תואר שני במשפט בינלאומי ופיתוח זכויות אדם

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

זכויות האדם והחוק הן מרחב צמיחה עצום, המתפתח ומתרחב בתגובה להתפתחויות חדשות, לאיומים ולאבולוציה בחשיבה שלנו כחברה. יש לה חשיבות רבה עבור אתגרים גלובליים מרכזיים כגון מלחמה, טרור, מגדר, הגירה ושינויי אקלים, וממשקים די משמעותי עם השפעות מדע וחדשנות.

זה חדש LLM זכויות האדם ופיתוח נועד לתת לך הבנה של זכויות האדם שלה רב שכבתית טופס, עם דגש קריטי על השלמה עם הפיתוח.

הקורס מציע מגוון רחב של מודולים עכשוויים, אקדמיים קפדניים ומיומנויות מוכווני. אתה תרכוש את הידע הבסיסי של ההקשר רחב יותר בהקשר החוק והמדיניות בתחום זה, תוך שיש את הגמישות להתאים את התואר שלך כדי להתאים את האינטרסים שלך ואת השאיפות הקריירה על ידי בחירה מתוך מגוון של משפט זכויות האדם מומחה ומודולי פיתוח.

דירוגים

University of Bradford מדורגת 301-400 בעולם עבור עסקים וכלכלה של 2019 טיימס ההשכלה הגבוהה בעולם אוניברסיטת דירוגים.

דרישות כניסה

 • 2: 2 או מעל בכל נושא, או ניסיון רלוונטי בעבודה בוגר תואר שני.

דרישות השפה האנגלית

 • IELTS ב 6.5 או שווה ערך עם מינימום של 5.5 בכל מבחן משנה.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

אינטוקציה אינטנסיבית של 2 שבועות בתחילת הקורס מבטיחה שכל התלמידים, כולל אלה שאינם משפטיים ו / או רקע בינלאומי, ילמדו את מושגי הליבה והכישורים האקדמיים הדרושים להשגת תוצאות הלמידה.

התלמידים לוקחים 180 נקודות זכות של מודולים הכוללים מרכיב לימד של 120 נקודות זכות, ו 60 מסה אשראי.

התלמידים יידרשו לקחת 40 נקודות זכות של הליבה המודולים המכסים נושאים על עקרונות של רגולציה ואכיפה, ופיתוח בר קיימא עסקים בעסקים וחברה אשר יחקור נושאים הליבה לספק את הרקע הנדרש והקשר רחב יותר של המחקר של הנושא הזה.

בנוסף, יידרשו הסטודנטים לקבל סך של 60 נ"ז של מודולים מהפעולות הבאות (20 נ"ז כל אחד) אשר יספק ידע ספציפי ומעמיק בהיבטים המתמחים של זכויות האדם ופיתוח:

 • משפט בינלאומי פומבי
 • משפט זכויות האדם הבינלאומי
 • המשפט ההומניטארי הבינלאומי
 • חוק מגדר
 • חוק הגירה ומקלט
 • שלום ובניית שלום
 • זכויות אדם וסביבה
 • ממשל לפיתוח

20 מודול האשראי הסופי של LLM במשפט מסחרי בינלאומי הוא בחירה אשר ניתן לבחור מתוך הרשימה לעיל, מתוך מאגר רחב יותר של מודולים לתארים מתקדמים מבית הספר למשפטים או ממחלקות אחרות כגון בית הספר לניהול.

לתשומת לבך, לכניסת 2020, מידע המודול עשוי להשתנות.

מודולים

הליבה

 • יסודות המשפט והכישורים (LAW7029-R)
 • דיני פיתוח בר-קיימא בעסקים וחברה עכשווית (LAW7030-B)
 • תיאוריה ומעשה תקינה (LAW7035-B)
 • LLM דיסרטציה (LAW7032-E)

אוֹפְּצִיָה

 • המשפט הבינלאומי הפומבי (LAW7044-B)
 • החוק הבינלאומי לזכויות האדם (LAW7043-B)
 • המשפט ההומניטארי הבינלאומי (LAW7019-B)
 • חוק ומין (LAW7038-B)
 • חוק ההגירה והפליטים (LAW7023-B)
 • עסקים, זכויות אדם וסביבה (LAW7041-B)
 • שמירת שלום ובניית שלום (PES7046-B)
 • ממשל לפיתוח (DEV7035-B)
 • המשפט הפלילי הבינלאומי (LAW7046-B)
 • בחירה

למידה והערכה

תלמדו בקבוצות קטנות בסביבה לימודית אינטראקטיבית ומרתקת.

