תכניות לתארים מתקדמים במערכת המשפט האמריקאית

כללי

תיאור התכנית

חוק MSU הוא בית שני לסטודנטים מכל רחבי העולם, וסטודנטים אלה מתכנסים כמשפחה בזמן שהם רחוקים מקרוביהם. כשחוגגים חגים לאומיים ודתיים יחד ומחנכים זה את זה למנהגים, אמונות ומסורות מארצותיהם, התלמידים הבינלאומיים שלנו מצטרפים עם חבריהם לכיתה האמריקאית להכיר בתאריכים חשובים גם בלוח החגים בארה"ב.

משרד התוכניות לתארים מתקדמים ובינלאומיים, משרד עורכי הדין MSU לשירותי גיוון וקבוצות סטודנטים רבות מציגים מפגשים חינוכיים, תרבותיים וחברתיים תכופים לאורך כל השנה.

הסטודנטים הבינלאומיים שלנו גם מנצלים את הניסיון שלהם על ידי בילוי עם סטודנטים לתואר שני במשפטים אמריקאיים JD ולימודי משפטים בתוך ומחוץ לשיעורים, כולל פעילויות שמובילה קבוצת סטודנטים המתמקדת בקירוב סטודנטים בינלאומיים ואמריקאים במכללה למשפטים.

סטודנטים למשפטים מצטרפים לסטודנטים בינלאומיים ממחלקות אחרות ב- MSU כדי לחגוג חגים, לארח אירועים ובדרך אחרת לקיים אינטראקציה עם קהילת MSU הבינלאומית והסטודנטים הגדולה יותר. בעוד שלמשפט MSU יש יותר מ- 50 קבוצות סטודנטים, ל- MSU יש יותר מ- 250. סטודנטים בינלאומיים למשפטים של MSU יכולים להצטרף לכל קבוצת סטודנטים במכללת משפטים או לכל בוגר MSU או קבוצת סטודנטים אחרת, מה שהופך את האפשרויות לחברים ולקשרים מקצועיים אינסופיים.

עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the glob ... קרא יותר

Michigan State University has been intentionally global for more than 60 years, and is known worldwide as a top research university. It is home to renowned scholars and scientists from around the globe and a vibrant and diverse community of undergraduates and graduate students. MSU leverages international partnerships with scientists and practitioners from academia, the government, private sector, and strategically chosen research and development organizations to create new knowledge and explore innovative and practical solutions to the world’s most pressing problems. קרא פחות