סקירה כללית

קורס זה נועד להציג בפניך את התיאוריה והנוהג של הרגולציה העסקית הבינלאומית בהקשר של הגלובליזציה.

הקורס נלמד באמצעות שילוב של הרצאות, הדרכות, סמינרים, מפגשים קבוצתיים קטנים, ניסיון מעשי וסדנאות. אנחנו מלמדים שני מודולים בכל שבוע, מעל ארבע שעות של זמן הוראה. בנוסף, התלמידים ישלימו עבודת דוקטורט של 15,000 מילים, אשר תועמד על ידי מודול מתודולוגיה של מחקר.

למה לבחור קורס זה?

לונדון היא מרכז הבנקאות, הפיננסים והמסחר העולמי, כך שאתה תהיה ממוקם היטב כדי לנצל את הקרבה שלך לתאגידים הגדולים כאשר אתה לומד בבית UWL .

הקורס ללימודי עסקים ולמשפט מסחרי LLM מיועד לסטודנטים המבקשים לעבוד כמשפטנים בתחום התאגידים הרב לאומיים.

הקורס עוסק בחוקים בנושאי מבנה עסקי, תהליכי תאגידים, מיסוי, קניין רוחני, יישוב סכסוכים והיבטים משפטיים של מימון בינלאומי, כך שתהיה מצויד במיומנויות וידע שביקשו בתחום הבנקאות והפיננסים.

לסטודנטים למשפטים ב- UWL יש גישה לאולם בית-משפט המצוין בטכנולוגיה מתקדמת, כולל מחשבים ניידים וציוד וידאו עבור שופטים / תומכים, והוא אידיאלי לתחרויות סטודנט.

UWL יש קישורים מצוינים עם תאגידים גדולים כדי לעזור לך לקחת את עבודת הדוקטורט שלך ולפתח את הקריירה שלך לקוחות פוטנציאליים.

The Guardian University Guide מדורגת אותנו בתור העליון המודרני בלונדון מבוסס הספר למשפטים.

מידע על מורה

קורס זה מנוהל על ידי בית הספר למשפטים וקרימינולוגיה כדי לספק לך גם את ההוראה באיכות גבוהה ואת תשומת הלב האישית אתה צריך לעשות את רוב החינוך באוניברסיטה שלך.

צוות בית הספר למשפטים וקרימינולוגיה כולל:

מרצה Matteo Zambelli מי הוא שותף של חברות האוצר בפועל של משרד עורכי דין Zambelli Tassetto, Studio Legale. תחומי התמחותו כוללים תקנות ניירות ערך, דיני בנקאות בינלאומיים, היבטים משפטיים של מימון בינלאומי ובוררות בינלאומית.

מרצה במשפטים מיכאל דרקס .

קריירה ולימודים התקדמות

מטרתנו היא לייצר בוגרים שיש להם סיכויי תעסוקה עם תאגידים רב לאומיים כי הם מבינים את התקנות המשפטיות והאילוצים של עסקים בינלאומיים, כמו גם את העולם הפיננסי של סוכנויות סחר בינלאומיות תאגידים בינלאומיים.

אתה יכול לחפש הזדמנויות תעסוקה בקריירה עם השקעות, משפט, ייעוץ משרדי רואי חשבון, במיוחד אלה המתמקדים בפועל הבינלאומי. תרגול אנשי מקצוע משפטיים ואנשי מקצוע בתחום משאבי אנוש יכולים להשתמש בכישוריהם ובמיומנות וידע שהם רכשו במהלך הקורס כדי להתקדם בתחום הנבחר שלהם.

על השלמת קורס זה בהצלחה, אתה יכול לבחור להמשיך את הלימודים שלך ולהתקדם לתואר שלישי.

פירוט הקורס

קורס זה מתמקד במשפט עסקי בינלאומי מנקודת מבט גלובלית, המזהה מאפייני מפתח של עשייה בסביבה בינלאומית, מקורות רגולטוריים עיקריים, מושגי מפתח של חוזים ודיני תאגידים.

אתה גם להיות הציג לפתרון סכסוכים עסקיים ולחקור את המושגים של אחריות חברתית תאגידית, בפרט, עושה עסקים במדינות מתפתחות. הקורס נוגע גם בתחומי המשפט המקובלים האחרים ובמשפט האזרחי ומעניק לסטודנטים גישה ביקורתית קריטית למשפט מסחרי בינלאומי.

מודולים

  • משפט מסחרי בינלאומי
  • היבטים משפטיים של מימון בינלאומי
  • דיני עסקים בינלאומיים
  • בוררות עסקית בינלאומית וגישור
  • מתודולוגיית מחקר
  • דיסרטציה.

היבטים משפטיים של מימון בינלאומי
המודול בוחן את המימון הבינלאומי מנקודת מבט של המשפט האנגלי ובתוך הנושאים המעשיים והתיאורטיים העולים. כיסוי שיטות מפתח של מימון בינלאומי, כגון הלוואות סינדיקט, אג"ח, נגזרים פיננסיים, וכן נוגע תחומי שיפוט אחרים כגון ארה"ב, המזרח התיכון, אסיה ואפריקה, מודול זה מספק לך גישה השוואתית לחוק המימון הבינלאומי.


משפט מסחרי בינלאומי
מודול זה בוחן את הסוגיות המעשיות והתיאורטיות בעסקאות פרטיות בינלאומיות. המודול מתמקד בכסף מסחרי מסורתי ובמימון עסקאות כאלה, אך הוא כולל גם עקרונות של דיני קניין רוחני, אשר הידע שלהם הוא חיוני בהקשר של עסקים בינלאומיים מודרניים.


דיני עסקים בינלאומיים
מודול זה בוחן את הסוגיות המעשיות והתיאורטיות הכרוכות במסחר בארגונים עסקיים ברחבי תחומי שיפוט.


בוררות עסקית בינלאומית וגישור
מודול זה מספק לך מבוא מפורט הן התיאוריה והנוהג של בוררות מסחר בינלאומי גישור, כמו גם צורות אחרות של פתרון סכסוכים חלופי.


שיטת מחקר
מודול זה מספק בסיס יסודי עבור שיטות מחקר ברמה מאסטרס. היא מתייחסת לתחומי תוכן מרכזיים המתאימים למחקר בהקשר משפטי ותומכת בך כדי להשיג רמות מתאימות של יכולת בתחומים אלה, וכן הרחבת הידע שלך על כלי מחקר.


דיסרטציה
עבודת הדוקטורט שלך נותנת לך את ההזדמנות להפגין את השליטה בתחום מסוים, על ידי השלמת עבודה מורחבת של מחקר עצמי. עבודת הדוקטורט שלך תפתח ותבחן את היכולת שלך להמשיג, להעריך ולהעריך באופן ביקורתי נושא משמעותי הנוגע לנושאים המשפטיים המקיפים בנקאות ופיננסים בינלאומיים.

דרישות כניסה

תואר ראשון טוב או הכשרה מקצועית מקבילה עם תוכן החוק המתאים.

סטודנטים עם ניסיון משפטי של שלוש שנות עבודה או רלוונטיות ייחשבו גם כראויים לראיונות.

מועמדים בעלי נסיון עבודה נרחב ייחשבו על בסיס מקרה לגופו.

סטודנטים בינלאומיים צריכים לעמוד בדרישות השפה האנגלית שלנו ב- IELTS 6.5 ומעלה, ובמינימום 5.5 לכל אחד מ -4 המרכיבים היחידים (קריאה, כתיבה, דיבור והקשב).

במדינות שבהן ההוראה באנגלית, אנו עשויים לקבל את ההסמכה המקומית.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 1 תוכניות שמוצעות על ידי UWL University of West London »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
1 שנה
תכנית מלאה
Price
13,000 GBP
סטודנטים בינלאומיים. תלמידי האיחוד האירופי / בריטניה: 7,800 ליש"ט. 2019 עמלות עשויות להשתנות בכפוף למדיניות הממשלה ולתקנותיה.
לפי מיקום
לפי תאריך