אתגרים חדשים נוצרים על ידי צמיחה של מסחר אלקטרוני, מוצרים ושירותים חדשים, ואת התפשטות גוברת של פשע באינטרנט מדי יום. קרן IP חזקה שלנו אפשרה לנו להרחיב את טווח ההגעה שלנו לתוך ריכוז המסחר והטכנולוגיה.

נתמך על ידי קרן IP חזקה של חוק ה- IP, תוכנית המסחר והטכנולוגיה בנויה בצומת של עסקים ומשפט כדי להתמודד עם בעיות משפטיות מתפתחות מול עסקים חדשים ומסחר אלקטרוני בעידן המידע העולמי.

הקורסים המומחים להתאים את הקורסים לאירועים והתפתחויות שוטפות, והתוכנית מציעה גמישות שתתאים למטרות הקריירה של כל תלמיד. עבודת הקורס עוסקת במהירות בפיתוח תחומי המשפט, כגון פשעי אינטרנט ומידע אישי של צרכנים.

התוכנית זמינה במתכונת מגורים בלבד. דרישות אשראי: 24 נ"ז או 30 נ"ז למועמדים ללא תואר במשפטים. התוכנית זמינה במשרה מלאה בלבד, ויש להשלים אותה בתוך 12 חודשים.

דרישות כלליות

להיות מומלץ עבור LL.M. כל המועמדים חייבים להשלים בהצלחה מספר מינימלי של זיכויים, להשלים את הקורסים הנדרשים, לפגוש את תושבות בית הספר או דרישות ההרשמה מתמשכת, למלא את כל ההתחייבויות הפיננסיות לחוק חוק, ולעמוד קוד התנהגותו של חוק DHA. אלא אם כן צוין אחרת, כל הכללים חלים על LL.M. מועמדים ללא קשר לתוכנית שבה הם נרשמו.

קרדיטים דרושים

 1. מספר נקודות כדי להרוויח תואר. LL.M. על המועמדים להשלים בהצלחה לפחות עשרים וארבע (24) נ"ז מתוך מבחר קורסי חובה וקורסים נבחרים. אלה LL.M. מועמדים שהתקבלו ללא תואר במשפטים חייבים להשלים שלושים) 30 (נ"ז מתוך מבחר תכניות הלימוד הנדרשות והמועילות.
 2. מספר מרבי של זיכויים
  1. LL.M. מגורים המועמדים לא יוכלו להירשם ליותר מ -17 נקודות זכות בסמסטר אקדמי.
  2. Online LL.M. המועמדים לא יוכלו להירשם ליותר מ -12 נקודות זכות לכל סמסטר אקדמי או 12 נקודות זכות במהלך תקופת הקיץ.
  3. מוגבלת מגורים LL.M המועמדים לא יכולים להירשם יותר מ 12 נקודות זכות כאשר הם נמצאים מגורים. לאחר מכן, ההרשמה האשראי המרבי שלהם הוא זהה LL.M. Online מועמדים.
 3. מספר מרבי של זיכויים המועמד עשוי לנסות
  1. LL.M. מגורים מועמדים בעלי תואר במשפטים עשויים לנסות, כחלק משכר הלימוד שלהם 30 נ"ז.
  2. LL.M. מגורים מועמדים שאינם בעלי תואר במשפטים רשאים לנסות, כחלק משכר הלימוד שלהם 36 נ"ז.
  3. ניתן לקבל זיכויים נוספים לפי שער / שער האשראי הנוכחי אם רצונות המועמד, בכפוף למגבלות האשראי לסמסטר שצוינו לעיל (א) עד (ג).
  4. Online LL.M. המועמדים עשויים לנסות לא יותר מ 28 נקודות זכות.
  5. מוגבלת מגורים LL.M המועמדים עשויים לנסות לא יותר מ 28 נקודות זכות.
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 3 תוכניות שמוצעות על ידי UNH School of Law »

עדכון אחרון: November 26, 2018
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
12 חודשים
תכנית מלאה
Price
37,520 USD
מחוץ למדינה $ 33,720: במדינה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date