LLM במשפט בינלאומי לבנקאות

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

התשתית המשפטית והרגולטורית והמושגים התיאורטיים הבסיסיים העומדים בבסיס המימון הגלובלי חלו שינויים יסודיים מאז 2008. זו השפיעה עמוקות על תיאוריית המשפט הפיננסי ועל הפרקטיקה, כמו גם על הפעילות של המימון הגלובלי.

התפתחויות אלה, שנעו בין שיטות מימון מתמשכות, השפעת טכנולוגיה ותשתית רגולטורית מורכבת, יצרו סביבה מאתגרת עבור אלה המעוניינים לעבוד בתחום רחב יותר של בנקאות ופיננסים גלובליים כמובילים בתעשייה או קובעי מדיניות ו רגולטורים.

קריירה מוצלחת בשווקים הגלובליים של היום דורשת ידע נרחב ומעמיק של חוקים מורכבים ומתוחכמים בעולם הפיננסי והמקומי, תקנות ונהלים. מיומנות זו עשויה שלא להתפתח ללא מחקר מקיף והבנה מוצקה של תיאוריות כלכליות ותקיפות התומכות בפעילות הפיננסית הגלובלית המשתרעת להשפעה המפריעה של הטכנולוגיה הפיננסית.

תוכנית זו היא אידיאלית עבור אלה המבקשים קריירה מוצלחת בענפי המשפט, החשבונאות והבנקאות, או אלה השואפים לעבוד עם רשויות רגולטוריות, בנקים מרכזיים וארגונים אחרים במגזר הציבורי. הבוגרים ימקמו את עצמם כבעלי מומחיות גבוהה ומנהיגים עתידיים בתחום הבנקאות והפיננסים.

מבנה התוכנית

בהתבסס על המומחיות המשפטית והמימון הפיננסי של אדינבורו, תוכנית זו, הנלמדת על ידי מומחים בינלאומיים מובילים, מציעה מחקר בין-תחומי על ההיבטים המשפטיים והכלכליים של דיני הבנקאות והבינלאומיים הבינלאומיים, ועל הרגולציה הפיננסית העולמית.

לסטודנטים קודמים הייתה הזדמנות להשתתף בהרצאות אורח מרמקולים בכירים, החל מראשי הרגולטורים המובילים, כולל ראשי הרשות האירופית לבנקאות ורשות הרגולציה הפרודנלית, לפרופסורים מכובדים ולכלכלנים מצטיינים.

התוכנית מתמקדת ב:

 • ניתוח אינטרדיסציפלינרי של המדיניות הרגולטורית והמבנים העומדים בבסיס המימון הבינלאומי בבריטניה, האיחוד האירופי, ארה"ב ואסיה;
 • התפקיד המרכזי שמילאה תשתית המשפט הפרטי ותיעוד הנלווה לתמיכה בבנקאות העולמית ובעיקר בעסקאות פיננסיות בינלאומיות; ו
 • תפקידים של עורכי דין בבניית עסקאות בנקאות בינלאומיות ועסקאות מימון תאגידים.

שים לב כי בשל נסיבות בלתי צפויות או חוסר ביקוש עבור קורסים מסוימים, ייתכן שלא נוכל להפעיל את כל הקורסים כפי שפורסם לבוא בתחילת השנה האקדמית.

אפשרויות קריירה

בוגרי העבר הצטרפו, או התקדמו מראש, עם קריירה, בנקים בינלאומיים גדולים, משרדי עורכי דין בינלאומיים, סוכנויות רגולטוריות, בנקים מרכזיים, חברות ייעוץ במגזר הפרטי, מפעילי FinTech, הון סיכון ופירמות פרטיות, חברות לניהול נכסים, חברות ציות וחשבונאות וארגונים אחרים במגזר הציבורי והפרטי.

דרישות כניסה

מינימום בריטניה 2: 1 בהצטיינות תואר, או המקבילה הבינלאומית שלה, במשפטים, כספים, חשבונאות, ניהול או עסקים מחקרים.

כמו כן, נבחן מועמדים בעלי תואר שני ב -1: 1 בבריטניה, או המקבילה המקבילה שלהם, לנושא אחר, אם הם יכולים להוכיח את ההשתלמות או הניסיון הגבוהים של נושאים משפטיים בתחום המשפט והפיננסים.

הכישורים האחרים והניסיון המקצועי שלך ייחשבו גם כחלק מהבקשה שלך.

הכניסה לתוכנית זו היא תחרותית. עמידה בדרישות המינימום לתמורה אינה מבטיחה הצעת מחקר.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

 • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה

  • רשימת UKVI של רוב המדינות דוברות אנגלית
 • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
 • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
 • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
 • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
 • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות