תוכניות ה-מיזוגים ורכישות, חפש את התוכניות הטובות ביותר LLM כאן! - LLM

התאמת תלמידים עם הכשרה מתקדמת, תואר שני במשפטים או LLM, היא בעלת תואר בוגר. רוב תוכניות LLM תכונה איזון של קורסים ומחקר, וחלקם עשויים להיות דרישות התזה. מהו תואר ראשון במיזוגים ורכישות? הדרישה למומחיות הן בחשבונאות והן בעסק… קרא יותר

התאמת תלמידים עם הכשרה מתקדמת, תואר שני במשפטים או LLM, היא בעלת תואר בוגר. רוב תוכניות LLM תכונה איזון של קורסים ומחקר, וחלקם עשויים להיות דרישות התזה.

מהו תואר ראשון במיזוגים ורכישות? הדרישה למומחיות הן בחשבונאות והן בעסקים, תוכניות לימוד עם התמחות במיזוגים ורכישות הן לעיתים קרובות בין-תחומיות וכוללות מגוון דינמי של קורסים. ממשל תאגידי, תקנות סחר, מיסוי ואסטרטגיה עסקית משמשים בדרך כלל את עמוד השדרה של תוכניות אלה, ומכינים את התלמידים לעסוק בניהול סיכונים ברמה גבוהה לעסקאות בין גופים עסקיים שונים. כמו עסקאות רבות נעשות כעת בקנה מידה עולמי, התלמידים יכולים גם ללמוד תקנות בינלאומיות סביב מיזוגים ורכישות. בדרך כלל, חשבונאות חשבונאות הקורסים הכלכליים מוצעים גם כחומרים משלימים כדי להשלים את ההכשרה המשפטית של העסק סטודנט.

המיומנויות שנלקחו מהשלמת תואר שני בחוקים במיזוגים ורכישות יכולות להמשיך ולסייע לסטודנטים הן בקריירה והן בבית. תכונות בולטות משותף של בוגרי מוצלח כוללים חוש מפותח של חוש עסקי, יכולות חשיבה יוצאת דופן ומיומנויות ניהול פיננסי מעולה.

בנוסף לשיעור שכר הלימוד, אתה צריך גורם בכל דמי מעבדה הקשורים השיעורים שלך, כמו אלה יכולים להשפיע על תקציב בית הספר שלך באופן משמעותי. היבטים אחרים שיש לקחת בחשבון כוללים את המיקום של האוניברסיטה, משך התואר ואם תשתתף באופן מקוון או פנים אל פנים.

בהתחשב באופי המקצועי של התואר, רוב הבוגרים עובדים במגזר הפרטי ויכולים להחזיק בתפקידים בכירים רבים בתחום התפעול והחשבונאות. קריירות ספציפיות שעשויות להיות זמינות לסטודנטים כוללות מומחים משפטיים, מומחי מיזוג ורכישה, עמידה בדרישות רגולטוריות וסמכויות תאגידים. בעוד שמרבית התפקידים החוקיים ידרשו אישורים נוספים, ישנם מספר מסלולי קריירה, כגון יועצי ציות לקוחות ואנליסטים עסקיים אסטרטגיים, הזמינים בשוק הארגוני לאלה ללא רקע משפטי נרחב.

זמין גלובלי, במשרה חלקית במשרה מלאה תוכניות LLM ב מיזוגים ורכישות נמצאים בשפע. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 

University Of Zurich - Faculty of Law
Zürich, שווייץ

LL.M. מיזוגים ורכישות ודיני תאגידים

LL.M. מיזוגים ורכישות ודיני תאגידים -
תואר שני במשפטים
תכנית חלקית
4 סמסטרים
אנגלית, גֶרמָנִיָת
קמפוס
 
Frankfurt School of Finance & Management
Frankfurt, גרמניה

לממש את המטרות שלך M הבינלאומי

לממש את המטרות שלך M הבינלאומי -
תואר שני במשפטים
תכנית חלקית
4 סמסטרים
גֶרמָנִיָת
אוק 2020
קמפוס