תעודת בוגר במשפט מסחרי ובפרקטיקה

כללי

תיאור התכנית

המאפיין הייחודי של הקורס הזה הוא שהוא עשוי להתבצע באופן מקוון לחלוטין, תוך הסרת הצורך של התלמידים להשתתף בשיעורים פנים אל פנים.

קורס זה מספק לבוגרים הבנה של העקרונות הבאים: מערכת סימני המסחר הרשומים באוסטרליה ובניו זילנד, כולל הגנה על סימנים לא רשומים וצורות הגנה אחרות מפני התנהגות מטעה או לא הוגנת במסחר באוסטרליה ובנוהל המשפטי של ניו זילנד ובהתנהגות מקצועית תקנה של עורכי דין מסחריים ועורכי פטנטים של טרנס-טסמן באוסטרליה ובניו זילנד.

בוגרי יכול לבקש רישום כעורך דין סימני מסחר אוסטרלי באוסטרליה וניו זילנד. אופציות קריירה אחרות כוללות: עו"ד IP, מנהל תיק המסחר, יצרנית המדיניות ורגולטור ממשלתי.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... קרא יותר

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. קרא פחות