LLM במשפט מסחרי בינלאומי ופרקטיקה (למידה מקוונת)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תוכנית זו שואפת לספק לך הבנה עמוקה יותר של האופן שבו פועל המשפט המסחרי הבינלאומי בפועל, עם מגוון של אפשרויות כמובן המשקפים את האינטרסים, הניסיון והתמקדות בתעשייה של הצוות האקדמי שלנו.

גלובליזציה והתפתחויות בטכנולוגיה הובילו לעלייה ניכרת בסחר הבינלאומי בסחורות ובשירותים, בהשקעות בינלאומיות ובפיתוח שווקים פיננסיים בעולם. במקביל, עולם הסחר הבין-לאומי ראה גידול משמעותי בהסדרת הפעילות המסחרית ברמה הארצית והבינלאומית ובתביעות בינלאומיות ובבוררויות. זה LLM שואפת לעזור לך להבין את ההקשר הבינלאומי שבו העסק פועל כיום.

התוכנית מתמקדת בתגובות המשפטיות להתפתחויות המעצבות את המסחר הבינלאומי כיום, שכן עורכי דין ואנשי מקצוע עסקיים נדרשים יותר ויותר להסתכל מעבר לחוק המקומי כדי למצוא פתרונות המתאימים לצרכים העסקיים הבינלאומיים שלהם והזדמנויות.

מבנה התוכנית

להעניק תואר ראשון במשפט מסחרי בינלאומי LLM

במהלך הלימודים שלך, תהיה לך גם הזדמנות ללמוד עד שני קורסים מתחומים שונים כגון חוק טכנולוגיית המידע, דיני קניין רוחני, ומשפט רפואי.

יש לציין את הבחירה של קורסים זמינים בכל שנה נתון עשוי להשתנות.

תוצאות למידה

LLM במשפט מסחרי בינלאומי

הקורסים מאפשרים לך לפתח הבנה מעשית של סוגיות משפטיות סביב תעשיות ספציפיות, שווקים, יחסים מסחריים. הם גם מאפשרים הבנה כללית רחבה יותר של נושאים מרכזיים כגון הרמוניה, רגולציה ותאימות.

התוכנית תאפשר לכם להסתכל מעבר לתוכן הטכני של החוק הרלוונטי ולחשוב בצורה ביקורתית על הבעיות הבסיסיות ופתרונות סותרים. לאחר לימוד התוכנית, תצא מתוך הבנה לא רק של סוגיות משפטיות, אלא גם ביחס לעקרונות אתיים ולהקשר החברתי והכלכלי. כאן מושם דגש מיוחד על ההקשר הכלכלי והמסחרי.

אפשרויות קריירה

רוב התלמידים על תוכניות LLM של בית הספר למשפטים על ידי למידה מרחוק באינטרנט הם באמצע הקריירה, והם לעתים קרובות לעבוד על גבולות בינלאומיים. רבים כבר כבר הוקמו בקריירה שלהם, אבל רוצים להשתמש בתוכנית כדי לאחד מיומנויות וידע שנצבר לאורך זמן.

בוגרי תוכניות הלימוד המקוונות שלנו מתקדמים למגוון תחומי הקריירה במשפט ובתחומים משפטיים נלווים, לרבות עבודה בחברות מקומיות ובינלאומיות, מחלקות משפטיות ממשלתיות, מוסדות ציבור אחרים, ארגונים בינלאומיים ואקדמיה. התוכניות הן גם פלטפורמה אידיאלית למחקר מתקדם.

עבור חלק מהבוגרים, סיום מוצלח של התוכנית תוביל לקידום במיקומם הנוכחי. אחרים מכוונים לפתח כיוון מקצועי חדש לגמרי. התוכנית נועדה לתמוך בתלמידים בתוצאה שאליה הם שואפים, באמצעות פיתוח הידע והבנה של החוק, אך גם באמצעות רכישת מיומנויות הניתנות להעברה, ולא פחות מכך, ניסיון של התמודדות עם אנשי אקדמיה מובילים בתחום ועם תלמידים אחרים.

הפרופיל של למידה מרחוק באינטרנט לתלמידי LLM והצרכים שלהם להנחיית הקריירה מוכרים על ידי שירות הקריירה של האוניברסיטה, המציע משאבי מידע רלוונטיים לקריירה בינלאומית ולא משפטית, ואת ההזדמנות לארגן התייעצויות אישיות עם תלמידים המבוססים מרחוק.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה. התואר שלך לא צריך להיות בנושא של החוק, אבל זה חייב להיות ממוסד מוכר להשכלה גבוהה.

אנו נשקול גם את הכישורים האחרים והניסיון המקצועי שלך כחלק מהבקשה שלך.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אדינבורו

בית הספר למשפטים של אדינבורו, בשיתוף עם המחלקה לחינוך בשפה האנגלית של האוניברסיטה, פיתח מבחן שפה אלטרנטיבי בשפה האנגלית למועמדים לתכניות ללימודי המשך מרחוק לתואר שני במכללה ללימודים מתקדמים לשנת הלימודים 2017/18.

המבחן הוא חלופה לבדיקות השפה האנגלית המקובלות כיום על ידי האוניברסיטה, כגון IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ו- CPE.

שים לב כי בדיקה זו יכולה לשמש רק כדי לספק את דרישות השפה האנגלית עבור כניסה לתוכנית לתואר ראשון בחוק על ידי למידה מרחוק באינטרנט בבית הספר למשפטים של אדינבורו, אוניברסיטת אדינבורו.

מועדי יישום

  • תאריך תחילת התוכנית: 14 בינואר 2019
  • מועד אחרון להגשה: 13 בנובמבר 2018

אנו ממליצים מאוד להגיש את הבקשה שלך הושלמה מוקדם ככל האפשר, במיוחד אם אתה גם המבקש מימון או ידרוש ויזה. אנו עשויים לשקול יישומים מאוחרים אם יש לנו מקומות זמינים.

אנו עוקבים אחר מספרי יישומים בקפידה כדי להבטיח שנוכל להתאים את כל אלה שמקבלים הצעות. לכן, ייתכן שיהיה צורך לסגור את התוכנית לפני המועד האחרון שפורסם. אם זה המקרה, נניח הודעת אזהרה של ארבעה שבועות.

איך ליישם

עליך לשלוח הפנייה לבקשה שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות