LLM במשפט מסחרי בינלאומי

כללי

קרא עוד על תכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

LLM החדש במשפט מסחרי בינלאומי מעניק לך ידע מקצועי על הרגולציה של הסחר הבינלאומי, וכן הבנה מעמיקה של ההקשרים החברתיים, הכלכליים והפוליטיים הרחבים יותר, המעצבים את המשפט המסחרי והפרקטיקה המודרנית.

הקורס מציע מגוון רחב של מודולים עכשוויים, אקדמיים קפדניים ומיומנויות מוכווני. תוכלו לרכוש ידע הליבה של המסגרת הסביבה הרגולטורית של המסחר המודרני תוך שיש את הגמישות להתאים את התואר שלך כדי להתאים את האינטרסים הספציפיים שלך ואת שאיפות הקריירה על ידי בחירה מתוך מגוון של מודולים משפטיים מומחה (ומודולים אופציונליים מבית הספר לניהול ).

לא משנה מה תבחר, הלימודים שלך יבדקו נושאים עכשוויים מרכזיים כגון התפתחויות בטכנולוגיית המידע, סחר חופשי, פרוטקציוניזם סחר, Brexit, וקיימות.

דירוגים

University of Bradford מדורגת 301-400 בעולם עבור עסקים וכלכלה של 2019 טיימס ההשכלה הגבוהה בעולם אוניברסיטת דירוגים.

107941_the-business-ranking.jpg

דרישות כניסה

 • 2: 2 או מעל בכל נושא, או ניסיון רלוונטי בעבודה בוגר תואר שני.

דרישות השפה האנגלית

 • IELTS ב 6.5 או שווה ערך עם מינימום של 5.5 בכל מבחן משנה.

אם אתה לא עומד בדרישה של IELTS, אתה יכול לקחת University of Bradford מראש הקורס אנגלית הקורס.

מה תלמד

אינטוקציה אינטנסיבית בת שבועיים, בתחילת הקורס, מבטיחה שכל התלמידים, כולל אלה שאינם חוקיים ו / או רקע בינלאומי, ילמדו את מושגי הליבה והכישורים האקדמיים הדרושים להשגת תוצאות הלמידה.

התלמידים לוקחים 180 נקודות זכות של מודולים הכוללים מרכיב לימד של 120 נקודות זכות, ו 60 מסה אשראי.

הסטודנטים יידרשו לקבל 40 נקודות זכות של מודולים מרכזיים, המכסים נושאים בנושאים של רגולציה ואכיפה; ואת חוק פיתוח בר קיימא בעסקים וחברה אשר יחקור נושאים הליבה לספק את הרקע הנדרש והקשר רחב יותר של הסביבה המודרנית שבתוכה פועלים עסקים הרגולציה שלהם.

בנוסף, יידרשו הסטודנטים לקבל סך של 60 נ"ז של מודולים מהבאים (20 נ"ז כל אחד), אשר יספקו ידע ספציפי ומעמיק בהיבטים המקצועיים של המשפט המסחרי:

 • פתרון סכסוכים מסחריים
 • חוזים מסחריים בינלאומיים ומסחר אלקטרוני
 • חוק הקניין הרוחני הבינלאומי
 • בנקאות ופיננסים בינלאומיים
 • דיני סחר והשקעות

20 מודול האשראי הסופי של LLM במשפט מסחרי בינלאומי הוא בחירה אשר ניתן לבחור מתוך הרשימה לעיל, מתוך מאגר רחב יותר של מודולים נושא ללימודי המשך מבית הספר למשפטים כגון עסקים, זכויות אדם וסביבה, חוק הנפט , שינוי חוק אקלים, או מודולים ממחלקות אחרות כגון בית הספר לניהול.

לתשומת לבך, לכניסת 2020, מידע המודול עשוי להשתנות.

