LLM במשפט האירופי

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תוכנית זו מספקת את המומנטום עבור כל מי שמעוניין קריירה מתגמלת במשפט, עסקים, פוליטיקה או מדיניות בתוך האיחוד האירופי, או מעבר לכך. ידע מעמיק של החוק של האיחוד האירופי הפך אפילו יותר רלוונטי לאחר ההצבעה האחרונה של הבוחרים בבריטניה לעזוב את האיחוד האירופי. חוק האיחוד האירופי הוא נושא מורכב ומרתק, אשר שוקל יותר ויותר על מדיניות המדיניות בבריטניה, אירופה ובעולם, ולכן הידע המעמיק של המשפט האירופי חיוני לכל קריירה משפטית.

המשא ומתן על יציאתה של בריטניה מהאיחוד האירופי יעורר שאלות מורכבות עם מעמד מיוחד אפשרי לסקוטלנד (או אפילו קריאות מחודשות לעצמאות) והוסיף שכבה נוספת. גם לאחר מה שמכונה Brexit, החוק האירופי יישאר רלוונטי עורכי דין בבריטניה לא רק כאשר הם מתמודדים עם שאלות לפני Brexit, אלא גם בגלל כל עתיד היחסים בין האיחוד האירופי לבריטניה צפוי להיות מושפע מאוד על ידי זה. על רקע זה, החשיבות של ידע מתקדם בחוק האיחוד האירופי לתעסוקה במגזר הציבורי והפרטי רק תגבר.

באדינבורו, אנו נוקטים גישה בין-תחומית. תוכלו לשלב את המחקר של החוק והמערכות המשפטיות של האיחוד האירופי עם קורסים על ההשלכות הן המדיניות והכלכלה יישומית. המעורבות של מתרגלים משפטיים וקובעי מדיניות בתכנית שלנו, כמו גם הרצאות ופעילויות גבוהות של מכון אירופה, תעניק לכם מידע ממקור ראשון על המתרחש באירופה עכשיו.

מבנה התוכנית

אתה חייב להשלים 180 נקודות זכות של מחקר - 60 נקודות זכות נלקחו בעבודת חובה ואת הנותרים 120 נקודות זכות הם לקחו בקורסים לימד. קורסים אלה יובילו על ידי חברי הקהילה האקדמית של בית הספר למשפטים ואלה המתרגלים בחזית קבלת ההחלטות באירופה.

אתה צפוי להתכונן מראש על ידי קריאת החומרים הנדרשים ועל ידי המשקף על הנושאים שיש לדון, ואת השתתפותך בכיתה יובאו הערכה. עבור עבודת הדוקטורט, יהיה לך מפקח שממנו ניתן לצפות הדרכה ותמיכה, אבל מטרת העבודה היא לאפשר לך באופן עצמאי לעצב ולנהל פיסת מחקר וניתוח.

שים לב כי בשל נסיבות בלתי צפויות או חוסר ביקוש עבור קורסים מסוימים, ייתכן שלא נוכל להפעיל את כל הקורסים כפי שפורסם לבוא בתחילת השנה האקדמית.

תוצאות למידה

בתום תכנית זו, התלמידים היו צריכים לקבל הבנה מתוחכמת של המערכת המשפטית של האיחוד האירופי ותהליכי קבלת ההחלטות שלו, וכן ידע מהותי על המדיניות / קווי הקורסים שנבחרו.

הם יחקרו גישות שונות לנושא ויצרו היכרות רבה יותר עם חומרי מחקר ושיטות.

אפשרויות קריירה

LLM במשפט האירופי הוא לא רק עבור בוגרי חוק אשר מתכננים לפתח קריירה בתחום החוק של האיחוד האירופי, אלא גם עבור סטודנטים למשפטים או עורכי דין בפועל מחפשים להשיג יתרון תחרותי בשוק התעסוקה באופן כללי יותר בתוך החוק, עסקים או מדיניות. בוגרים רבים לפתח קריירה דינמית עובד בבריסל, הבית של הנציבות האירופית.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה, בחוק.

אנו יכולים גם לשקול תואר שני בהצטיינות בבריטניה, או המקבילה הבינלאומית שלה, בנושא מדעי החברה.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

אפשרויות קריירה

LLM במשפט האירופי הוא לא רק עבור בוגרי משפטים אשר מתכננים לפתח קריירה בתחום החוק של האיחוד האירופי, אלא גם עבור סטודנטים למשפטים או עורכי דין בפועל מחפשים להשיג יתרון תחרותי בשוק התעסוקה באופן כללי יותר בתוך החוק, עסקים או מדיניות . בוגרים רבים לפתח קריירה דינמית עובד בבריסל, הבית של הנציבות האירופית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות