תוכנית התואר במשפטים: דוקטור לוריס (JD)

כללי

תיאור התכנית

JD - Juris Doctor הוא תואר במשפטים מקצועיים. זה התואר שרוב הסטודנטים למשפטים חייבים להשיג כדי לזכותם בבחינת עורכי דין, וכאשר הם עוברים להיות עו"ד מורשה. בית הספר למשפטים מציע תוכנית JD לארבע שנים, במשרה חלקית, בית ספר למשפטים שאינו מוכר. תוכנית זו מאפשרת לתלמידים להמשיך לעבוד במשרה מלאה בזמן שהם לומדים בבית הספר למשפטים. תואר JD הוא תכנית לימודית למשפטים מסורתית שנועדה להכין את התלמידים לכניסה לתחום המשפטי, במיוחד את העיסוק במשפטים בקליפורניה ובתוך מערכת בתי המשפט הפדרליים. תכנית זו מאפשרת לסטודנטים לקבל הדרכה מקיפה המתחילה בחוזים, נזיקין ומשפט פלילי. עם סיום בחינת השנה הראשונה לסטודנטים למשפטים (FYLSX), היא נמשכת באמצעות נושאים משפטיים בינוניים ודרגים עליונים. מטרתה העיקרית של תכנית בית הספר למשפטים היא לספק לסטודנטים רקע חזק במקצוע עריכת הדין בהיותם עו"ד מצליח. סטודנטים שנרשמים לתכנית JD ומשלימים את השנה הראשונה ללימודי משפטים חייבים לעבור את בחינת סטודנטים בשנה א 'למשפטים הנדרשת על פי קוד עסקים ומקצועות סעיף 6060 (ח) וכלל VIII לתקנות המסדירות קבלה למשפטים בקליפורניה. כחלק מהדרישות להסמכה לבחינת עורכי דין בקליפורניה. סטודנט שיעבור את בחינת השנה הראשונה לסטודנטים למשפטים בתוך שלוש (3) מנהלות מהבחינה לאחר שהגיע לראשונה כשיר להיבחן יקבל זיכוי על כל לימודי המשפטים שהושלמו עד למועד הבחינה. סטודנט שאינו עובר את הבחינה בתוך שלוש (3) מנהלות מהבחינה לאחר שהגיע לראשונה כשיר להיבחן, חייב להיפסל מייד מתכנית הלימודים JD בבית הספר למשפטים. אם הסטודנט המפוטר עובר לאחר מכן את הבחינה, הסטודנט זכאי להירשם מחדש לתכנית אך יקבל אשראי לשנת לימוד משפטית בלבד.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

American Heritage University School of Law (AHUSOL) was established with the adult learner's interest in mind that could not complete an educational goal due to unforeseen circumstances.

American Heritage University School of Law (AHUSOL) was established with the adult learner's interest in mind that could not complete an educational goal due to unforeseen circumstances. קרא פחות
ראנצ'ו קוקמונגה