LLB (Hons) עם סטטוס ההסמכה

כללי

תיאור התכנית

סקירת הקורס

LLB המקוון של Arden University עם הוסמכת מעמד יספק לך את הכישורים המשפטיים הנחוצים כדי להתחיל את הקריירה שלך כמקצוען משפטי. פיתחו את ההבנה המשפטית והאתית שלכם עם תוכנית זו, והתמחו בתחומים שמעניינים אתכם ואת מסלול הקריירה שלכם.

מצב הלימוד הגמיש של ארדן מאפשר לך לפתח את הידע שלך על משפט סביב התחייבויותיך הקיימות. תוכנית זו תצייד אתכם במיומנויות המשא ומתן והפתרון לבעיות הנדרשים בכדי לקרב אתכם למטרות הקריירה שלכם.

מגוון התוכניות שמציע ארדן כולל דגש חזק על יכולת ההעסקה, כישורים מעשיים והצלחה בקריירה. תוכנית זו פותחה כדי לעזור לך להבין את עקרונות החוק ממגוון נקודות מבט, ולהעניק לך את הכישורים לקריירה במערכת המשפט.

קורס מודולים

רמה 4

יסודות בכישורים משפטיים
מודול זה מעניק לך בסיס איתן עם היסודות - כולל הכישורים האקדמיים, המשפטיים והמקצועיים הדרושים להצלחה בקריירה.

מערכת משפט אנגלית
למד את ההבדלים בין הפסיקה לחקיקה ונתח כיצד פועלים הפרלמנט ומערכת המשפט בשיתוף. תוכלו גם לפתח את אוצר המילים החוקי שלכם, על מנת להבין את מערכת המשפט, החקיקה האצילה וקטגוריות החוק.

חוק פלילי
מודול זה מסביר את ההבדלים בין הפסיקה לחקיקה ומאפשר לכם לנתח כיצד מערכת המשפט, הפרלמנט והאיחוד פועלים יחד. תוכלו להכיר כמה מונחים משפטיים הכרחיים להבנת קטגוריות החוק, הרשות השופטת והחקיקה האצילה.

חוק החוזה
במודול זה תתחיל לפענח את המרכיבים של דיני החוזים באנגלית, ואיך זה היה מה שהוא היום. תפתח מיומנויות ליישום עקרונות של דיני חוזים כדי לפתור בעיות משפטיות.

משפט חוקתי ומינהלי
תסתכל על עליונות פרלמנטרית, הפרדת סמכויות, שלטון החוק והשפעת האיחוד. למד להשתמש במשפט חוקתי ומינהלי בהקשר לפתרון מגוון בעיות כאשר אתה מסתכל על ההיסטוריה ומצמיד את העקרונות המשפטיים החשובים.

משפט ואתיקה
מודול זה מציג בפניך מגוון בעיות אתיות לטיפול ויביא את הזרקורים לזכויות אזרח וזכויות אדם, כיצד עליכם לייעץ ללקוחותיכם ולדעת היכן מוטלות האחריות שלכם.

רמה 5

דיני נזיקין 1 - עוולת רשלנות
בתחום המשפט הרחב המכונה טורט, המרכיב הגדול ביותר מכונה 'רשלנות'. תשקול איזו אחריות מוטלת על אנשים או ארגונים, ואת ההשלכות על נפילה.

חוק הנזיקין 2 - נזיקין במקרקעין אחרים
תוכלו לכסות נושאים כמו הסגת גבול, מטרד והשמצה במודול Tort שני זה. החלת כללים אלה על בעיות בחיים האמיתיים, מודול זה יפתח את היכולת שלך להתמודד עם הפרות החוק ולהגן על אנשים מפני סיכון.

חירויות אזרחיות וזכויות אדם
מודול זה בוחן את זכויות האדם לעומקם יותר, כדי לבחון את היחסים בין יחידים והמדינה, אילו זכויות וחירויות יש לנו באמת, וכמה כוח יש בידי המשטרה באמת.

חוק הקניין
דיני קניין כוללים כל מיני זכויות וכללים, ותהיה לך הזדמנות לחקור כיצד כולם פועלים יחד. מודול זה מסתכל על חוקים ישנים וחדשים, כולל דרכי עבודתם של כותרות, בעלות משותפת ודיני מקרקעין.

חוק האיחוד האירופי
איש אינו יודע כיצד היחסים בין בריטניה לאיחוד האירופי ישתנו בשנים הקרובות, אם כי לחוק האירופי הייתה השפעה משמעותית בבריטניה. זה לא יימחק בן לילה, והבנה של חוק האיחוד האירופי תידרש עוד כמה שנים.

פרו בונו ופרקטיקה מקצועית
תהיה לך הזדמנות לשפר את הכישורים המקצועיים שלך במודול זה. זה יכול לכלול השמת עבודה אצל משרד עורכי דין, פעילויות תעסוקה משלך, או פעילויות מקצועיות כמו בתי ספר או בתי כלא.

רמה 6

חוק הראיות
באמצעות מקרים חשובים, כולל חוק זכויות האדם משנת 1998, תשקול כיצד אוסף הראיות מתרחש, כיצד ניתן להשתמש בהם ומה מוגדר כהוכחה במודול זה.

הון, נאמנויות ורצונות
למדו את עקרונות המפתח המובילים להתפתחות הון עצמי, וכיצד הדבר משתווה למשפט המקובל. מודול זה נותן לך את הרקע החיוני להבין כיצד מתפקדים הנאמנים ואת הכישורים המקצועיים לנסח צוואה.

משפט מסחרי בינלאומי
למדו על השוק הבינלאומי ועל הכללים, התקנות וההסכמים הבינלאומיים המכתיבים את אופן פעולתו של סחר בו. תהיה לך סיכוי לכסות את האמצעים השונים הקיימים, ואת המשמעות של הלכה למעשה עבור חברות.

שיטות מחקר ופרויקט משפטי
השתמש במודול זה כדי להדגים את כל מה שלמדת עד כה, בזמן שאתה מתכנן את פרויקט המחקר המשפטי שלך. לאחר מכן תנסח ותכתוב את הממצאים שלך, כולל כל הסוגיות האתיות שהיא מעלה.

כמו כן, בחר שניים מתוך:

דיני משפחה
מודול זה לוקח ילדים, מערכות יחסים, חטיפת ילדים והתעללות במשפחה. דיני משפחה מלאים בתחומים רגישים, כך שלצד הבנה מעמיקה של אופן הפעולה של יחסי משפחה, תצטרך לפתח מיומנויות ניסוח ומשא ומתן משפטי חזקות.

חוק תעסוקה
מודול זה בוחן את האיזון העדין בין עובד, מעסיק, איגודים מקצועיים, הממשלה והאיחוד האירופי. תוכלו לחקור את זכויות העובד, ההאטה הגלובלית, ההגנה על עובדים וילדים, ותבנו הרבה מיומנויות הניתנות להעברה למקום העבודה.

חוקי החברה
חקור את עיקרי דיני החברה המודרניים, ושקול כיצד תיאוריות ושיטות מפתח הקשורות זו לזו. אם תבחן כמה מהנושאים האתיים העכשוויים העומדים בפני עסקים מודרניים, תהיה לך הזדמנות לצבור ניסיון מעשי, ולהקים חברת 'לעג' משלך לחקור את הנושא.

דיני קניין רוחני
תחום זה של החוק מסייע בהגנה על סוגים יצירתיים ועל עבודתם. תשתמש בדוגמאות בחיים האמיתיים כדי להבין את העקרונות העומדים מאחורי כל זה, בזמן שאתה חוקר, זכויות יוצרים, פטנטים, משפט בינלאומי, תעשיות יצירתיות ומסחר.

מה אומרים התלמידים שלנו:

p.png?fv_content=true&size_mode=5

'' בחרתי בארדן מכיוון שחשבתי שהוא מובנה היטב ובניגוד לאוניברסיטאות אחרות, הם התעסקו יותר בהתקדמות הסטודנט והבנת החוק. המרצים סיפקו הדרכה ותמיכה מצוינים לאורך כל הדרך. ''

מרים עזיז,

LLB (Hons) עם סטטוס ההסמכה

דרישות הזכאות

כדי להיות זכאי לתכנית זו, עליך להיות בדרך כלל:

  • שני מקצועות ב GCE A- רמה או שווה ערך, בתוספת עובר בכיתה ג או מעל בשלושה נושאים ברמה GCSE או שווה ערך; או
  • השלים תוכנית גישה מוכרת או שווה ערך.
  • עבור תלמידים אשר הלמידה הקודמת שלהם לא נלמד באנגלית: IELTS 6.0 או שווה ערך (לא פחות מ 5.5 בכל רכיב).
אם יש לך ניסיון בעבודה

אנו מעודדים ומעריכים בחיוב יישומים מאלה המוכיחים את המוטיבציה שלהם ללמוד את התוכנית. אנו נבקש את ההצהרה האישית שלך, יחד עם קורות החיים שלך והפניות לתמיכה ביישום שלך.

אגרות

13,500 ליש"ט (בריטניה

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

אודות בית הספר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... קרא יותר

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. קרא פחות