תכניות לתואר שני במשפטים בתחום הקניין הרוחני, המידע והתקשורת

כללי

תיאור התכנית

בין אם אתה עורך דין או איש מקצוע בתחום אחר, חדשנות טכנולוגית מניעה את העסק שלך.

התוכנית הייחודית שלנו בתחום המשפט בתחום הקניין הרוחני, המידע והתקשורת (ipic) מעניקה לעורכי דין זרים ומקומיים, כמו גם בעלי מקצועות אחרים - כמו תחומי גזע, עסקים, תקשורת, אומנויות ועיצוב ואריזות, רק כדי שם כמה - את הסיכוי לצבור התמחות באחד התחומים הצומחים ביותר ומשתלם ביותר בחוק. התוכנית שלנו מציעה אפשרויות לכולם.

סגל הקניין הרוחני שלנו, מידע ותקשורת (ipic) מובילים בתחום ומכניסים את מלגותיהם וניסיונם לכיתה. סטודנטים עוסקים במחקר חדשני בכל תחומי דיני הקניין הרוחני. סדרת סמינריון הסלע שלנו מאפשרת לסטודנטים ליצור אינטראקציה עם חוקרי ומתרגלי IP מובילים, וסדרת ההרצאות שלנו מביאה לקמפוס דוברים מכל רחבי העולם.

מעמדה של האוניברסיטה כמובילה עולמית במדעים מחבר את הסטודנטים שלנו עם התפתחויות עדכניות בתחום ההנדסה, מדעי המחשב, החקלאות והתקשורת - כמו גם מאמצי האוניברסיטה לעודד ולהגן על החידושים שלה. שיתוף פעולה זה מעניק לסטודנטים שלנו נקודת מבט ייחודית ייחודית ללימודי המשפטים ומשפר את ערך התואר.

יש לנו קשר הדוק לבר הקניין הרוחני של מישיגן, אחד הפעילים במדינה, ומערכת יחסים זו פותחת קריירה יוצאת מן הכלל לבוגרינו.

עדכון אחרון: אוק 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our d ... קרא יותר

Good people become great lawyers. Michigan State University College of Law attracts a talented group of students from all over the country (and the world), and positions them for success through our dynamic programming and supportive faculty. Spartan lawyers graduate with a powerful set of legal skills and a genuine willingness to work together. קרא פחות