תהיה לך הזדמנות במודולים מסוימים להיות מעורב בחינוך משפטי קליני, שבו אתה מרוויח ניסיון מעשי בעבודה עם מקרים בחיים האמיתיים, תוך תמיכה של אנשי אקדמיה.

הקורס משופר גם על ידי ביקור ברמקולים אורחים מכל תחומי החיים, כולל מקצועות משפטיים, אקדמיה, ועסקים.

הקליניקה למשפטים

המרפאה שלנו למשפטים מעניקה לסטודנטים הזדמנות לשים את התיאוריה הלכה למעשה. הסטודנטים עובדים במרפאת המשפט שלנו ומייעצים לחברי הציבור בשיתוף עם לשכת ייעוץ האזרחים ו- CHAS @ StVincent's.

התלמידים מאומנים לראיין ולייעץ לחברי הציבור בכל היבט של החוק. כחלק מצוות, התלמידים דנים בתיק ומחליטים אם הלקוח זקוק לייעוץ משפטי. בהנחיית מנהל המרפאה, התלמידים יכינו ייעוץ ללקוח.

לסטודנטים יש גם הזדמנות לקבל הכשרה פורמלית על חוק ההגירה, המוביל את הפרס של OISC (משרד נציב שירותי ההגירה) רמה 1 ו 2 כישורים, באמצעות שיתוף פעולה עם CHAS @ StVincent של. זה נותן לתלמידים את ההזדמנות להיות מעורב במתן ייעוץ הגירה תוך השגת הכישורים המוכרים.

Moot

לתלמידים שלנו יש הזדמנות להתערב במגוון תחרויות בימוי פנימיות וחיצוניות.

Mooting משלים את החינוך המשפטי של התלמידים היא דרך מצוינת ללמוד כיצד להשתמש בחוק כדי ליצור טיעונים משפטיים משכנע. התלמידים צריכים לנתח בעיות, לחקור את החוק, להכין הגשות בכתב ולהציג את טיעוניהם לעורך דין או לשופט.

התחרות מחקה את ההליכים הבאים בבתי המשפט לערעורים ומהווה הזדמנות מצוינת לתלמידים לשים את כישוריהם ואת הידע שלהם הלכה למעשה.

תמיכה בקריירה

האוניברסיטה מחויבת לסייע לתלמידים לפתח ולשפר את יכולת ההעסקה וזה חלק בלתי נפרד מתוכניות רבות. תמיכה מומחה זמין לאורך כל הקורס, שירותי העסקה, כולל עזרה למצוא עבודה במשרה חלקית תוך לימוד, מיקומים, חופשה עבודה ו משרות פנויות. מעודדים את התלמידים לגשת לתמיכה זו בשלב מוקדם ולהשתמש במשאבים הנרחבים באתר הקריירה.

דיון באופציות עם יועצים מומחים מסייע להבהיר תוכניות באמצעות בחינת אפשרויות ומיומנויות זיקוק של ציד עבודה. ברוב התוכניות שלנו יש תשומות ישירות על ידי יועצים לפיתוח קריירה לתוכנית הלימודים או באמצעות סדנאות מסודרות.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

הקורסים שלנו מעוצבים על ידי בית הספר למשפטים של הוועדה המייעצת הבינלאומית, המורכבת דמויות מובילות בתחום המשפט והפרקטיקה המשפטית, האקדמיה ותעשייה רחבה יותר בחברה אשר מייעצים לנו על הכישורים והיכולות הדרושות במקום העבודה הנוכחי והעתידי. זה מוזן לתוך העיצוב והמסירה של הקורסים שלנו, להבטיח לתלמידים שלנו לרכוש ידע וניסיון זה לא רק מבחינה אקדמית קפדנית אבל מוערך על ידי המעסיקים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות