניך, חפש את התוכנית שלך למטה ופנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס הראשי.

קרא יותר קרא פחות

2 תוצאות ב דיני זכויות האזרח

The University of Oklahoma - College of Law

ממוקם בלב הליבה של הטריטוריה ההודית המקורית, חוק OU מספק סביבה אידיאלית ללימוד החוק אינדיאני וסוגיות הנוגעים לעמי ילידים ... [+]

ממוקם בלב הליבה של הטריטוריה ההודית המקורית, חוק OU מספק סביבה אידיאלית ללימוד החוק אינדיאני וסוגיות הנוגעות לעמי ילידים. אוקלהומה מכילה קרוב לארבעים מדינות שבטיות והאוכלוסייה האינדיאנית השנייה בגודלה בארצות הברית. בהתחשב בנוכחותם ובהיסטוריה של האזור, החוק ההודי משפיע למעשה על כל תחומי עיסוק משפטי, מה שהופך אותו לשדה תוסס ומתפתח.

תואר שני במשפטים בעמי ילידים ניתן להשלים חוק בשנה אחת של לימודים במשרה מלאה או שתי שנות הלימוד במשרה חלקית.... [-]

ארצות הברית נורמן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
SOAS University of London

ה- SOAS LLM למשפטים ומגדר מציע מרחב בין-תחומי, אינטלקטואלי ומתגמל פוליטית ומכללתית, המיועד למגעים ביקורתיים ומשפיעים על חוק ומגדר, תוך התמקדות מסוימת בדרום הגלובלי, וגם ב ... [+]

מצב נוכחות: משרה מלאה או משרה חלקית

ה- SOAS LLM למשפטים ומגדר מציע מרחב בין-תחומי, אינטלקטואלי ומתגמל פוליטית ומכללתית, המיועד למגעים ביקורתיים ומשפיעים על חוק ומגדר, תוך התמקדות מסוימת בדרום הגלובלי, וגם בעיסוקים משפטיים ועכשוויים היסטוריים ועכשוויים של מגדר, מיניות, גזעיות, ילידיות, מעמד, קסטה, נכות, פוסט-קונפליקט, פוסט-קולוניאליסטי וסביבתי. הסטודנטים שלנו וצוות ההוראה בקיאים במיוחד בגישות תיאורטיות של גזע תיאורטי בין גזעי, קווירי וביקורתי, ומעורבים באופן עמוק בפרויקטים SOAS ברחבי 'אזורי SOAS ' ומחוצה לה.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 4 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית