Filter
תואר שני במשפטים
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-לימודי דיני עבודה, חפש את התוכניות הטובות ביותר LLM כאן! - LLM

לפני החלת על תואר שני של חוקים, סטודנטים חייבים כבר קיבל תואר משפטים מקצועי, תואר ראשון במשפטים או תואר ראשון בנושא בנושא. LLM מתמקד על ענף מסוים של החוק עשוי לקחת שנה אחת כדי להשלים.

מהו LLM בלימודי משפטים? חוק העבודה בוחן את תפקיד שוק העבודה, יחסי העבודה והמדיניות החברתית על עובדים ועסקים. תוכניות רבות נועדו לבחון את חוקי העבודה מנקודת מבט בינלאומית, אך חלקן עשויות להתמקד בנושאים לאומיים. התלמידים עשויים לצפות לראות קורסים מסוימים בכל תוכנית הלימודים, כולל עקרונות כלליים של דיני עבודה, דיני עבודה קיבוציים ויישוב סכסוכים, משפט ציבורי, רלוונטיות המשפט ההשוואתי וחוק העבודה הפרטני. תכנית הלימודים עשויה לכלול גם עבודות, הרצאות ופרויקטים.

חינוך זה מכין את התלמידים לנתח את העקרונות הבסיסיים של דיני העבודה. המשתתפים יכולים גם לקבל הזדמנות לשפר את המשא ומתן שלהם, חשיבה ביקורתית ומיומנויות ניהול זמן. עם הידע הזה ואת מיומנויות, התלמידים עשויים להיות מסוגלים להרוויח משכורת גבוהה יותר או לזכות מבצעים מהירה יותר.

העלות של LLM עשויה להשתנות בהתאם לבית הספר ולמדינה בה נמצא בית הספר. אפילו סוג התוכנית ומשך הזמן יכולים למלא תפקיד בכמה תלמידים צריכים לשלם. כדי לקבל הערכה, המועמדים חייבים לפנות לאוניברסיטאות ישירות.

בוגרי תואר שני בלימודי עבודה יכולים להצטרף לכוח העבודה בעסקים בינלאומיים, באיגודי עובדים, בארגוני מעסיקים, בחברות ייעוץ, במשרדי עורכי דין, בארגונים ממשלתיים או באוניברסיטאות. הקריירות המדויקות הזמינות יכולות להשתנות בין תלמיד לתלמיד. כמה חוקרים הלכו והפכו לעובדי דין, יועצי איגודים, מתווכים, יועצי אפליה, קובעי מדיניות בתחום דיני העבודה, שופטים, פרופסורים וקצינים במחלקת העבודה.

סטודנטים מכל רחבי העולם עשויים להיות מסוגלים לקחת LLM בלימודי משפט העבודה. אוניברסיטאות רבות מציעות קורסים מקוונים וקמפוסים. כדי לקבל מידע ספציפי, חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

 

קרא יותר קרא פחות

2 תוצאות ב לימודי דיני עבודה

University of Johannesburg

LLM בדיני עבודה (שנה לימודים במשרה מלאה או שנתיים של משרה חלקית) מעניקה לסטודנטים אפשרות לפתח את כישוריהם האינטלקטואליים והתיאורטיים ברמה מתקדמת ולחזק את יכולתם להבין דינ ... [+]

LLM בדיני עבודה (שנה לימודים במשרה מלאה או שנתיים של משרה חלקית) מעניקה לסטודנטים אפשרות לפתח את כישוריהם האינטלקטואליים והתיאורטיים ברמה מתקדמת ולחזק את יכולתם להבין דיני עבודה מנקודת מבט ביקורתית. ניתוח העקרונות הבסיסיים.

מודולים

LLM בדיני עבודה מורכב ממודולי החובה הבאים:

שם מודול

פורמט התוכנית המודולים יוצגו בשילוב של פורמטים שבועיים ואינטנסיביים. ההרצאות מתקיימות בין 18:00 ל- 20:00 בימי חול כדי להכיל סטודנטים העובדים במהלך היום.דרישת כניסה מינימלית ככלל, כתנאי קבלה מינימאלי, הסטודנטים חייבים להגיע לממוצע של 65% למקצועות המשפט בתואר LLB.מלגות ניתן לקבל מלגות. אנא צרו קשר עם גב 'דפני נמחבהאני (011 559 4409 או daphneyn@uj.ac.za) למידע נוסף על מלגות שכר. בנוסף, סטודנטים שנרשמים לראשונה בשנת 2017 ומשלימים תואר שני בפרק זמן של שנתיים, זכאים להחזר שכר הלימוד המלא (לא כולל דמי ההרשמה והיטל התקשוב) בכפוף לתנאים מסוימים.פניות בקשות למידע עשויות להיות מופנות ל:גברת פ מגונגואה: קמפוס אוקלנד פארק קינגסוויי טל ': 011 559 3843, דוא"ל: phaladim@uj.ac.za, רשת: www.uj.ac.za/law... [-]

דרום אפריקה יוהנסבורג
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Leiden University

דיני עבודה אינם עוד נושא לאומי גרידא. הידיעה וההבנה של המימדים הגלובאליים והאירופיים של דיני העבודה הינם אפוא חיוניים בפועלו של כל עורך דין עבודה. ... [+]

עם הגלובליזציה של הכלכלה, גם דיני העבודה הפכו לנושא עולמי. סוגיות כמו אחריות חברתית של תאגידים ועבודה הגונה הופכות לסטנדרטים שכל החברות והמדינות צריכות לעמוד בהן. קיימים כללים ומנגנונים שונים לקידום והבטחת זכויות העבודה, ביניהם מוסכמות ה- ILO, הנחיות האיחוד האירופי, הסכמי זכויות אדם והעקרונות המנחים של ה- OECD והאו"ם .

תוכנית זו היא ייחודית בעולם מכיוון שתלמד ותשווה בין כל הכללים והמנגנונים הללו מנקודת מבט משפטית בראש ובראשונה עם עין להבדל בין החוק בספרים לחוק הלכה למעשה, כמו גם עם תחושה לשונים הקשרים כלכליים, חברתיים, פוליטיים ותרבותיים.... [-]

הולנד ליידן האג
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית