LLM בדיני סייבר

כללי

תיאור התכנית

הפקולטה למשפטים University of Johannesburg מציעה תואר שני במשפטים LLM או לתואר שני בדיני סייבר.

תוכנית LLM זו היא תוכנית sui generis הדנה בהיבטים הקשורים לחוק הסייבר. היבטים אלה של חוקי הסייבר עוטפים את הצומת הקיים בין החוק למהפכה התעשייתית הרביעית (4IR). היא גם שמה לה למטרה לספק לסטודנטים ידע ומיומנויות משפטיות וטכניות מעמיקות בביסוס והטמעת תוכניות, מדיניות ומסגרות משפטיות הקשורות לתחום ההולך ומתרחב של דיני הסייבר. באופן מוארך יותר, תכנית המאסטר בדיני סייבר מבהירה הן את היתרונות ואתגרים אותם מציעות טכנולוגיות המידע והתקשורת (ICT) לחברה. לפיכך הוא מציג בפני התלמידים את ההיבטים החשובים של החוק העוסק באופן אימץ את היתרונות של תקשוב ווויסות או השליטה על האתגרים הנובעים ממגעי תקשוב אלה.

בכך מוזמנים מומחים בתעשייה בתחום דיני הסייבר לספק תובנות מעשיות על החוק ורלוונטיותו ל- 4IR.

כתוצאה מכך התוכנית מפרטת, באופן אלמנטרי ומומחה, הן את היתרונות והחסרונות של החוק בהתמודדות עם ההתפתחויות העולות כתוצאה מ- 4IR. יתר על כן היא קובעת מסגרות שניתן לעבוד בהן באופן חוקי המטפלות ביתרונות ומגבלות אלה בעידן דיגיטלי.

Made with Canon 5d Mark III and loved analog lens, Leica APO Macro Elmarit-R 2.8 / 100mm (Year: 1993)

על התוכנית

משך המופע: 12 חודשים

שיטה: גישה מעורבת הכוללת שימוש בשיעורים ודיונים מקוונים ו / או פעילויות.

הערכה: פעילויות כיתתיות, דיונים פרטניים או קבוצתיים, מטלות כתובות, מבחנים ובחינות, וכן עבודת מחקר.

תוצאה: עם סיום לימודי התואר השני במשפט סייבר, הסטודנטים יקבלו תואר שני במשפטים בסייבר University of Johannesburg .

תוכן תכנים

התוכנית נועדה להעצים את הבנת התלמיד בנושאים המצוינים להלן ולהעניק לתלמידים הבנה מקיפה של העקרונות, הסטנדרטים וההנחיות כיצד להתמודד בזמן אמת עם היתרונות של 4IR והתמודדות עם עמדת החוק בתגובה ל- 4IR.

בהתאם, התכנית כוללת שלושה קורסי חובה ושני מודולי בחירה (בחירות). כך, התלמידים נדרשים להירשם לכל מודולי החובה ולבחור בחירה אחת מבין המודולים האלקטיביים המפורטים.

1. מודולי חובה

1.1 חוק פרטיות על מידע ומידע:

(א) מודול זה מספק סקירה רחבה של חוקים ועקרונות פרטיות למידע ולמידע. הוא מפרט גם את מהותם, חשיבותם והשפעתם של עקרונות אלה על החברה.

(ב) הוא גם בוחן את השפעת 4IR על איסוף נתונים ועיבוד החוקיים. העקרונות המסדירים איסוף ועיבוד נתונים מנחים דיון זה.

1.2 מסחר אלקטרוני או אלקטרוני:

(א) מודול זה לומד מסחר אלקטרוני או מסחר אלקטרוני. המוקד הוא, בין היתר, בגיבוש הסכמים מסחריים ופורמליות נדרשת הנוגעת להקמת חוזים אלה. זה מכסה גם את העקרונות המשפטיים הזמינים להגנה על צרכנים העוסקים באינטרנט או אלקטרונית.

1.3 פשעי רשת ואבטחת רשת:

(א) זה מכיל דיון מלא בנושא פשעי רשת ואבטחת רשת. תרחישים מבוססי עובדות נדונים כדי להמחיש את חוזקות ומגבלות החוק בוויסות פשעים שבוצעו באופן מקוון או שבוצעו באמצעות האינטרנט ככלי או כלי.

(ב) זה מכסה גם את עמדת החוק ביחס לפשעים שביצועם אינו דורש התערבות אנושית או שליטה אנושית בטכנולוגיה. באופן זה, AI, רובוטים או מכונות משמשים כדוגמה.

2. מודולים או קורסים בחירה

2.1 פתרון מחלוקות מקוון

(א) זה מכסה את טיבם וחשיבותם של תקני תקשוב ביישוב סכסוכים משפטיים. דוגמאות מעשיות ותעשייתיות משמשות כדי להבהיר את התפקיד שממלאות התקשוב או יכולות למלא ביישוב הסכסוכים האפקטיבי והיעיל.

(ב) בנוסף, מודול זה מכסה את ההיבטים הקשורים לחוק, למשל, משפט פלילי, דיני עבריינות ודיני ראיות, ביישוב סכסוכים באמצעות מנגנון יישוב סכסוכים מקוון.

2.2 ממשל אלקטרוני או אלקטרוני

(א) מודול זה דן בהשפעה המשפטית של תקשוב על מתן שירותי הממשלה לחברה. זה מדגים את הרעיון הכללי לממשל אלקטרוני ובוחן את שירותי הממשל האלקטרוני הרלוונטיים השונים.

(ב) הוא בוחן גם את הכלי והעקרונות הנחוצים לממשל אלקטרוני.

מגישים בתוכנית

פרופסור M Njotini הוא מוביל התוכנית או רכז התוכנית.

מי צריך להשתתף?

התוכנית מכסה או מיועדת לכסות מגוון רחב של תחומים או תעשיות המשתרעות מעבר, בין היתר, למקצועות המשפטיים, הפלילייים או הטכניים.

דרישות כניסה

כתנאי קבלה מינימאלי, סטודנטים חייבים להשיג 65% בממוצע למקצועות המשפטים או המשפטים בתואר LLB.

סטודנטים זרים

סטודנטים שאינם דרום אפריקאים צריכים לברר מהפקולטה את דרישות החקיקה.

יישומים

צריכת הסטודנטים הבאה תהיה בפברואר 2020. הפקולטה שומרת לעצמה את הזכות לא להציע מודולים מסוימים בשנה ספציפית

הערה: ניתן לקבל מידע נוסף הנוגע לתואר ו / או לתהליך הבקשה על ידי פנייה לפקולטה:

גב 'אנדני רמולונגו
טל ': 011 559 3552
דוא"ל: aramulongu@uj.ac.za

עדכון אחרון: May 2020

אודות בית הספר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... קרא יותר

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. קרא פחות