מודולים

הליבה

 • יסודות המשפט והכישורים (LAW7029-R)
 • דיני פיתוח בר-קיימא בעסקים וחברה עכשווית (LAW7030-B)
 • תיאוריה ומעשה תקינה (LAW7035-B)
 • LLM דיסרטציה (LAW7032-E)

אוֹפְּצִיָה

 • חוזים מסחריים בינלאומיים ו- E-Commerce (LAW7031-B)
 • חוק סחר בינלאומי והשקעות (LAW7045-B)
 • חוק הקניין הרוחני הבינלאומי (LAW7008-B)
 • פתרון סכסוכים מסחריים (LAW7036-B)
 • דיני בנקאות ומימון בינלאומיים (LAW7037-B)
 • חוק תחרות בינלאומית (LAW7007-B)
 • Cyberlaw (LAW7039-B)

בחירה

למידה והערכה

תלמדו בקבוצות קטנות בסביבה לימודית אינטראקטיבית ומרתקת.

תהיה לך הזדמנות במודולים מסוימים להיות מעורב בחינוך משפטי קליני, שבו אתה מרוויח ניסיון מעשי בעבודה עם מקרים בחיים האמיתיים, תוך תמיכה של אנשי אקדמיה.

הקורס משופר גם על ידי ביקור ברמקולים אורחים מכל תחומי החיים, כולל מקצועות משפטיים, אקדמיה, ועסקים.

עמלות, מימון ומלגות

שכר לימוד

 • בית / האיחוד האירופי: 7,190 פאונד לשנה
 • בינלאומי: 16,840 ליש"ט לשנה

מלגות

מידי שנה אנו מעניקים מלגות רבות שאינן ניתנות לפרעון לבריטניה, לאיחוד האירופי ולסטודנטים בינלאומיים על בסיס מצוינות אקדמית, נסיבות אישיות או מצוקה כלכלית. לפרטים מלאים, בקרו באתר המלגות שלנו.

שיפור יכולת העבודה שלך

הקליניקה למשפטים

המרפאה שלנו למשפטים מעניקה לסטודנטים הזדמנות לשים את התיאוריה הלכה למעשה. הסטודנטים עובדים במרפאת המשפט שלנו ומייעצים לחברי הציבור בשיתוף עם לשכת ייעוץ האזרחים ו- CHAS @ StVincent's.

התלמידים מאומנים לראיין ולייעץ לחברי הציבור בכל היבט של החוק. כחלק מצוות, התלמידים דנים בתיק ומחליטים אם הלקוח זקוק לייעוץ משפטי. בהנחיית מנהל המרפאה, התלמידים יכינו ייעוץ ללקוח.

לסטודנטים יש גם הזדמנות לקבל הכשרה פורמלית על חוק ההגירה, המוביל את הפרס של OISC (משרד נציב שירותי ההגירה) רמה 1 ו 2 כישורים, באמצעות שיתוף פעולה עם CHAS @ StVincent של. זה נותן לתלמידים את ההזדמנות להיות מעורב במתן ייעוץ הגירה תוך השגת הכישורים המוכרים.

Moot

לתלמידים שלנו יש הזדמנות להתערב במגוון תחרויות בימוי פנימיות וחיצוניות.

Mooting משלים את החינוך המשפטי של התלמידים היא דרך מצוינת ללמוד כיצד להשתמש בחוק כדי ליצור טיעונים משפטיים משכנע. התלמידים צריכים לנתח בעיות, לחקור את החוק, להכין הגשות בכתב ולהציג את טיעוניהם לעורך דין או לשופט.

התחרות מחקה את ההליכים הבאים בבתי המשפט לערעורים ומהווה הזדמנות מצוינת לתלמידים לשים את כישוריהם ואת הידע שלהם הלכה למעשה.

תמיכה בקריירה

האוניברסיטה מחויבת לסייע לתלמידים לפתח ולשפר את יכולת ההעסקה וזה חלק בלתי נפרד מתוכניות רבות. תמיכה מומחה זמין לאורך כל הקורס, שירותי העסקה, כולל עזרה למצוא עבודה במשרה חלקית תוך לימוד, מיקומים, חופשה עבודה ו משרות פנויות. מעודדים את התלמידים לגשת לתמיכה זו בשלב מוקדם ולהשתמש במשאבים הנרחבים באתר הקריירה.

