LLB (בהצטיינות) במשפטים

כללי

תיאור התכנית

סיכום

ההכנה הטובה ביותר למקצוע המשפטי היא לחשוב כמו עורך דין מהיום הראשון. הגישה מבוססת התרגול שלנו פירושה שתלמד להבין את החוק בהקשר של חיי היומיום והפרקטיקה המשפטית ותיישם את הלמידה שלך במספר דרכים.

תואר זה במשפטים תוכנן על ידי אקדמאים ומומחים מנוסים, עם תשומות מהמרכז הצפוי הבינלאומי-הבינלאומי שלנו לזכויות אדם וצדק חברתי. זה תוכנן במיוחד כדי להתמקד בפיתוח הקריירה שלך.

לאורך כל התואר שלך תעבוד עם מתרגלים מהמגזר המשפטי. תוכלו לרכוש את הניסיון המעשי בהפעלת חוק באמצעות פעילויות הפרו-בונו שלנו עם הלשכה לייעוץ לאזרחים ותהיה לך אפשרות לצאת למקומות עבודה.

מההתחלה תעודדו לעסוק בסוגיות משפטיות ולהרהר בדברים שלומדים כחלק אינטגראלי מהחוויה שלך. חלק גדול מזמנך יבלה בעבודה פנים מול פנים עם מורים ומפתח את ההבנה שלך בנושאים משפטיים, במיוחד כישורי הליבה והמיומנויות הצפויים להיות למתרגלים משפטיים. על פי סקר הסטודנטים הארצי 2019, בית הספר למשפטים של רוהמפטון מדורג במקום הראשון במגזר לתמיכה אקדמית.

תוכלו לפתח הבנה של התחומים השונים של עשיית חוק ופרקטיקה משפטית על ידי ביקור בבתי המשפט ההיסטוריים במרכז לונדון. השנה התלמידים צפו בתיקים בבית המשפט העליון, ביקרו בבתי משפט ובתי משפט אחרים כחלק מהמודול חוק בפועל, והם גם מבקרים בבתי הפרלמנט.

המודולים הקיימים כיום כוללים מערכות משפטיות, אתיקה ומיומנויות, המכסה את מבנה ותפקוד מערכת המשפט האנגלית; משפט ציבורי וזכויות אדם, הבוחן חירויות אזרחיות וזכויות אדם; והחוקים שלנו בפועל בשנה הראשונה, המתמקדים בתקשורת משפטית, ובשנה השנייה, מודעות עסקית ומסחרית.

היועץ הייעודי שלנו בתחום קריירות משפט קבע קשרים עם מגייסים לתארים מתקדמים ויכול לתת לך רעיונות וטיפים שיעזרו לך להשיג משרה טובה לתואר שני. יחד, תוכלו למפות את יכולותיך וליצור תוכנית קריירה. אנו מספקים גם מפגשים מותאמים אישית בכתיבת קורות חיים וכתיבת יישומים, מצגות, ראיונות מדומים והכשרה למודעות מסחרית, כמו גם נותנים לך הזדמנויות לפתח את כישורי הרשת שלך.

תוֹכֶן

שנה ראשונה

 • קבל הבנה של תפקידי המפתח של מערכת המשפט האנגלית, חקור את המימד המוסרי של העיסוק במשפט, הבנת המשפט הפלילי וזכויות האדם ולמד להציג טיעונים מנומקים והגיוניים.
 • למדו משפטים בפועל 1: תקשורת משפטית, מודול אינטראקטיבי שנועד לבנות את כישוריכם ואת הביטחון שלכם בתקשורת משפטית, ולעזור לכם להבין כיצד ליישם את החוק בפועל ובחברה רחבה יותר.

שנה שניה

 • משפט בפועל 2: מודעות מסחרית תכיר לכם את העולם המסחרי ואת תפקיד עורכי הדין בו, כולל מושג המשפט כעסק (איך משרדי עורכי דין מרוויחים כסף) ואת תפקידם של השווקים הפיננסיים.
 • בנה על כישוריך החוקיים על ידי לימוד סוגים שונים של דיני חוזים ופיתוח הבנה של דיני הנזיקין, ויכולתך להחיל את החוק כדי לפתור בעיות משפטיות.
 • למד על החוק של מפעלים עסקיים וחקור את התיאוריות החוקיות, הכללים והנהגים המסחריים המשפיעים על הנהלת החוק הנוגעת לחברות מוגבלות, שותפויות ומודלים עסקיים אחרים.
 • מודולים אחרים כוללים דיני האיחוד האירופי וחוק הקניין.

שנה שלוש

 • בחר מבין האפשרויות הכוללות דיני עבודה, מימון חברות ורכישות, דיני משפחה, זכויות אדם בינלאומיות, ודיני רפואה ומיסים.
 • השג ניסיון מעשי בתרגול משפטי בשיבוץ או אצל הלשכה לייעוץ לאזרחים.

דרכי הקריירה למקצוע המשפטי

להפוך לעורך דין:

הרשות להסדרת עורך דין (SRA) משנה את תהליך הפיכתו של עורך דין.

הבחינה במוקדמות עורך הדין (SQE) תהיה הערכה ריכוזית עבור כל מי שרוצה להעפיל כעורך דין באנגליה ובוויילס. סביר להניח שהוא יוצג בשנת 2020.

המשמעות היא שמאז 2020, מסלול ההסמכה שלך להיות עורך דין יצטרך לכלול:

 • עוברים על שלבים 1 ו -2 של ה- SQE. הראשון מתמקד בידע משפטי והשני במיומנויות משפטיות מעשיות.
 • בעל תואר (בכל נושא) או הסמכה מקבילה.
 • בעל תקופת ניסיון משמעותית בעבודה.
 • מעבר לדרישות האופי והתאמה.

להפוך להיות עורך דין:

עורכי דין מוסדרים על ידי מועצת התקנים. לא תצטרך להשלים את ה- SQE כדי להפוך לעורך דין (שכן ה- SQE חל רק על עורכי דין מתכוונים), אם כי ישנם כמה שינויים בנתיב ההסמכה.

מסלול ההסמכה להפוך לעורך דין כולל כיום:

 • הדרישה לתואר במשפט מוסמך ב -2: 2 ומעלה (או תעודת בגרות במשפטים).
 • הצורך לעבור מבחן יכולת הברכה מבוסס בר ממוחשב.
 • סיום קורס הכשרה מקצועית בר.
 • כניסה לפונדק בית המשפט והשלמת חניון.

אפשרויות קריירה

קורס זה יכין אתכם היטב למגוון של קריירה משפטית, כולל עבודה כשופט עורך דין, עורך דין או משפט משפטי, עבודה במשפטים אקדמיים, או עבודה בכל קריירה הדורשת מיומנויות חשיבה ביקורתיות.

צוות הקריירה שלנו זמין לתמוך בכם מתחילת הלימודים ועד לאחר סיום הלימודים. הם יעזרו לך לבנות את קורות החיים שלך, להתכונן לראיונות ולהיפגש וללמוד מבוגרים מצליחים העובדים בראש הקריירה שלהם. יהיו לך גם הזדמנויות לעבוד עם השותפים שלנו ברחבי לונדון ומחוצה לה, ולהשתתף ביריד עבודות של רוהמפטון בו תוכל לגלות אודות הזדמנויות לתארים מתקדמים ולפגוש מעסיקים.

דרישות כניסה

דרישות כניסה ספציפיות:

העדפה רמה במדעי הרוח, מדעי החברה והעסקים. דרישת GCSE: אנגלית ומתמטיקה, כיתה ג

עדכון אחרון: אוק 2019

אודות בית הספר

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... קרא יותר

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. קרא פחות