LLM במשפט בינלאומי: פשע, צדק וזכויות אדם

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

עבור אלה המבקשים הבנה מעמיקה יותר של מבנים גלובליים יותר אשר שולטים צדק פלילי, כמו גם את סוגיות עדינות מאתגר משפטי צדק פלילי, קורס זה מציע הזדמנות לימודית ייחודית והוא בחירה מצוינת עבור אלה המבקשים הזדמנויות משפטיות ברחבי העולם.

Pathway זה מסתמך על עוצמות המחקר של בית הספר למשפטים בבירמינגהם במשפט הבינלאומי, המשפט ההומניטארי הבינלאומי, משפט פלילי וצדק וזכויות אדם, ומאפשר לתלמידים לפתח מומחיות במגוון רחב של נושאים רלוונטיים למשפט בינלאומי.

ניתן ללמוד מודולים במשפט הפלילי הבינלאומי, הארצי והאירופי, לצד עוד התמחויות בעלות אופי ארצי ורוחב של מודולי זכויות אדם. באמצעות המודלים המתקדמים שלנו למלחמה בטרור, ואלה המתמקדים בסוגיות משפטיות תיאורטיות או מעשיות ספציפיות (החל מהצדק המשקם ועד עבריינים שסבלו מפגיעה נפשית), כמו גם במודולי זכויות האדם המומחים שלנו, אנו מציעים לתלמידים שלנו הזדמנות ייחודית רחבה לימוד והתמחות מעמיקה.

עבור אלה המבקשים הבנה מעמיקה יותר של מבנים גלובליים יותר אשר שולטים צדק פלילי, כמו גם את סוגיות עדינות מאתגר משפטי צדק פלילי, קורס זה מציע הזדמנות לימודית ייחודית והוא בחירה מצוינת עבור אלה המבקשים הזדמנויות משפטיות ברחבי העולם.

למה ללמוד את הקורס הזה

 • בחירת מודול - אחד הטווחים הרחבים ביותר של מודולים LLM זמין בבריטניה
 • מעסיקים - תוכנית זו מספקת קבוצה נדירה של מודולים מיוחדים לעזוב בוגרי מוסמך באופן ייחודי לגידול בשווקים התעסוקה הבינלאומי
 • קישורים מקצועיים - יריד חוק שנתי, ביקורים בחברות מובילות וממנה

מודולים

אתה עוקב אחר תוכנית מודולרית (180 נקודות זכות בסך הכל), הכוללת שישה מודולים לימדו (20 נקודות זכות כל אחד) ו מסה של 15,000 מילים (60 נ"ז); זה האחרון יוגש בסוף שנת הלימודים. סטודנטים בעקבות המשפט הבינלאומי: Pathway פשע, צדק וזכויות אדם ילמדו לפחות שלושה מתוך ששת המודולים שלהם מהרשימה שלהלן;

 • בעיות פשע גלובלי
 • זכויות אדם וצדק פלילי
 • חוק זכויות אדם ובריאות
 • תגובות משפטיות בינלאומיות ואירופיות לטרור
 • משפט פלילי בינלאומי וצדק
 • המשפט ההומניטארי הבינלאומי
 • חוק ארגונים
 • משפט בינלאומי פומבי
 • המשפט הפלילי הבינלאומי

התלמידים יכולים לבחור את שלושת המודולים הנותרים שלהם מתוך הרשימה המלאה של ברמינגהאם LLM Module.

למידה והוראה

ברמינגהאם של Pathways LLM נועדו לספק ניתוח מעמיק של נושאים משפטיים חשובים. המודולים הם כל 20 נקודות זכות, בהיקף של 10 שעות סמינרים כדי לאפשר לתלמידים לפתח מומחיות משמעותית בכל תחום של החוק.