דיון אפשרויות עם יועצים מומחה מסייע להבהיר תוכניות על ידי בחינת אפשרויות ומיומנויות זיקוק של ציד עבודה. ברוב התוכניות שלנו, יש תשומות ישירות על ידי יועצים לפיתוח קריירה לתוך הלימודים או באמצעות סדנאות מסודרים במיוחד.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

הקורסים שלנו מעוצבים על ידי בית הספר למשפטים של הוועדה המייעצת הבינלאומית, המורכבת דמויות מובילות בתחום המשפט והפרקטיקה המשפטית, האקדמיה ותעשייה רחבה יותר בחברה אשר מייעצים לנו על הכישורים והיכולות הדרושות במקום העבודה הנוכחי והעתידי. זה מוזן לתוך העיצוב והמסירה של הקורסים שלנו, להבטיח לתלמידים שלנו לרכוש ידע וניסיון זה לא רק מבחינה אקדמית קפדנית אבל מוערך על ידי המעסיקים.

תמיכה לימודית

יוקצה לך מורה אישי - אדם שאיתו תוכלי לדבר על כל עניין אקדמי או אישי. צוות האחראי לניהול LLM זמין כדי לעזור לך עם שאילתות יום-יומיות על התוכנית.

אנחנו בית ספר למשפטים קטן, מסור וידידותי, ומאפשר לצוות האקדמי והתמיכה שלנו להכיר את התלמידים באופן אישי ולהציע תמיכה אישית והוראה. אנו מוודאים כי הזמן שלך איתנו הוא מתגמל ככל האפשר, ולעשות כל שביכולתנו כדי לעזור לך להגיע הפוטנציאל שלך.

לספריית המשפט יש תמיכה מיוחדת מספריית המשפט שלנו, אשר תוכל לספק לך הדרכה על השימוש במאגרי מידע משפטיים, אוסקולה הפניה או מציאת ספר בספריה.

כמו גם מציע גישה ספרי הלימוד מפתח וחומרים אחרים בהעתק, ספריית החוק גם מנוי לשלושה של מסדי נתונים משפטיים מרכזיים:

 • ווסטלב
 • ספריית לקסיס
 • Hein Online

לפיכך תהיה לך גישה אלקטרונית 24 שעות ביממה, מחוץ לקמפוס, לרוב החומר הדרוש לך להשלמת התוכנית בהצלחה. כאשר מורים דורשים מכם לקרוא חומר שאינו זמין באותה מידה, הוא יעמוד לרשותכם דרך Blackboard. אתם מוזמנים להתייעץ עם אוספים אחרים מכיוון שישנו חומר מעניין ושימושי בכל הנושאים הנלמדים במגוון תחומים, ולכן, תוכלו להכיר את הספרייה כולה ולא רק את האוספים הספציפיים במסגרת תוכנית זו.

הספריה כוללת מתקני הנפקה עצמית וחזרה עצמית, מכונות צילום ומדפסות, שטחים ללימוד שקט ולמידה חברתית וגישה אלחוטית ברחבי הבניין. יש שולחן מידע, מחשב נייד מיוחד למחשב, ואזורי למידה חברתית באטריום העליון ברמה 1. הבניין כולל גישה מלאה לנכים.

לסטודנטים LLM יש גם גישה למרחבים חברתיים כולל חדר משותף לתארים מתקדמים וחדר וייר.

מחקר

נושא הליבה שלנו הוא החוק כנהג לשינוי בחברה גלובלית. זה משקף את המומחיות של הצוות האקדמי שלנו, ואת המחויבות שלנו למחקר עכשווי רלוונטי כמעט, אשר הוא גלובלי בהקשר ו מכוונת כלפי הבטחת חברות קיימא וחוסן, כולל בהקשר של עסקים בינלאומיים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... קרא יותר

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. קרא פחות