תואר שני במשפט סביבתי גלובלי ושינויי אקלים

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תוכנית זו נועדה לצייד אותך עם ידע רב תחומי, רב תחומי של נושאים משפטיים וטכניקות הקשורות להגנת הסביבה וניהול של משאבים טבעיים, עם דגש מיוחד על שינוי האקלים.

תנתח ותעריך את ההתפתחות ההיסטורית והמתמשכת של המשפט הבינלאומי, האירופי והלאומי להגנת הסביבה, את קשרי הגומלין בין רמות שונות של עשיית חוק לבין יחסי הגומלין בין דיני איכות הסביבה לבין תחומים אחרים של המשפט. תוכלו גם לבחור קורסים אפשרות להשלים את לימודי המשפטים שלך עם ניתוח של היבטים מדעיים וכלכליים של הגנת הסביבה.

תוכנית זו מזוהה עם הסביבה הגלובלית של האוניברסיטה

מבנה התוכנית

אתה חייב להשלים 180 נקודות זכות של מחקר - 60 נקודות זכות נלקחו בעבודת חובה ואת הנותרים 120 נקודות זכות הם לקחו בקורסים לימד.

תוכלו לחוות מגוון של סגנונות הוראה על קורסים אלה, בראשות חברי הקהילה האקדמית של בית הספר למשפטים של אדינבורו, מנוסים משפטיים ועוסקים בתעשייה.

אתה צפוי להתכונן מראש על ידי קריאת החומרים הנדרשים ועל ידי המשקף על הנושאים שיש לדון, ואת השתתפותך בכיתה יובאו הערכה.

עבור עבודת הדוקטורט, יהיה לך מפקח שממנו ניתן לצפות הדרכה ותמיכה, אבל מטרת העבודה היא לאפשר לך באופן עצמאי לעצב ולנהל פיסת מחקר וניתוח.

שים לב כי בשל נסיבות בלתי צפויות או חוסר ביקוש עבור קורסים מסוימים, ייתכן שלא נוכל להפעיל את כל הקורסים כפי שפורסם לבוא בתחילת השנה האקדמית.

תוצאות למידה

בסיום התכנית, ירכשו התלמידים הבנה מעמיקה של מושגים, חידושים ואתגרים המאפיינים את החוק להגנת הסביבה, ניהול המשאבים הטבעיים והתגובות לשינוי האקלים, ברמה הבינלאומית, האירופית והארצית.

הסטודנטים יפתחו גם את הכישורים הקריטיים הדרושים לביצוע ניתוח עצמאי של פעילותם של מוסדות משפטיים ופוליטיים בינלאומיים, על-לאומיים, ממשלות לאומיות ובתי משפט מקומיים, ארגונים לא ממשלתיים והמגזר הפרטי בתחום זה.

יש לעודד פתיחות לגישות מדעיות שונות במסגרת החוק, על ידי מתן הזדמנות להשלמת קורסים למשפטים ייחודיים עם קורסים המוצעים על ידי בית הספר למדעי החברה והמדיניות, בית הספר למנהל עסקים ובית הספר לגיאולוגיה, היבטים כלכליים של הגנת הסביבה.

התכנית מתאימה להכשרת סטודנטים למגוון רחב יותר של הזדמנויות עבודה ייחודיות המוצעות ברמה הארצית והבינלאומית על ידי המגזר הציבורי והפרטי, וכן על מחקר מתקדם.

אפשרויות קריירה

תכנית "חוק הסביבה הגלובלית" ו"שינויי האקלים "מהווה שער כניסה לבוגרי הקריירה, כמייצגים משפטיים, יועצים ממשלתיים, מנהלי משא ומתן בינלאומיים, יועצים משפטיים לחברות פרטיות וארגונים לא ממשלתיים, עובדי מדינה בינלאומיים, חוקרים מומחים במוסדות אקדמיים ומוסדות חשיבה ויועצים עצמאיים .

צוות ההוראה יהיה זמין כדי לסייע לסטודנטים בזיהוי הזדמנויות התמחות בארגונים בינלאומיים ולא ממשלתיים, אקדמיה וחוגי חשיבה. בוגרי האחרונות עובדים כיום בתפקידים משפטיים בינלאומיים, כולל בהודו, מקסיקו והולנד, וכן עבור הנציבות האירופית.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה, בחוק.

אנו יכולים גם לשקול תואר שני בהצטיינות בבריטניה, או המקבילה הבינלאומית שלה, בנושא מדעי החברה.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות