LLM במשפט עסקים

כללי

תיאור התכנית

יום פתוח וירטואלי

האם אתה רוצה ללמוד עוד על תוכנית זו, לסייר בקמפוס שלנו ולפגוש תלמידים וצוותים נוכחיים מהבית שלך? הצטרפו אלינו ליום הפתוח הווירטואלי ב- 6 בפברואר 2020!

תכנית

תחקור היבטים של דיני חברות אירופיים והשוואתיים, כמו ארגון מחדש של חברות, ניידות תאגידית, הקמה ומימון של חברות, צורות עסקיות באירופה, מעורבות עובדים, ממשל תאגידי ותקנות השתלטות. תלמד גם לנתח הן חקיקה ראשונית והן משנית של האיחוד האירופי, כמו גם את הפסיקה של בית המשפט לצדק של האיחוד האירופי ואת החקיקה של תחומי השיפוט הרלוונטיים. בסוף התוכנית תבינו את האינטראקציה של החוק האירופי והלאומי בעסקים.

תקבל ידע נרחב בשווקים הפנימיים והחיצוניים של האיחוד האירופי, ובמעמדה של אירופה בעולם, כמו גם בידע מומחה בתחום דיני עסקים וללמוד בבית ספר להולנדית למשפטים שזכה לדירוג מספר 1 ב הולנד לשביעות רצון הסטודנטים.

הפקולטה למשפטים בניימכן הייתה הראשונה בהולנד שהחלה תכנית למשפטים באירופה. היא בנתה מוניטין בינלאומי בתחום המשפט האירופי, דיני הגירה ומשפט פרטי והיא חלק מרשת גדולה הכוללת יותר מחמישים אוניברסיטאות באירופה, ארצות הברית, אסיה ואוסטרליה. תוכלו לעבוד יחד עם העסק היוקרתי

תלמדו במסגרת מגרה ומכללתית עם קבוצות קטנות על ידי פרופסורים למשפטים מוכרים בינלאומיים, כולם מומחים בתחומם הספציפי. תוכנית זו אינה מיועדת רק לסטודנטים ממדינות האיחוד. כל המדינות בעולם סוחרות עם האיחוד האירופי שיש לה כללים ותקנות שיש לעמוד בהם. לכן סטודנטים למשפטים מכל העולם ירוויחו מההתמחות בתואר שני זה.

עובדות ומספרים

 • תואר: תואר שני במשפטים (LL.M)
 • סגל: משפטים
 • קוד קרוהו: 60224
 • משך: שנה (60 EC), משרה מלאה
 • חודש התחלה: ספטמבר או פברואר
 • שפת ההוראה: אנגלית
 • סטודנטים רשומים: 60-70 בשנה
 • שעות יצירת קשר: 15-18 שעות בשבוע

מדוע ללמוד באוניברסיטת Radboud University ?

 • תוכלו לרכוש ידע נרחב בשווקים הפנימיים והחיצוניים של האיחוד האירופי, ובמעמדה של אירופה בעולם, כמו גם בידע מיוחד בתחום דיני עסקים.
 • תלמד בבית ספר הולנדי למשפטים שדורג מספר 1 בהולנד לשביעות רצון התלמידים.
 • הפקולטה למשפטים בניימכן הייתה הראשונה בהולנד שהחלה תכנית למשפטים באירופה. היא בנתה מוניטין בינלאומי בתחום המשפט האירופי, דיני הגירה ומשפט פרטי והיא חלק מרשת גדולה הכוללת יותר מחמישים אוניברסיטאות באירופה, ארצות הברית, אסיה ואוסטרליה.
 • תוכלו לעבוד יחד עם העסק היוקרתי
 • תלמדו במסגרת מגרה ומכללתית עם קבוצות קטנות על ידי פרופסורים למשפטים מוכרים בינלאומיים, כולם מומחים בתחומם הספציפי.
 • התמהיל הבינלאומי של התלמידים מעניק לשיעורים ולעבודות הפרויקט מגע רב-תרבותי. זה ייתן לך את היתרון הנוסף של רכישת מיומנויות תקשורת רב-תרבותיות כמו גם ריבוי של נקודות מבט תרבותיות בתחום זה. עד שתקבל את לימודי התואר השני, תהיה לך מיומנויות מצוינות לעבוד בהולנד או בכל מדינה אחרת.
 • תוכנית זו אינה מיועדת רק לסטודנטים ממדינות האיחוד. כל המדינות בעולם סוחרות עם האיחוד האירופי שיש לה כללים ותקנות שיש לעמוד בהם. לכן סטודנטים למשפטים מכל העולם ירוויחו מההתמחות בתואר שני זה.

תכנית תואר שני דיני עסקים תוך 2,5 דקות

דרישות קבלה

תנאי קבלה לכל התלמידים

 1. תואר ראשון ושני במשפטים השלים לרמת ההשכלה ההולנדית *.
  • להתמחות משפט אירופאי ועניינים גלובליים: סטודנטים בעלי תואר בפוליטיקה, ממשל, יחסים בינלאומיים, אומנויות ליברליות או שווה ערך, עם מספר לא מבוטל של קורסים במשפט, זכאים גם הם להתקבל להתמחות זו. על סטודנטים אלה לספק הוכחות לידע שלהם במושגי היסוד של המשפט.
 2. בקיאות באנגלית
  • על מנת לקחת חלק בתוכנית זו עליכם להיות בעלי ידע מספיק באנגלית. דוברי אנגלית שאינם דוברי אנגלית ** צריכים לספק הוכחות למיומנותם על ידי הגשת אחת מהבדיקות הבאות:
   • תעודת TOEFL עם ציון מינימלי של 90 בסך הכל (מבוסס אינטרנט, עם מינימום 23 לכתיבה) או 575 (מבוסס נייר). קוד ה- TOEFL המוסדי של Radboud University רבדוד הוא 3387; או
   • IELTS עם ציון מינימלי של 6.5 בסך הכל (עם ציון מינימלי של 6.0 מינימום לרכיבים האזנה, קריאה ודיבור וציון מינימלי של 6.5 לכתיבה); או
   • תעודת קיימברידג 'לאנגלית מתקדמת (CAE) בדרגה ג' ומעלה או תעודת מיומנות באנגלית (CPE) עם דרגה ג 'ומעלה.
    • אנא שימו לב שתוקף תעודות ה- IELTS ו- TOEFL הוא שנתיים ותוקף CAE / CPE 5 שנים.
    • סטודנטים ממדינות האיחוד האירופי (כולל סטודנטים הולנדים) שקיבלו תואר ראשון במשפטים (תואר ראשון במשפטים) הנלמדים בשפה אחרת בהשוואה לאנגלית, יכולים להיבחן במבחן RATEr במכון השפה שלנו Radboud In'to Languages ב- 4 ביוני 2019 או 9 באוגוסט 2019 , מיקום: Erasmusbuilding, Erasmusplein 1, חדר 00.28 בניימכן. לצורך צריכת פברואר 2020, התלמידים יכולים להיבחן במבחן Wageningen In'to Langues, Droevendaalsesteeg 2, בניין 102, חדר 2.67, Wageningen ב- 7 בנובמבר 2019 או ב- Radboud In'to Languages, Nijmegen, ב- 9 בינואר 2020. חוק ניימגן הפקולטה תשלם עבור מבחן RATEr. אנו מקבלים גם תעודות TOEFL, IELTS, CAE ו- CPE עם התוצאות שהוזכרו לעיל. עם זאת, הפקולטה למשפטים לא תשיב את העלויות עבור בדיקות אלה.
 3. מכתב מוטיבציה באנגלית ***
  • אנא הסבר במכתב המוטיבציה שלך מדוע ברצונך להירשם להתמחות המאסטר שתבחרך במסגרת התוכנית למשפט בינלאומי ואירופי. כמו כן, צרף את קורות החיים שלך עם תמונה ורשימת הציונים שלך למכתב זה.
  • שימו לב:
  • עבור מי שאינו עומד בדרישות, Radboud University אינה מציעה תכנית לתואר שני במשפט בינלאומי ואירופי. אם ברצונך להיכנס לתכנית לתואר שני במשפט בינלאומי ואירופי, תצטרך תואר ראשון (מאוניברסיטת מחקר) העונה על הדרישות.
  • אם אתה סטודנט סיני ורוצה להירשם כסטודנט לתכנית בהוראת אנגלית במוסד להשכלה גבוהה בהולנד, עליך להגיש בקשה לתעודת Nuffic. מידע נוסף ניתן למצוא באתר Study in Holland.

* סטודנטים שהגיעו לתואר בהולנד נדרשים לקבל תואר ראשון מאוניברסיטת מחקר (אוניברסיטאות). לא ניתן להתקבל לסטודנטים שקיבלו תואר ראשון מאוניברסיטה למדעים יישומיים (hbo).

סטודנטים שקיבלו תעודת בגרות באינדונזיה נדרשים לקבל תואר שני במשפטים (סרג'נה הוקום II).

** הפונים נחשבים לדוברי שפת אם באנגלית אם הם אזרחיים באוסטרליה, קנדה (למעט קוויבק), אירלנד, ניו זילנד, סינגפור, בריטניה, ארה"ב או דרום אפריקה, או אם הם השיגו LL. B (תכנית תואר ראשון במשפטים) באחת המדינות שהוזכרו לעיל. סטודנטים Radboud University בית הספר למשפטים אירופאי באוניברסיטת Radboud University , פטורים אף הם ממבחן שפה.

*** סטודנטים Radboud University בית הספר למשפטים אירופאים באוניברסיטת Radboud University , פטורים ממכתב מוטיבציה.

מועדים

מועדים מועדים לסטודנטים עם תואר הולנדי

כל תוכניות התואר השני שלנו מתחילות בשבוע הראשון של ספטמבר עם כמה תכניות המציעות גם צריכת פברואר. אנא עיין בדפי התוכנית הספציפיים למידע זה. אם ברצונך ללמוד באוניברסיטת Radboud University , אנא שימו לב שקבענו מועדי הגשת בקשה לכל צריכה.

סטודנטים בעלי תואר ראשון באוניברסיטה הולנדית צריכים לוודא כי הם סיימו את בקשתם לפני ה -1 בספטמבר (לצריכת ספטמבר) ולפני 1 בפברואר (עבור צריכת פברואר).

אם אתה זקוק להצהרת קבלה, אנא בקש זאת ממועצת הבוחנים לכל המאוחר מיום 1 ביולי (לצורך צריכת ספטמבר).

חלק מהמאסטרים (המחקרים) קבעו מועדים נוספים לעצמם להרשמה. אנא עבור לתכנית שבחרת כדי לגלות על מועדים אלה.

מועדים מועדים לסטודנטים עם תואר בינלאומי

צריכת ספטמבר
מועמדים שאינם מטעם האיחוד האירופי / EEA עם מלגה

סטודנטים שאינם איחוד אירופי / EEA חייבים להגיש בקשה מלאה לפני ה -1 במרץ, אם הם מעוניינים להיבחן במלגה, למשל, תוכנית מלגת Radboud , ו / או מלגת אורנג 'טוליפ. לתשומת לבך, מועדים אחרים עשויים לחול על מלגות אחרות. אנא בדוק באתר המלגה כדי לראות אם אתה או התוכנית שבחרת זכאים למלגה.

מועמדים שאינם מטעם האיחוד האירופי / EEA ללא מלגה

על כל שאר המועמדים שאינם האיחוד האירופי / EEA להגיש בקשה מלאה לפני ה -1 באפריל . זהו המועד האחרון הסופי וכולל שירותי טרום ההגעה. זה מורכב מסיוע ללינה ותמיכה בהליך בקשת הוויזה.

מועמדים לאיחוד האירופי / EEA (1)

על מועמדי האיחוד האירופי / EEA להגיש בקשה מלאה לפני ה -1 במאי לקבלת סיוע במגורים. Radboud University עדיין תשקול בקשות של האיחוד האירופי / ה- EEA עד ה -1 ביולי , אך יתכן שלא נוכל להציע סיוע באירוח.

התלמידים יקבלו החלטת קבלה כשלושה שבועות לאחר שסיימו את בקשתם במערכת היישום המקוונת OSIRIS.

חלק מהמאסטרים (המחקרים) קבעו מועדים נוספים לעצמם להרשמה. אנא עבור לתכנית שבחרת כדי לגלות על מועדים אלה.

צריכת פברואר

לא מועמדים לאיחוד האירופי / EEA

על מועמדים שאינם באיחוד האירופי / EEA להגיש בקשה מלאה לפני ה -1 בנובמבר לקבלת חבילת השירות. זה מורכב מסיוע ללינה ותמיכה בתהליך הוויזה ורישיון שהייה.

מועמדים לאיחוד האירופי / EEA (1)

על מועמדי האיחוד האירופי / EEA להגיש בקשה מלאה לפני ה -1 בדצמבר לקבלת סיוע במגורים.

התלמידים יקבלו החלטת קבלה כארבעה שבועות לאחר שסיימו את בקשתם במערכת היישומים המקוונים OSIRIS.

חלק מהמאסטרים (המחקרים) קבעו מועדים נוספים לעצמם להרשמה. אנא עבור לתכנית שבחרת כדי לגלות על מועדים אלה.

רשימה זו עשויה להיות נתונה לשינויים.

מועדי הרשמה

סטודנטים שהתקבלו (בתנאי) חייבים להשלים את הרשמתם בתאריכים שלהלן:

סטודנטים שאינם באיחוד האירופי / EEA הזקוקים לעזרה בבקשת הוויזה שלהם, צריכים לשלוח עותקים קשיחים מאושרים כחוק של מסמכי ההרשמה שלהם (המתוארים במכתב הקבלה) לפני 1 ביוני (לצריכה בספטמבר) או 1 בדצמבר (לצריכת פברואר). יש לעמוד בקריטריוני ההרשמה האחרים לפני 15 באוגוסט (לצריכת ספטמבר) או 15 בינואר (לצריכת פברואר).

לתשומת לבך, מועדים אלה הם קפדניים ביותר ויש להקפיד עליהם. הם מוגדרים להבטיח זמן מספיק לסטודנטים לסיים את הליך הוויזה.

(1) מדינות האיחוד האירופי / EEA: אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד (כולל הקריביים ההולנדיים), נורבגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שוודיה או בריטניה.

קריירה לקוחות פוטנציאליים

התמחות מאסטר זו מיועדת בעיקר לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה משפטית בינלאומית בתחום דיני חברות. היא מציעה השכלה יסודית ורחבה בדיני חברות הכוללת דיני תחרות, משפט מסחרי, דיני עבודה ודיני חדלות פירעון. ומכיוון שזה חלק מתכנית המשפט הבינלאומי והאירופי באוניברסיטת Radboud University , תקבל הבנה טובה של השווקים הפנימיים והחיצוניים של האיחוד האירופי ומעמדה של אירופה בעולם.

תפקידים

בוגרי דיני עסקים יכולים לצפות למגוון רחב של סיכויי תעסוקה. הידע העצום של עסקים באיחוד האירופי ותהליך ההחלטות האירופי גורם לכך שבוגרי התמחות זו מצוידים היטב בעבודה בתחום חברות משפט, שדולה או ייעוץ בכל מקום בעולם. אתה יכול לעבוד גם עבור מוסדות פיננסיים, חברות בינלאומיות וחברות רשומות, כמו גם עבור מוסדות ממשלתיים וארגונים לא ממשלתיים. בוגרים יכולים גם לחתור לאחת מתפקידי החוק הבודדים בנציבות האירופית מכיוון שתואר שני זה בהחלט ישיג בסיס יציב הדרוש לרכישת יכולות מקצועיות נחוצות.

עדכון אחרון: דצמ 2019

אודות בית הספר

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... קרא יותר

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. קרא פחות