LLM במשפט קניין רוחני (למידה מקוונת)

כללי

תיאור התכנית

תיאור התוכנית

תוכנית זו מאפשרת לך לפתח הבנה מעוגלת במלואה של זכויות קניין רוחני (IP).

התוכנית נועדה לצייד את התלמידים עם ידע והבנה מתקדמים של דיני ה- IP ומדיניותם בהקשר מקומי (בריטניה), אזורי (אירופי) ובינלאומי.

התוכנית מכסה את החוק המהותי על כל זכויות הקניין הרוחני העיקריות, לרבות זכויות יוצרים, עיצובים, סימני מסחר ופטנטים, כמו גם סודיות, ביטול, זכויות מסד נתונים והגנה על קניין רוחני אחר. התכנית עוסקת גם באמנות הבינלאומיות השולטות במשפט קניין רוחני, בהיבטים משפטיים של מסחור ואכיפה של קניין רוחני ומגוון נושאים משפטיים ומדיניים.

יש לציין כי משך הלימודים של שנה אחת ו -20 חודשים עבור חוק הלימודי קניין רוחני לא יהיה זמין עבור כניסה בשנת הלימודים 2018/19.

מבנה התוכנית

כדי לקבל את חוק הקניין הרוחני LLM עליך להשלים בהצלחה שישה קורסים, ארבעה מהם חייבים להיות קורסים החוק IP, ו 10,000 מילה מסה במהלך הזמן שבחרתם של המחקר.

במהלך הלימודים, תהיה לך גם הזדמנות ללמוד עד שני קורסים מתחומים שונים כגון חוק טכנולוגיית המידע, המשפט הרפואי או המשפט המסחרי הבינלאומי.

יש לציין את הבחירה של קורסים זמינים בכל שנה נתון עשוי להשתנות.

תוצאות למידה

נושאי התואר נועדו לצייד אתכם הן בידע מתקדם של דיני הקניין הרוחני המהותיים והן במקומו ובתפקידו של הקניין הרוחני במסגרת ההקשר הפנימי, האזורי והבינלאומי, תוך הנחת יסוד לעבודה מיוחדת.

עם סיום הלימודים, תרכוש ידע רב בתחום דיני הקניין הרוחני, מודעות מתוחכמת לבעיות באזור וגישות שונות לפתרונן.

אפשרויות קריירה

בוגרי תוכניות הלימוד המקוונות שלנו מתקדמים למגוון תחומי הקריירה במשפט ובתחומים משפטיים נלווים, לרבות עבודה בחברות מקומיות ובינלאומיות, מחלקות משפטיות ממשלתיות, מוסדות ציבור אחרים, ארגונים בינלאומיים ואקדמיה.

התוכניות הן גם פלטפורמה אידיאלית למחקר מתקדם.

דרישות כניסה

2: 1 בהצטיינות תואר שני, או המקבילה הבינלאומית שלה. התואר שלך לא צריך להיות בנושא של החוק, אבל זה חייב להיות ממוסד מוכר להשכלה גבוהה.

אנו נשקול גם את הכישורים האחרים והניסיון המקצועי שלך כחלק מהבקשה שלך.

דרישות השפה האנגלית

כל המועמדים חייבים לקבל את אחד הכישורים הבאים כעדות ליכולתם בשפה האנגלית:

  • סטודנט לתואר ראשון או לתואר שני, שנלמד והעריך באנגלית ברוב המדינות דוברות אנגלית כפי שהוגדרו על ידי אשרות ויזות בבריטניה
  • IELTS: סה"כ 7.0 (לפחות 6.5 בכל מודול)
  • TOEFL-iBT: סה"כ 100 (לפחות 23 בכל מודול)
  • PTE (A): סה"כ 67 (לפחות 61 בכל אחד מהקטעים "מיומנויות תקשורתיות")
  • CAE ו- CPE: סה"כ 185 (לפחות 176 בכל מודול)
  • טריניטי ISE: ISE III עם לעבור בכל ארבעת המרכיבים

מעלות לימד והעריכו באנגלית חייב להיות לא יותר משלוש שנים בתחילת התוכנית לתואר שלך. בדיקות שפה חייב להיות לא יותר מאשר בת שנתיים בתחילת התוכנית לתואר שלך.

בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אדינבורו

בית הספר למשפטים של אדינבורו, בשיתוף עם המחלקה לחינוך בשפה האנגלית של האוניברסיטה, פיתח מבחן שפה אלטרנטיבי בשפה האנגלית למועמדים לתכניות ללימודי המשך מרחוק לתואר שני במכללה ללימודים מתקדמים לשנת הלימודים 2017/18.

המבחן הוא חלופה לבדיקות השפה האנגלית המקובלות כיום על ידי האוניברסיטה, כגון IELTS, TOEFL-iBT, PTE (A), CAE ו- CPE.

שים לב כי בדיקה זו יכולה לשמש רק כדי לספק את דרישות השפה האנגלית עבור כניסה לתוכנית לתואר ראשון בחוק על ידי למידה מרחוק באינטרנט בבית הספר למשפטים של אדינבורו, אוניברסיטת אדינבורו.

מועדי יישום

  • תאריך תחילת התוכנית: 14 בינואר 2019
  • מועד אחרון להגשה: 13 בנובמבר 2018

אנו ממליצים מאוד להגיש את הבקשה שלך הושלמה מוקדם ככל האפשר, במיוחד אם אתה גם המבקש מימון או ידרוש ויזה. אנו עשויים לשקול יישומים מאוחרים אם יש לנו מקומות זמינים.

אנו עוקבים אחר מספרי יישומים בקפידה כדי להבטיח שנוכל להתאים את כל אלה שמקבלים הצעות. לכן, ייתכן שיהיה צורך לסגור את התוכנית לפני המועד האחרון שפורסם. אם זה המקרה, נניח הודעת אזהרה של ארבעה שבועות.

איך ליישם

עליך לשלוח הפנייה לבקשה שלך.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years.

Renowned for our international and interdisciplinary outlook, we have been at the heart of legal education and research for more than 300 years. קרא פחות
אדינבורו , UK Online + 1 יותר פחות