LLM במשפט מסחרי בינלאומי

כללי

תיאור התכנית

התוכנית תהיה אטרקטיבית במיוחד לבוגרי משפטים המעוניינים לפתח התמחות במשפט מסחרי, ובעיקר יכולת להבין וליישם משפט מסחרי בתרחישים רב-משפטיים. התוכנית תשפר את סיכויי הקריירה של בוגרים, מתחילים קריירה במקצועות המשפט, יועצים משפטיים לגופים מסחריים וכל עורכי דין שעבודתם תכלול יחסי מסחר חוצי גבולות.

סקירה כללית

מדוע לבחור ב- LLM במשפט מסחרי בינלאומי

בית הספר למשפטים

בית הספר למשפטים הוא מחלקה בפקולטה לאמנויות, מדעי הרוח והחברה. הוא ממוקם בקומת הקרקע של בניין הקרן.

לבית הספר למשפטים יש גם מסורת ארוכה של התחייבות לפתח את המיומנויות הניתנות להעברה של סטודנטים באמצעות פרויקטים כגון משפטנים מתקדמים ו- Moot Court, ובאמצעות מודולי ליבה חדישים כגון יישוב סכסוכים חלופיים. כל היוזמות הללו מקדמות חשיבה הוליסטית 'תמונה גדולה' ויכולות לשפר במפורש את המיומנויות הרכות של התלמידים כמו פתרון בעיות, קבלת החלטות, תקשורת, עבודת צוות, תכנון, חשיבה ביקורתית ויכולות יחסי אנוש. בשילוב עם יוזמות החינוך הקליניות החובה שלנו, הם מספקים דחף משלב - מקדם תחושת קוהרנטיות בין תוכניות לימוד מסוימות ומאפשרים לתלמידים להבין כיצד הלמידה שלהם חלה בהקשרים מסוימים. אין זה מפתיע כי בוגרינו סיימו כשותפים במשרדי עורכי דין גדולים, כשותפים במשרדי רואי חשבון גדולים, על הבר, בתפקידים בכירים במשרדי ממשלה, ארגונים לא ממשלתיים, באיחוד האירופי, באקדמיה ובתעשייה הפרטית.

סטודנטים לתארים מתקדמים נהנים גם ממומחיות מחקרית זו, בין אם הם מחליטים להירשם ללימודי LLM כללית או LLM מומחים (LLM משפט מסחרי בינלאומי, זכויות אדם במשפט פלילי או משפט אירופי והשוואתי), או מתחייבים לימודי תואר שני במחקר כחלק מהמשמעותיים שלנו. קבוצת דוקטורנטים של סטודנטים.

בית הספר גם מחויב מאוד לעבוד עם המקצוע המשפטי העוסק, מחלקות ממשלתיות, ארגונים לא ממשלתיים ובעלי עניין רלוונטיים אחרים בכל תחומי המשפט. פיתחנו קשרי עבודה חזקים במיוחד עם אן גרדה סיוחנה ומשרד נציבי ההכנסות. טיפלנו גם בקשרים בינלאומיים חזקים וניתן לתלמידים שלנו לבצע מיקומים בקנדה ובארה"ב. הסטודנטים שלנו יכולים גם לבלות שנת לימודים מלאה באוניברסיטה אירופית במלטה, קפריסין, יוון, איטליה והולנד. יש לנו גם קשרים עם אוניברסיטאות בגרמניה, צרפת וספרד בהן נלמדים נושאים בשפת האם. יש לנו גוף סטודנטים בינלאומי מאוד תוסס בבית הספר למשפטים. סקר סטודנטים בינלאומי שנערך לאחרונה, בו השתתפו למעלה מ -5000 סטודנטים בינלאומיים הלומדים כיום בשבע האוניברסיטאות האיריות, הצביע על UL מספר אחת במתן חווית הסטודנטים הטובה ביותר, התמיכה הטובה ביותר לסטודנטים וקבלת הפנים החמה ביותר באירלנד. UL היא גם בין 100 האוניברסיטאות המארחות בארסמוס על פי הנתונים הסטטיסטיים האחרונים שפרסמה נציבות האיחוד האירופי.

מדוע לבחור בתואר שני במשפט מסחרי בינלאומי?

תואר שני במשפט מסחרי בינלאומי זכה להצלחה רבה בתכנית UL מאז הקמתה, כאשר בממוצע למעלה מ 88% מהבוגרים מצאו עבודה תוך שנה מסיום הלימודים. התוכנית תהיה אטרקטיבית במיוחד לבוגרי משפטים המעוניינים לפתח התמחות במשפט מסחרי, ובעיקר יכולת להבין וליישם משפט מסחרי בתרחישים רב-משפטיים.

תואר שני במשפט מסחרי בינלאומי טובל את הסטודנט לתואר שני בהיבטים מפורטים יותר של המשפט המסחרי, כמו גם בפיתוח מחקרים משפטיים הניתנים להחלה רחבה ומיומנויות אחרות הניתנות להעברה. הדגש הוא על אותם תחומי משפט, כגון אשראי וביטחון, קניין רוחני ודיני תחרות, שהם קריטיים להפעלת כל מיזם מסחרי בעולם המודרני. התוכנית לוקחת בחשבון גם את הבינלאומיות הגוברת של המסחר עם מודולים בחוקי התחרות העולמית ובארגוני סחר בינלאומיים. מוקד בינלאומי זה של התוכנית מספק הזדמנויות לבוגרים למצוא עבודה, לא רק באירלנד, אלא בתחומי שיפוט רבים אחרים.

בחר מתוך מגוון רחב של מודולים כולל:<UL>

חוק ארגוני סחר בינלאומייםחוק איגודים עסקיים בינלאומיים / ממשל תאגידיחוק התחרות הגלובליתהגנה בינלאומית על קניין רוחניחוק נגד טרור ועסקים בינלאומייםUL>

תוכן התוכנית

ניתן לקחת תואר זה במשרה מלאה, שתים עשרה חודשים, או במשרה חלקית עשרים וארבעה חודשים. סטודנטים במשרה מלאה מסיימים את התוכנית על פני תקופה של שנים עשר חודשים על ידי לקיחת ארבעה מודולים גם בסמסטר הסתיו וגם באביב, לפני שסיימים עבודת גמר במהלך סמסטר הקיץ. סטודנטים במשרה חלקית מסיימים את התוכנית במשך 24 חודשים על ידי לקיחת שני מודולים גם בסמסטר הסתיו וגם באביב של כל שנה, לפני שסיימו עבודת גמר בסמסטר הקיץ של השנה השנייה. בחירת המודול לכל סמסטר תהיה בהסכמה עם מנהל הקורס.

נושא עבודת הדוקטורט נקבע במהלך סמסטר האביב, בפיקוח חבר סגל, ומוגש בסוף סמסטר הקיץ.

סמסטר 1<UL>

LA6001 כישורי מחקר משפטי מתקדמיםחוק LA6031 של ארגוני סחר בינלאומייםLM6021 אגודות עסקיות בינלאומיותLM6011 עסקאות בינלאומיותUL>

סמסטר ב '<UL>

מתודולוגיית דיסרטציהUL>

3 בחירות מתוך<UL>

חוק התחרות העולמי LA6032חוק נגד טרור LA6022 ועסקים בינלאומייםLA6112 הגנה בינלאומית על זכויות קניין רוחניLA4062 דיני עבודה בינלאומייםLA6102 חוק אשראי וביטחוןLA6072 דיני נזיקין בינלאומיים ועסקיםUL>

סמסטר 3<UL>

מַסָהUL>

כאשר סטודנט מעוניין להשלים את התואר השני במשך שנתיים של לימוד במשרה חלקית, יילקחו שני מודולים בכל ארבעה סמסטרים ולאחריהם עבודת גמר בת 15,000 מילים. בחירת המודול תתבצע בהסכמה עם מנהל הקורס.

דרישות כניסה

תואר שני בכיתה ב 'בתואר ראשון במשפטים (דרגה 8 - רשות הכישורים הלאומית של אירלנד) יידרש להרשמה לתכנית תואר שני זה. בנסיבות חריגות, מועמד שאינו יכול לעמוד בדרישת התואר הראשון עשוי להתקבל על בסיס ניסיון מקצועי רלוונטי.

מה לכלול ביישום שלך<UL>

תמלילי תעודה ותעודות.הסמכת שפה באנגלית אם אנגלית אינה שפתך הראשונה.תרגום מוסמך לאנגלית של התמלילים / אישורים שלך כאשר התמלילים המקוריים הם בשפה שאינה אנגלית.העתק של תעודת הלידה או הדרכון.UL>

דרישות שפה אנגלית

מועמדים ששפת האם שלהם אינה אנגלית חייב לספק הוכחה לאף אחת משתי successf לפני UL השלמת ההסמכה לתואר לימד דרך המדיום של אנגלית או לפגוש באחד מהקריטריונים הבאים (לא יותר משנתיים לפני היישום):

הכישורים המקובלים בשפה האנגלית כוללים את הדברים הבאים:<UL>

בחינות בגרות ממדינות אירופה בהן אנגלית מוצגת כנושא ורמה מקובלת מושגות.תעודת יציאה מאירי אנגלית - דרגה ד 'בדרגה ומעלה.TOEFL - 580 (מבוסס נייר) או 90 (מבוסס אינטרנט).IELTS - ציון מינימלי של 6.5 * עם לא פחות מ 6 בכל רכיב אחד.מבחן אנגלית למטרות אנגלית ואקדמיות (ETAPP) - כיתה ג 1.שפה אנגלית ברמת GCE 'O' / שפת אנגלית GCSE - כיתה ג 'ומעלה.הערכת קיימברידג 'אנגלית - תעודת בקיאות באנגלית - כיתה ג / תעודה באנגלית מתקדמת בכיתה ב'.לוחות בחינה של GCE - נציגות אוקספורד בבחינות מקומיות - סינדיקט בחינות מקומיות בקיימברידג '- תעודת בית ספר עובר 1-6 / מועצת הכניסה ובחינות בית הספר באוניברסיטת לונדון - תעודת בית ספר עובר 1-6.UL>

תוצאות בבחינות שאינן המפורטות לעיל עשויות להתקבל גם ככאלה העומדות בדרישות השפה האנגלית שלנו. פנה לאגף החינוך הבינלאומי לקבלת ייעוץ.

פרופיל בוגר

ה- LLM במשפט מסחרי בינלאומי מושך סטודנטים מסין, גרמניה, הודו ומשפטים רבים אחרים. התוכנית מאפשרת לסטודנטים להתמחות במשפט מסחרי ולפתח את האנגלית המשפטית והאנגלית המסחרית השולטת בעולם המסחר. סטודנטים בינלאומיים מגיבים בחיוב ל- UL ולתכנית.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow.

The University of Limerick is a distinctive, pioneering and connected university that shapes the future through educating and empowering people to meet the real challenges of tomorrow. קרא פחות