תעודה בלימודי משפט מקצועיים (CILEx)

כללי

תיאור התכנית

סקירה כללית

מנהל משפטי הוא איש מקצוע משפטי בדרך כלל העובד עם או תחת פיקוחו של עורך דין. זה יכול להתקיים בפרקטיקה פרטית, או בשירות הציבורי. התעודה שלנו בלימודי משפט מקצועיים הותאמה במיוחד לסטודנטים המעוניינים לעסוק בהנהלה משפטית ברפובליקה של אירלנד. עבודתו של מנהל משפטי מגוונת כמו זו של עורך הדין עמו הם עובדים. ניתן להתאים לעבודה זו כמחלוקת (למשל התדיינות משפטית בגין נזקי גוף, גביית חובות ודיני משפחה) או כבלתי יבשתי (למשל לייעוץ לעריכת צוואה או להעברה). מנהלים משפטיים עוסקים בקביעות עם לקוחות, ניהול תיקים, עיבוד התדיינות משפטית, נוכחות בבית משפט, הכנת מסמכים לפנות לעורכי דין, נוכחות בהתייעצויות וישיבות פשרה. קורס זה תוכנן על ידי מנהיג התוכנית שלנו בכדי לענות על צורך בהקשר המקצועי שאותה זיהתה במהלך הקריירה שלה כפרקליטים.

התוכנית ללימודי משפטים מקצועיים של Independent College Dublin מובילה להענקת תעודה בלימודי משפטים מקצועיים (מנהל משפטי) לאחר שלב ראשון. התוכנית הותאמה במיוחד עבור אותם סטודנטים שמעוניינים לעסוק בהנהלה משפטית ברפובליקה של אירלנד.

קורס זה מאושר על ידי המכון השמור למנהלים משפטיים. סטודנטים שמסיימים את תעודת השלב הראשון זכאים להתקדם לשלב השני, התעודה במחקרים משפטיים מקצועיים (מנהל משפטי).

משך ומשלוח

זהו קורס בן 20 שבועות המתחיל ב- 12 בפברואר 2020. הקורס יועבר באמצעות הרצאות של שלוש שעות המועברות בכל יום רביעי מהשעה 18:30 עד 21:30. יתקיימו כארבע סדנאות שבת במהלך 20 השבועות, הנעות בין 9.30 בבוקר עד 12.30 בערב.

מקום

השיעורים שלנו מתקיימים ב- Independent College Dublin , Block B, The Steelworks, Foley Street, Dublin 1.

לימוד מעורב

הקורס יועבר הן בשיעור והן באמצעות למידה מעורבת. זה יאפשר סטודנטים המתגוררים מחוץ לדבלין שמעוניינים לעבור את הקורס. הרצאות כיתות יתועדו ויפורסמו באופן מקוון עבור התלמידים לגישה.

יתקיימו מספר סדנאות שבת במהלך 20 השבועות שבהם תידרשו להשתתף כחלק מגישת הלמידה המעורבת.

הכירו את המרצים

אנסטסיה וורד, BCL; עורך דין

מחלקת אנסטסיה BL סיימה את לימודי UCD עם BCL (Hons), והוסמכה כפרקליטה בשנת 1994, והתאמנה במשך למעלה מ 20 שנה בלשכה. מאז 1995 הרצה אנסטסיה במוסדות מגוונים כמו עיריית דבלין VEC (1997-2004), DIT (1999-2001), גריפית 'קולג' דבלין (2001 - 2010) ובית הספר למשפטים מטעם האגודה למשפטים של אירלנד. (1995-2009). בחברה למשפטים, בנוסף לתפקידה כחברת סגל מלמדת בין היתר בעל בית ודייר, סנגור אזרחי ופלילי, פיתוח עיסוק, תיאוריית משא ומתן ותרגול, היא שימשה כבחינה בסנגוריה אזרחית ופלילית. אנסטסיה מחזיקה כיום בתפקידי מנהיג התוכנית לתואר שני באמנויות בפתרון סכסוכים, ותעודה ודיפלומה בלימודי משפט איריים. בנוסף, היא מרצה בתורת מחלוקות ודינמיקה, תיאוריית משא ומתן, דיני בוררות ויישוב סכסוכים בתכנית לתואר שני; בשעה ש- CILEX ו- DILEX מרצה במערכות משפט, דיני חוזים ונזיקין, תיאוריה ופרקטיקה אזרחית במשפט, דיני מקרקעין והעברה, צוואות וירושה ודיני חברות.

נדיה בהאטי

נדיה בהאטי סיימה תואר LLB ממכללת טריניטי קולג 'בדבלין. כיום היא מועמדת לדוקטורט עם בית הספר למשפטים במכללת טריניטי דבלין. נדיה בעלת ניסיון של למעלה משש שנים בהוראת סטודנטים למשפטים ברמה הראשונה והמקצועית. נדיה מרצה בתוכנית LLB (Hons) של המכללה העצמאית למשפט חוקתי ומשפט מנהלי. היא מעבירה את קורסי האיחוד האירופי ומשפט חוקתי במכינה למכונות FE-1, וכן את מודולי התעסוקה והמשפט הפלילי בתעודת CILEx. לאחר שלמדה בעבר בבית הספר למשפטים שבמכללת טריניטי דבלין בדיני תעסוקה, היא גם מעניקה תעודת תואר במשפט תעסוקה במכללה העצמאית.

הַאֲמָנָה

קורס זה מאושר על ידי המכון השמור למנהלים משפטיים (CILEx). CILEx הינה האיגוד המקצועי של למעלה מ 20,000 עורכי דין לשירותים משפטיים, פרלגאלים ורופאים משפטיים אחרים באירלנד, אנגליה ווילס. במשך יותר מחמישים שנה הם מציעים Pathway לקריירה גמישה במשפטים.

מתווה קורס

  • יחידה 1: מבוא למערכת המשפטית האירית; מחקר משפטי
  • יחידה 2: דיני הנזיקין; דיני חוזים
  • יחידה 3: ליטיגציה אזרחית
  • יחידה 4: דיני מקרקעין ומעבורות

לכל יחידה יש בחינה של שעתיים.

מה אנו מציעים

המכון הראשי של מנהלים משפטיים (CILEx) הוא האיגוד המקצועי של למעלה מ 20,000 עורכי דין מנהלים משפטיים, פרלגלים ומשפטים אחרים באנגליה ובוויילס. במשך יותר מחמישים שנה הם מציעים גישה ללא תחרות לקריירה גמישה במשפטים.

המכון למנהלים משפטיים, שנוסד בשנת 1892, הפך לחברה מוגבלת בערבות בשנת 1963 בתמיכתה ושיתוף פעולה של אגודת עורכי הדין. ב- 30 בינואר 2012 הם התאגדו על ידי אמנת רויאל וכיום הם מכונים 'המכון המוסמך למנהלים משפטיים'.

דרישות כניסה

הקורס הוא כניסה פתוחה ואין דרישות כניסה.

עמלות ותשלום

שכר הלימוד הוא 1,850 אירו לסטודנטים שממוקמים באירלנד ובאיחוד האירופי. התשלום מתקבל בהעברת אשראי, המחאה, טיוטת בנק או כרטיס אשראי / חיוב.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent Colle ... קרא יותר

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent College Dublin’s primary goal is to bring our students through learning programmes that are relevant, stay with you forever, are the foundations of your future success and result in qualifications that are highly respected in your chosen field. Upon completion, your undergraduate, postgraduate or professional award in the various disciplines will be recognised wherever you go, both in Ireland and overseas. We are a goal-focused, career-orientated college. We pride ourselves on our personalised tuition, delivered to the highest academic standards in an interactive learning environment by highly qualified and friendly teaching staff. קרא פחות