הקורס LLM האחרון 12 חודשים, פועל מספטמבר עד ספטמבר. כל Pathways LLM פועלים לפי אותו מבנה בסיסי:

 • בחלק הראשון של הקורס, אתה לוקח שישה 20 מודולים אשראי: טווח זמין תלוי Pathway אתה מחליט ללכת. ההערכה באותם מודולים, על ידי חיבור או בחינה רשמית, היא בחודשים מאי ויוני.
 • בחלק השני של הקורס, המחקר שלך ולכתוב עבודת דוקטורט 15,000 מילה על נושא נבחר של החוק תחת פיקוחו של חבר צוות.

גירושין בבית הספר למשפטים

בתחילת הקורס, יש תוכנית ברוכים הבאים תוכנית אינדוקציה שנועד לעזור לך להתיישב ולהשיג הבנה של ברמינגהאם LLM. תוכלו להכיר את הדרכים השונות שבהן אנו יכולים לתמוך בך לאורך כל השנה על מנת להבטיח כי הקורס שלך LLM הוא חוויה מרגשת ומתגמלת.

סטודנטים יכולים להירשם למודולים לפני ההגעה, כמו גם בתחילת שנת הלימודים. במסגרת תהליך האינדוקציה, תקבל את ההזדמנות כדי ללמוד עוד על המודולים השונים הזמינים ולעשות בחירות התואמות את האינטרסים שלך.

לומד במשרה חלקית

כל Pathways LLM עשויים להילקח במשרה חלקית ולהשלים על פני תקופה של שנתיים. לימוד זה מתאים במיוחד עבור עורכי דין ועורכי דין המעוניינים לשלב תרגול מקצועי עם המחקר באוניברסיטה, תוך השגת נקודות CPD בתהליך.

שיעורים עבור סטודנטים במשרה חלקית על LLM ייקבע בין 09:00 - 06:00 ו התלמידים בדרך כלל יש בין 2-4 שעות הוראה בכל שבוע. דמי הם זהה למחקר במשרה מלאה, אבל הם מפוצלים על פני שנתיים.

עבור סטודנטים מחוץ לבריטניה, תהיה הזדמנות עבור אינדוקציה להכיר את מערכת המשפט האנגלי, כפי שהוא מהווה את הבסיס עבור המודולים על ההצעה. היחידה לאנגלית לתלמידים בינלאומיים מספקת מגוון תמיכה בקריאה ובכתיבה באנגלית אקדמית.

דרישות כניסה

מועמדים צריכים להיות בעלי תואר שני בהצטיינות במשפטים, או תואר בתחומי תחום אחר, עם חיבור לבחינה המקצועית המשותפת.

סטודנטים בינלאומיים

דרישות אקדמיות: אנו מקבלים מגוון של כישורים ממדינות שונות השתמש במדריך הנוח שלנו להלן כדי לראות אילו כישורים אנו מקבלים ממדינתך.

דרישות בשפה האנגלית: לקורס זה אנו מבקשים את IELTS 7.0 עם לא פחות מ- 6.5 בכל להקה, או PTE עם 67 בכל ארבעת המיומנויות. אם מוצעת לך הצעה למקום לימודים ואינך עומד בדרישת השפה, יש לך אפשרות להירשם לקורס נשיאותי באנגלית למטרות אקדמיות שלנו - אם תשלים בהצלחה את הקורס תוכל למלא את השפה ללא דרישה חוזרת להסמכת שפה.

IELTS 7.0 עם לא פחות מ- 6.5 בכל להקה כלשהי שווה ל:

 • TOEFL: 95 בסך הכל עם לא פחות מ 22 בכל להקה
 • מבחן פירסון באנגלית (PTE): אקדמי 67 בכל ארבע המיומנויות
 • אנגלית קיימברידג '(בחינות שנלקחו משנת 2015): מתקדם או מיומנות - ציון כולל מינימלי של 185, עם לא פחות מ 176 באף מרכיב
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allo ... קרא יותר

Our College of Arts and Law Graduate School is a vibrant international community of over 1500 postgraduate students. We benefit from excellent research resources and a supportive environment that allows your research to flourish. Located in the Arts building at the main Edgbaston campus, our team of academic and operational staff are on hand to offer support and advice whenever you need it. קרא פחות